Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Kitap365 , 21 mayis dan 30 mayis olarak degistirmis teslimat tarihini , bir bilginiz var mi bu konuda ?

İlknokta da 30 Mayıs olarak değiştirmiş

1 Beğeni

Merhaba, kitap elinize ulaştıysa fotoğrafını atabilir misiniz?

Kitap henüz baskıdan gelmedi. Geldiğinde söz verdiğim gibi fotoğrafları ilk olarak buraya atacağım.

11 Beğeni

“Kitabı bitirme konusuna gelirsek, Yeni Zelanda dikkatimi muhtemelen çok dağıtır. O yüzden beni şimdilik Westeros’ta bırakmanız en iyisi olacaktır. Ancak şunu söylemeliyim, eğer 2020’de (29 Temmuz 2020) Worldcon’a geldiğimde Kış Rüzgârları bitmiş bir halde elimde olmazsa, beni Beyaz Ada’daki (Whaakari) sülfirik asitle dolu göle bakan küçük bir kulübeye hapsedebilirsiniz, bunun için artık yazılı bir izniniz var. Asit buharları yazmama engel olmadığı sürece, bu esareti dert etmem.”

Kaynak: io9.gizmodo.com, wannart

Bir umutlandım niyeyse.

4 Beğeni

Merhaba Melis Hanım,

Resimli baskının çıkışıyla ilgili bir sorun mu var? Başta 21’i denmişti sonra 30’una çekildi. Şimdi de D&R, idefix ve Kitapyurdu’nda 27’si olarak gösteriyor. Bayramdan önce elimize geçer umarım. :see_no_evil:

2 Beğeni

Haklısınız valla, ne yazık ki matbaayla ilgili bir gecikme yaşıyoruz. Bayramdan önce elinize geçeceğine dair neredeyse garanti verebilirim. Az önce konuştuk çünkü. :confused:

4 Beğeni

Kalp krizi sebebi bir kelime :rofl:

3 Beğeni

Matbaalar bu ara oyunbozanlık yapıyor, ciltleme ve baskıyı iyi yapsınlar da ben kendi adıma bayram sonrası da olsa beklerim.

4 Beğeni

Merhaba, A Knight of Seven Kingdoms konusunda bir gelişme var mı?
En çok merak ettiklerimden biri. :slight_smile:

7 Beğeni

A Knight of Seven Kingdoms kitabını da Fire & Blood’ı çeviren ikili yapacak, haliyle sırada diyelim. Planımız sonbahar aylarında en geç kış başlarında onu da yayımlamış olmak.

5 Beğeni

Peki Fire&Blood çıkışı hakkında ne söyleyebilirsiniz?

4 Beğeni

Sabırsızlıkla bekliyorum desem. :slight_smile: Çeviriden gelir gelmez elimde ne iş varsa bırakıp onu hazırlayacağım, hiç merak etmeyin! Biraz gecikti farkındayız, biz de daha çabuk yayımlamayı ummuştuk, ama Martin sağ olsun elini yazarken pek korkak alıştırmıyor siz de biliyorsunuz. Çevirmenlerin de ellerinden geldiğince hızlı yaptıklarını biliyorum. :slight_smile:

8 Beğeni

Fire & Blood ciltli olarak basılacak mı?

2 Beğeni

Son olarak Taht Oyunları Resimli Özel Baskı ne durumda? Bayram hediyemiz olamayacak gibi.

bende böyle yazıyor. :man_cartwheeling:

2 Beğeni

16:30’da ofise giriş yapıyor resimli özel baskı. Söz verdiğim gibi ilk buraya fotoğraf atacağım. :partying_face: Kargoların da hepsi bugün ve yarın yola çıkacak. Bayram öncesi ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız. :raising_hand_woman:

18 Beğeni

Çok teşekkürler çabalarınız için :green_heart:

Hadi bakalım harika haber. Merakla bekliyoruz

Kitapyurdu gibi online mağazalara bugün verilir mi?