En Son İzlediğiniz Film?

(galeme) #326

Üniversitede yurtta izlemiştik bu filmi arkadaşlarla ve kimse beğenmemişti. Ben bir ara uykuya bile dalmıştım. O günden beridir ilk defa beğenmeyen birisini gördüm bu filmi.

(Burak Kuşcu) #327

Beğenen neden beğendiğini söylesin ben de ona göre tekrar izl… şaka şaka tekrar izler miyim deli miyim ben

(Ahmet Boyraz) #328

Venom ve Watchmen’i izledim. İkisi de çok iyiydi. Üç buçuk saat uzunluğundaki Watchmen biraz sıksa da yaptığı final ile hatasını telafi etmiş oldu. :smiley: :smiley: Öte yandan Rorschach karakteri beni inanılmaz bir şekilde büyüledi diyebilirim. Öyle olağanüstü bir yeteneği yok ama maskesi ve ses tonuyla henüz izlememiş olan arkadaşları da etkileyeceğine eminim. :slight_smile:

(Hüseyin gök) #329

3,5 saatlik watchmeni nerden izlediniz acaba?

(Ahmet Boyraz) #330

Torrentten indirip izledim. İsterseniz link verebilirim.

(Hüseyin gök) #331

Pc yok ya :sob::sob: ama aldığım zaman bütün bluray filimleri indirecem. Kesilmiş film izlemek çok kötü bişey ya.

(Ahmet Boyraz) #332

Maalesef öyle. Siz kaç saatlik bir Watchmen izlemiştiniz?

(Hüseyin gök) #333

2,5 saat gibi. Ama kesilmiş olduğu belli oluyor.

(Ahmet Boyraz) #334

1 saat hiç de az değil yani. :smiley:

(Hüseyin gök) #335

Link atarmısınız bi bakım.

Filmin en güzel yanı Kavinsky- Nightcall şarkısıyla tanıştırması beni. Arabada harika giden bir müzik.

En son Venom ve Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları’nı izledim.

Venom’ın güzel olan tek yanı Eminem’in şarkısıydı.

Çoğu insanın aksine ben Grindelwald’ın Suçları’nı beğendim. Onca yıldan sonra Hogwarts’a geri dönmek müthişti, müziğini duymak beni çok mutlu etti. Ancak filmin adı Grindelwald’ın Suçları olmasına rağmen Grindelwald aslında arkaplanda bırakılmış. Filmin adı Credence’ın Seçimi olsaymış daha doğru olurmuş.

Bir sonraki filmim Aquaman olacak. Marvel ortalığı batırdı DC’nin toplama vakti geldi.

Dracula

(Hüseyin gök) #340

images%20(9) anime bir dizi. 11 bölümden oluşuyor. Korku yönü zayıf ama ürpertici yanı var, arada komik sahneleri olan zevkli bir anime. İzlemenizi tavsiye ederim. İto junji collection.

(Derin) #341

Adını hatırlayamadım bu winnie the po’nun filmi çıkmış yeni sanırım.

(Hüseyin gök) #342

Christopher Robin çıkan filmin ismi çok güzel ve başarılı bir film olmuş.

(Ahmet Boyraz) #343

Tom Hanks’in başrol oynadığı, yönetmenlik koltuğunda ise Steven Spielberg’in olduğu 2004 yapımlı The Terminal’i kardeşimle beraber izledim. Amerika’ya babasına verdiği bir sözü tutmak için gelen Navorski indiği terminalde ülkesinde gerçekleşen darbe sonucu kabul edilemez statüsüne geçer. Ne kendi ülkesine ne de Amerika’ya giremeyen Narkovski Terminalde yaşamanı devam ettirmeye başlar.

Çok güzel bir filmdi. Tavsiye ederim. :slight_smile:

Senenin ortalama üstü gerilim filmlerinden biriydi. Çekimler ve müzikler harika. İlk filmin yeri hala ayrı ama ben genel olarak beğendim filmi, sadece karakterler ve senaryonun klişe işleyişi biraz sorun teşkil ediyor. Haluk Bilginer’i izlemek ayrı bir keyifti.

Hayatımda izlediğim EN KANLI filmdi.

Bu bir avantaj mı, bence değil…Yine de bazı dövüş sahneleri gerçekten güzeldi.

Senaryo ? Trilyon kere izlediniz.

Gerçi filmin derdi senaryo ile değil :slight_smile:

(Wifhty Zet) #345

Diğer Görüntüler

[

](http://)

IMDB puanı pek parlak değil ama beni izlerken sürükledi, keyif aldım. Gerçi Atomic Blonde ve Red Sparrow filmlerini de çok beğenerek izledim ama Metascore acımıyor işte.

(Mustafa Güngören) #346

Miracle in cell no.7
Güzel bir Kore filmi.
Zihinsel engelli bir baba işlemediği bir suç yüzünden hapishaneye gönderilir. Küçük kızı ise tek başına kalır. Daha sonra yaşananlar ise tam bir dram. Başrol oyuncusu adam rolünün hakkını çok iyi veriyor. Adeta size geçiyor duyguları ve tabii hüzün doluyor içiniz.