Epsilon Yayınevi Soru Hattı

1. kitap şu an büro sınırları içinde.:grin: Hazırlanacak. :sunglasses:
  2. kitap çeviriye gitti.
    Bir ihtimal yine ikisini birlikte çıkarabiliriz.

Merhaba,

Grr Martin’in Fire and Blood kitabı için bir çalışma yapıyor musunuz? Kitabı yayımlacak mısınız?

2019 yılı içerisinde yayınlanacak

2 Beğeni

G.R.R Martin’in A Knight Of The Seven Kingdoms kitabını basacak mısınız?

1 Beğeni

2019 yılı içerisinde basılacak.

3 Beğeni

Sabahattin Ali Tüm eserler kitaplarından sitenizde oyunlar şiirler mektuplar yazılar tutanaklar kitabı satışta görünmüyor. Onunla ilgili bir değişiklik mi düşünülüyor yoksa başka engellere mi takıldı.
Bir de sadece romanları mı ayrı olarak basılacak yoksa hikaye kitapları da orijinal yayım ile ayrı ayrı basılacak mı?

http://www.epsilonyayinevi.com/kisi/sabahattin-ali.html

Sabahattin Ali’nin tüm eserleri 3. cilt çalışmaları henüz hazırlanıyor yakında çıkacak.
Ayrıca seçme öyküler olarak bir kitap çıkaracağız şu an için.

1 Beğeni

Merhabalar. George R.R. Martin’in Fire&Blood kitabını basacak mısınız ? Eğer programınızda varsa tahminen ne zaman raflarda görürüz ?

Basacaklar ama muhtemelen diziyi bekliyorlardır. :frowning:

Merhaba.Game of Thrones serisinin ciltli basılacağına dair bir duyum aldım.Acaba bu konuda bir girişiminiz var mı?Varsa ne zaman görebiliriz kitapları?

İblis Döngüsü serisinin son kitabıyla alakalı herhangi bir gelişme var mı acaba?

1 Beğeni

+1

Aralık ayında son kitabın duyurusunu yaptıkları için 2 yıldır beklettiğim Kafatası Tahtı’na bir kaç gün önce başladım ama iki aydır ses yok Epsilon’dan.

Merhaba İblis Döngüsü serisi’nin son kitabı çeviride. Çeviriden gelmesini bekliyoruz. geldiği zaman hızlı bir şekilde çıkarmaya çalışacağız.

2 Beğeni

Efendim, Fire&Blood ne zaman geliyor acaba? :grinning:

Merhaba FİRE AND BLOOD kitabını BAHAR aylarında çıkaracağız.

3 Beğeni

Merhaba Game of Thrones’u ciltli olarak çıkarmayı düşünüyoruz fakat şu an kesin bir tarih bulunmamaktadır.

Peki ciltli versiyonlarda kitapları yine ikiye bölecek misiniz yoksa tek kitap olarak mı basılır?

Şu an kesin bir karar yok bu konuda. AMA benim kişisel fikrim ciltli yaptığımızda Sabahattin Ali gibi boyunu büyütüp tek cilt yapmaktan yana.

6 Beğeni

Allahım olabilir mi böyle bir şey lütfen olsun çünkü

Herkes sormuş iblis döngüsü serisini cevapta vermişsiniz teşekkürler ama benimde mesajım bulunsun kitap çıkınca bildirim gelir.

2 Beğeni