Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Evet, her yere dağıtıyoruz.

4 Beğeni

Ben Eganba’dan almıştım. Çıkış tarihini bir gün daha erteleyip 31’i yapmışlar. :confused:

Söz verdiğim üzere… :partying_face:

45 Beğeni

Matbaadan çıkmış, bizim kitaplarda 1-2 güne gelir.

2 Beğeni

Yarın en geç kargolansa cumaya gelir umarım. İş adresimi vermiştim şimdi gelmezse cumaya kadar üzülürüm.

1 Beğeni

Kapak hiç anladığım gibi değilmiş. Ortadaki bant kapakla bir olarak anlamıştım ancak yarım şömiz tarzı bir şeymiş. Böyle olması çok daha iyi oldu sevindim açıkcası.

4 Beğeni

Umarım bugün Kitapyurdu’na ulaşır. Yoksa kargo bayramdan sonraya kalacak.

Metin aynı… sadece ilave illüstrasyonlar var ve cildi farklı.

2 Beğeni

Evet, bunda normal kitaptan farklı olarak ekstra görsel var ve aynı zamanda ciltli. Ama bu tasarım, 20. yıl özel. Diğer kitaplara çıkacak ama onların 20. yılında. Şimdi 2. kitap yurtdışı için hazırlanıyor. Beklersen 5. kitabın çıkması 2031 olur.
Genel ciltli takım Epsilondan bu sene çıkabilirmiş ama ne zaman olur bilmiyoruz daha.

1 Beğeni

İçerik çok güzel ama dışı son derece kötü bence. Hayal kırıklığı.:cry:Özel basım olmayan ciltli baskılarınız umarım daha iyi olur…

1 Beğeni

Keşke orijinalinde olduğu gibi kenar çerçeve desenini ekleseydiniz. Aşağıdaki gibi hoş bir görünüme sahip olabilirdi. Son ana kadar bir umutla bekledim. Belki çöktürme bir şekilde desen vardır diye ama yokmuş. Çok sade duruyor maalesef.

16 Beğeni

Evet kapak basit görünüyor ama canlı görünce daha farklı hissettirebilir.

Ben alamıyorum maalesef :disappointed_relieved: sipariş verip iptal ettiğim site hala para iadesi yapmadığı için ortada kaldım resmen :joy:

Emeğinize sağlık. Merakla bekliyorum🙂

1 Beğeni

Ben kitapseçten aldım ama sevk tarihini 31 mayıs gösteriyo hâla her siteye dağıldımı kitaplar

Ben beğendim. Bu güzel baskı için teşekkürler. :clap:

4 Beğeni

Orijinalinden farki olan kenar dizayn ve ortadaki kilic kabzasina gore kitap isim- yazar basliginin ayarlanamama sebebini aciklayabilse yoneticiler cok sevinirdim , gercekten … 100 tl olsa almayi dusunecegim kitabi bu orijinalden farki sebebiyle elim devamli geri gidiyor. Kibarlik yapil lutfen aciklayiniz.

Tesekkurler, saygilarimla

1 Beğeni

Taht Oyunlarını alıp, kitabı kargoya verilen var mı hiç? Sitelere baktım şimdi. Kitapseç çıkış tarihini bayram sonrasına ertelemiş.
Okuoku 24 saatte kargoda demiş.

Abi aceleniz ney anlamadım,bayramdan sonra alın kitabı ne olacak sanki:)

2 Beğeni

Kitapyurdu siparişim sevk için hazırlanmış. Bugün sevk edilir yani.
Şuan 24 saat içinde kargoda diyor. Eğer şimdi sipariş verip Kitapyurdu teslim noktasına istersen, yarın alabilirsin.