En Son İzlediğiniz Film?

Link atarmısınız bi bakım.

1 Beğeni

Filmin en güzel yanı Kavinsky- Nightcall şarkısıyla tanıştırması beni. Arabada harika giden bir müzik.

2 Beğeni

En son Venom ve Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları’nı izledim.

Venom’ın güzel olan tek yanı Eminem’in şarkısıydı.

Çoğu insanın aksine ben Grindelwald’ın Suçları’nı beğendim. Onca yıldan sonra Hogwarts’a geri dönmek müthişti, müziğini duymak beni çok mutlu etti. Ancak filmin adı Grindelwald’ın Suçları olmasına rağmen Grindelwald aslında arkaplanda bırakılmış. Filmin adı Credence’ın Seçimi olsaymış daha doğru olurmuş.

Bir sonraki filmim Aquaman olacak. Marvel ortalığı batırdı DC’nin toplama vakti geldi.

2 Beğeni

Dracula

4 Beğeni

images%20(9) anime bir dizi. 11 bölümden oluşuyor. Korku yönü zayıf ama ürpertici yanı var, arada komik sahneleri olan zevkli bir anime. İzlemenizi tavsiye ederim. İto junji collection.

1 Beğeni

Adını hatırlayamadım bu winnie the po’nun filmi çıkmış yeni sanırım.

1 Beğeni

Christopher Robin çıkan filmin ismi çok güzel ve başarılı bir film olmuş.

1 Beğeni

Tom Hanks’in başrol oynadığı, yönetmenlik koltuğunda ise Steven Spielberg’in olduğu 2004 yapımlı The Terminal’i kardeşimle beraber izledim. Amerika’ya babasına verdiği bir sözü tutmak için gelen Navorski indiği terminalde ülkesinde gerçekleşen darbe sonucu kabul edilemez statüsüne geçer. Ne kendi ülkesine ne de Amerika’ya giremeyen Narkovski Terminalde yaşamanı devam ettirmeye başlar.

Çok güzel bir filmdi. Tavsiye ederim. :slight_smile:

3 Beğeni

Senenin ortalama üstü gerilim filmlerinden biriydi. Çekimler ve müzikler harika. İlk filmin yeri hala ayrı ama ben genel olarak beğendim filmi, sadece karakterler ve senaryonun klişe işleyişi biraz sorun teşkil ediyor. Haluk Bilginer’i izlemek ayrı bir keyifti.

Hayatımda izlediğim EN KANLI filmdi.

Bu bir avantaj mı, bence değil…Yine de bazı dövüş sahneleri gerçekten güzeldi.

Senaryo ? Trilyon kere izlediniz.

Gerçi filmin derdi senaryo ile değil :slight_smile:

1 Beğeni

Diğer Görüntüler

[

](http://)

IMDB puanı pek parlak değil ama beni izlerken sürükledi, keyif aldım. Gerçi Atomic Blonde ve Red Sparrow filmlerini de çok beğenerek izledim ama Metascore acımıyor işte.

1 Beğeni

Miracle in cell no.7
Güzel bir Kore filmi.
Zihinsel engelli bir baba işlemediği bir suç yüzünden hapishaneye gönderilir. Küçük kızı ise tek başına kalır. Daha sonra yaşananlar ise tam bir dram. Başrol oyuncusu adam rolünün hakkını çok iyi veriyor. Adeta size geçiyor duyguları ve tabii hüzün doluyor içiniz.

3 Beğeni

Bugün Orphan’ı izledik arkadaşımla, Türkçe’ye Evdeki Düşman ismiyle çevirilmiş. Korku filmi diye başladık ama filmde korktuğumuz ya da gerildiğimiz söylenemez maalesef. Korku filmlerinden muazzam bir olay örgüsü beklemem genellikle, bu açıdan beklentimin üstündeydi, akıcılık da yerindeydi ama türünün hakkını veremedi.

1 Beğeni

Evet evet o ismi :slight_smile: İşimizin ailemizden önemli olmadığını vurgulayan hoş bir filmdi.

1 Beğeni

Dune-Nostalji zamanı :relieved:

:dizzy_face:

1 Beğeni

Film çok eksikti, az önce Fantastik Canavarlarda yayınlanan haberde

Suzanne: Fantastik Canavarlar filmlerini çok beğendim. Bir sonraki filmden neler beklemeliyiz? 3 kelimeyle açıklar mısınız?

J.K. Rowling: Cevaplar verilecek.

Bu gerçek hayattaki repliklere bakınca umarım eksik ya da saçma dediğimiz şeylerin hepsi düzelecektir. J.K. Rowling’e hep güveniyorum ve güveneceğim.

2 Beğeni

Bir Zamanlar Anadolu’da
2011 yapımlı Nuri Bilge Ceylan filmi. Senaryosunu Nuri Bilge Ceylan, Ercan Kesal, Ebru Ceylan’ın yaptığı film işlediği cinayeti itiraf eden katilin maktülün yerini göstermesi üzerine kurulu bir film.
Filmin sürekli övülmesinin ve muhteşem olmasının nedeni anadolu insanın çok iyi bir şekilde aktarılmış olması. Özellikle Ercan Kesal muhteşem oynamış. Daha önce Kış Uykusu’nu izlemiştim fakat bu film daha bir güzeldi. Filmi izlerken kendi kendime “ben bu adamların çoğunu tanıyorum.” dedim. Sanki köyden uzak, yakın bir akrabam gibiydiler.
Kesinlikle izlenmeli, bendeki etkisi çok büyük oldu.
Özellikle filmde 3 kadın oyuncu olmasına ve bunlardan da sadece birinin konuşmasına rağmen tüm karakterlerin kadınlar üzerine sorunları olması ve ana hikayenin de bir kadından dolayı oluşan sorun üzerine kurulu olması muazzam bir detay.
Spoiler:Eğer ortada bir cinayet varsa orada mutlaka bir kadın vardır. Ana konu bu. Ağır spoiler içermese de okumak isteyenler okuyabilir. Hikayeden saptırmaz sizi.

1 Beğeni

Hey gidi STING hey. En sevdiğim filmlerden biridir. Birde DUNE 2000 vardır ki…

2 Beğeni

Örümcek-Adam Örümcek Evreninde

Ohohoho o nasıl animasyon?! Övüldüğü kadar varmış. Sinemada izlediğim için çok mutluyum :heart:

Hadi oğlum Spidey!

5 Beğeni

First man izledim.
Nail Armstrong’un aya çıkış süreçince yaşadığı psikolojik durumunu anlatiyor. Kızının ölümü, eşiyle sorunlari, uzay denemelerinde kaybettiği arkadaşlarının yarattığı tramva ile siyasi ortamda aya gidiş öyküsü. Durgun bir film ama hiç sıkılmadan. Öyle bilim kurgu filmi olarak giderseniz sizi üzebilir, ayrıca ayda Armstrong ezan sesi duydumu cevabı yine sonuçsuz kaldi.
Ryan Gosling hayranı olduğum için film hemen ilgimi çekti. Uzun ama denenebilir.

1 Beğeni

Prisoners’ı izledim.
Her saniyesinden keyif aldığım, sinirlerimin başından sonuna kadar gergin kaldığı bir film. Muhteşemdi. Sinemayı neden sevdiğimi hatırlattı bu film bana. Hakkında hiçbir şey okumadan izleyin lütfen. Ben öyle yaptım, çok memnunum.

4 Beğeni