Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Kral geri dönüyor…

1 Beğeni

Bu aralar kitap satıyorum ama ben bunu alırım :slight_smile:

1 Beğeni

Tam bunu buraya koymaya geliyordum ki Aslıcığım paylaşmış. Kapaktan da ufakça bir sneak peak yapayım ben de o zaman. :stuck_out_tongue: Tabii bu provası, kendisi daha fantastik olacak. :female_detective:

20 Beğeni

2 bayram arasi görür müyüz???

1 Beğeni

Görürsünüz. :partying_face:

12 Beğeni

Peki serinin diğer kitaplarını da yakın gelecekte (en azından ikinci üçüncü cildi bul yıl içinde) görebilecek miyiz yoksa bu özel baskı ilk kitapla sınırlı mı kalacak?

1 Beğeni

O zaman bir anlamı olmaz . Hem çıkan kitaplar hem de gelecekte Martin zahmet eder yazarsa onlar da gelir.

Hem bizi özel baskılar en az 2 yıl oyalar belki de o ara Martin yeni kitabı bitirmiş olur.

1 Beğeni

Bu özel baskılarda herhangi bir ek içerik var mı yoksa sadece ilüstrasyonlar mı var?

Yayınevi yetkilisinin mesajlarından anladığım kadarıyla bu özel basım sadece ilk kitap için geçerli.

Bir de birkaç ay sonra yayımlamaya başlayacakları ciltli versiyonlar gelecek. Orada da şimdiye kadar yayımlanan 5 kitabı sırasıyla ciltli olarak sunacaklar bize.

Ve sanıyorum ki yine Sibel Alaş çevirisi olacak hepsi. Ben bayağı seviyorum çünkü o çevirileri, umarım öyle olur.

Merhaba Taht Oyunları kitabının Bran isimli 9.bölümünde bir paragraf atlanmış çevrilmemişti. Bu hata düzeltildi mi acaba? Hiç değilse gelecek özel baskıda düzeltilecek mi?

2 Beğeni

@melisfalan merhaba,
soru cevaplar birbirine girdi netleştiremedim acaba bu Taht Oyunları resimli baskısı diğer kitaplar için de gelecek mi? Yoksa tek resimli baskı 1. Kitap mı olacak?

1 Beğeni

@sherlock007 selam, düzeltildi. Resimli baskıda olacak o kısım. :raising_hand_woman:

@Alladierre biz bu kitabı hazırlamaya başlarken eski kitaplar için böyle bir proje yoktu ama tam baskıya yolladığımız günlerde diğer kitaplar için de resimli baskıların hazırlandığı haberini aldık. Dolayısıyla evet, devamı gelecek. :blush:

Ve @DenaroForbin evet, Sibel Alaş çevirisi üzerinden düzeltiler gerçekleştirildi.

Bence de biraz karıştı o nedenle tekrar edeyim, resimli özel baskılar, ciltli Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden bambaşka bir proje. Dolayısıyla birkaç sene içerisinde (umarım :crossed_fingers:) tüm kitaplar şu şekilde olacak.

• 9 (halihazırda yayımlanmış) + 4 (GRRM’in henüz yazmadığı 2 final kitabı kısım 1-2 olmak üzere) 13 karton kapaklı - seri muhtemelen 7 kitap olacakmış ama GRRM’in sağı solu belli olmaz tabii,
  • 7 adet ciltli,
  • 7 adet de ciltli resimli özel baskı kitap yayımlanmış olacak.

Bu tabii ki sadece Buz ve Ateşin Şarkısı serisi için geçerli. Başka ve uzun zamandır beklenen şeyler de olabilir arada. :nerd_face:

38 Beğeni

Çok teşekkürler bilgilendirme için :slight_smile: Sormak istediğim bir diğer soru, mevcut olan 5 kitap ciltli olarak sonbaharda aynı anda birlikte mi satışa sunulacak, yoksa sonbaharda ilki olmak üzere sırayla mı çıkacak ? Şimdiden teşekkürler :blush:

Ne güzel haberler veriyorsunuz öyle :slight_smile:

Kralsınız. (20 karakter)

Ooo Fire Blood forshadowing i yapılmış sanki. Ya da a knight of seven kingdoms mı desem neler oluyor bekleyemiyorum valla :blush:

Hepsini alacak gibi hissediyorum Allahım sen bana mukayyet ol

2 Beğeni

Ben öyle yapacağım. Karton kapakları yıllar önce zaten almıştım mecburen devam edeceğiz. Ciltli baskıları ve resimli baskıları da koleksiyon için alırım.

_20180924_012713

1 Beğeni

Ben karton kapakları elden çıkartacağım, ciltliye geçeceğim kısım1-2 olayına ifrit oluyorum. Zaman çarkı da ciltli bende 1 kitap 1 kitaptır. Yazar bölmediyse biz de bölmemeliyiz bence. Geri kalan hepsini fiyatı ne olursa olsun alırım.

2 Beğeni