En Son İzlediğiniz Film?

The Equalizer 2 filmi de yine sıkılmadan izlenecek bir film fakat çok abartılı sahneleri de var.

Filmde Malkoçoğlu edası ile aynı anda 5 kişiyi dövebilen Denzel Washington’a hayran olmamak elde değil. Kendi adaletini sağlarken bir tek kişinin bile hesap sormuyor olması pek bir ilginç, sanki ülkede tek adalet sağlayıcı bu insanmış gibi kafasına göre herkesi hizaya getiriyor.
Ölmek üzere olan eski dostu kadının, can çekişirken İsveç çikolatası sayıklaması da insanı ayrı bir duygulandırıyor.

Birinciye oranla çok kötü dediler. İzleyesim gelmedi.

1 Beğeni

Birinci bölümü hiç hatırlamıyorum ancak ikinci bölüm izlenemeyecek kadar kötü değil sadece çok sayıda mantık hatası var.

CIA ajanlarını suda batmaz, ateşte yanmaz bir olağanüstülükte gösterebilmek için bazı sahneleri çok abartmışlar fakat yine de Denzel Washington için izlenebilir.

Film zaten ilk sahnesinde Türkiye’ye bir gönderme ile başlıyor.

1 Beğeni

Oyunbozan ralph her yaşa hitap eden bir animasyon. Keyifle ve gülerek izledim. Tavsiye ederim. 2.ci filmin çıkışınada az bir zaman kaldı.

3 Beğeni

I Origin. Bugüne kadar izlemediğime inanamadığım ve beni çok etkileyen film.

2 Beğeni

DAHA(MORE)

Hakan Günday’ın son kitabı olan DAHA’nın uyarlamasını izledim. İlk çıktığında belirli sinema salonlarında gösterime girdiği için izleyememiştim.

Kitaptaki mesajlar tam olarak filme yansıtılmış. Oyunculuklar çok başarılıydı. Ahmet Mümtaz Taylan yine oyunculuğunu konuşturmuş.

Film sonrası Onur Saylak ile söyleşi ve sohbette keyfliydi.

1 Beğeni

Ben açıkcası DAHA’nın kitaptan filme tam olarak hakkının verilerek aktarıldığını düşünmüyorum.
Film kötü müydü, hayır değildi. Ama kitap tam olarak böyle değildi.
Zaten öyle bir kitabın bizim ülkemiz şartlarında birebir beyazperdeye aktarılması pek mümkün değil.

Kitap tamamen aktarılmamış. Zaten esinlenerek yazıldığı belirtiliyor. Aslında kendisine bu soru soruldu. Kitabı tamamen aktarmayı denesek 5 film çıkartmamız lazım diye söyledi. Şiddetin nesilden nesile aktarılması , mülteci problemi gibi sorunlar bence güzel yansıtılmış.
Dediğiniz gibi maalesef ülkemiz şartlarında detaylı aktarılması mümkün değil.

2 Beğeni

Alice Harikalar Diyarında :smile:

Professor Marston and the Wonder Women

Wonder Woman karakterlerinin bu kadar ilginç ve derin bir hikayesi olduğunu bilmiyordum. Gayet güzel işlenmiş sıradışı bir hikaye.

Ryan Gosling’in Drive mı ne GTA Vice City çakması bir filmini izledim.

Keşke kaybolan 2 saate yakın zamanımı geri alabilsem. Kimin neyi neden yaptığı hiç belli değil, ortada dönen olaylar var ama neden yani hiç anlamıyorsunuz. Ryan zaten kasılmaktan oynayamıyor. filmin 20 dakikası bakışmalarla geçiyor, ya saçmalıktı tamamen. Nasıl bir filmdi bu ya…

2 Beğeni

Üniversitede yurtta izlemiştik bu filmi arkadaşlarla ve kimse beğenmemişti. Ben bir ara uykuya bile dalmıştım. O günden beridir ilk defa beğenmeyen birisini gördüm bu filmi.

Beğenen neden beğendiğini söylesin ben de ona göre tekrar izl… şaka şaka tekrar izler miyim deli miyim ben

Venom ve Watchmen’i izledim. İkisi de çok iyiydi. Üç buçuk saat uzunluğundaki Watchmen biraz sıksa da yaptığı final ile hatasını telafi etmiş oldu. :smiley: :smiley: Öte yandan Rorschach karakteri beni inanılmaz bir şekilde büyüledi diyebilirim. Öyle olağanüstü bir yeteneği yok ama maskesi ve ses tonuyla henüz izlememiş olan arkadaşları da etkileyeceğine eminim. :slight_smile:

3,5 saatlik watchmeni nerden izlediniz acaba?

Torrentten indirip izledim. İsterseniz link verebilirim.

Pc yok ya :sob::sob: ama aldığım zaman bütün bluray filimleri indirecem. Kesilmiş film izlemek çok kötü bişey ya.

Maalesef öyle. Siz kaç saatlik bir Watchmen izlemiştiniz?

2,5 saat gibi. Ama kesilmiş olduğu belli oluyor.

1 saat hiç de az değil yani. :smiley:

1 Beğeni