Epsilon Yayınevi Soru Hattı

bu yıl ki planlarımıza girer mi henüz bilemem ama GRRM’nin kendi kitaplarından basmak gibi bir hazırlığımız var.

Cevap için teşekkür ediyorum. Sabırla bekleyeceğiz.:blush:

Selamlar. Konu içinde aradım ama belli bir tarih henüz verilmemiş gördüğüm kadarıyla. İblis Döngüsünün son kitabı için kesin bir çıkış tarihi var mı acaba? Ve seriden sonra novellaları da basmak gibi bir planınız var mı? Yani tek bir kitap olarak da basılabilirler aslında, bir öneri sadece. :slight_smile:

3 Beğeni

@cankutpotter İblis Döngüsünün son kitabı bu yılki yayın programımızda var ama şu an için kesin bir tarih veremem novellaları hakkında henüz bir karar verilmedi. dediğin gibi tek kitap halinde basmaya karar verebiliriz.

1 Beğeni

Peki İblis Döngüsü nün 5. kitaptan sonra ki 10 yılda gécen yeni bir kitap yazacakmış yazar onları Türkçeye çevirecekmisiniz yada bòyle bir şeyi düşünürmüsünüz?

şu an düşünmedik ama neden olmasın

1 Beğeni

Felsefe konusunda donanımlı editörleriniz varsa, şuna göz atabilir misiniz?

Selamlar Epsilon. The Demon Cycle’ın son kitabını daha çok bekler miyiz dersiniz?

1 Beğeni

Merhaba iblis döngüsünün son kitabı bu sene çevrilecek demişsiniz peki ara kitaplar nolacak
Messenger’s Legacy ve great bazaar seri için çok önemli kitaplar ana kitaplarda çok önemli rolü olan bir karakter birden seriye giriş yapıyor ve tüm background ı bu yan kitaplarda, bu kitapların çevirisi ile ilgili bilgi var mı?

@Davram İblis Döngüsünün son kitabı bu yılki yayın programımızda var ama şu an için kesin bir tarih veremem

@prettyzombie novellaları hakkında henüz bir karar verilmedi. Şu an için bir çalışma yok.

Merhaba. Nancy Farmer’ın Akrebin Evi kitabını tekrar basmayı düşünüyor musunuz? Bence basmalısınız çok güzel bir kitap insanlar mahrum kalmamalı diye düşünüyorum :slight_smile:
Ayrıca ikinci kitabı çıkmış: The Lord of Opium. Çevirmeyi düşünür musunuz?

Merhaba. George R. R. Martin’den Wild Vardı serisi dışında bir kitap görme şansımız var mı sene içerisinde?:blush:

Merhaba Nancy Farmer yayınlamayı düşünmüyoruz.

scott westerfeld leviathan üçlemesinin son kitabı basılacak mı?Basılacaksa ne zaman çıkar ?

hayır leviathan üçlemesinin son kitabını basmayı düşünmüyoruz.

Biri son kitap deyince aklıma gelmiş bulundu, nedir iblis döngüsünün son kitabının durumu? Fuara yapın bir sürpriz haydi.

2 Beğeni

Bunu ben de sormak istiyordum uzun süredir.Bu sene okumamız mümkün mü acaba?

@Fahrettin George R.R. Martin’in Ateş ve Kan kitabını siz mi çevireceksiniz?

evet çevrilecek ama şu an ne zaman olacağı belli değil

Cressida Cowell’ın Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisi ne durumda? devam kitaplarını ne zaman görebileceğiz?