Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Epsilon Soru Hattı iki yeni yetkiliyle büyüyor. Bundan böyle sevgili Fahrettin Bey’in yanı sıra Melis Özbakır (@melisfalan) ve Tuğçe Nida Gökırmak (@eimeriina) da sorularınızı yanıtlamak için aramızda. Böylece sizlere daha çabuk cevaplar vermeyi amaçlıyorlar.

Her ikisine de hoş geldiniz diyor, hepinize iyi forumlar diliyoruz.

26 Beğeni

Ooo, gençler hoş gelmişsiniz. :slight_smile:

3 Beğeni

Eveeet, hoş bulduk Emrecan. :nerd_face:

3 Beğeni

Resmen mutluluk :heart: Hos gelmisler:)

3 Beğeni

Merhabalar. Hoşgeldiniz diyerek ilk sorumu soruyorum. George R.R. Martin’in Fevre Dream ve diğer romanlarını basacak mısınız? Eğer basılacaksa bu sene içinde görür müyüz? :blush:

Bir kez daha hoş bulduk. :blush: Şu an için Fire and Blood, Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin yeni edisyonu ve Taht Oyunları’nın illüstrasyonlu edisyonu önceliğimizde. Fevre Dream’in sırasına daha var. :dragon_face:

4 Beğeni

Hoş bulduuk Emre! :slight_smile:

3 Beğeni

Neee tek cikt buz ve ateşin şarkısı kitapları mı??

Süpersiniz valla.

1 Beğeni

Öncelikle tek cilt Buz ve Ateşin Şarkısı kitapları haberi için teşekkürler. Bu gerçekten güzel bir haber ancak umarım kapaklar karton kapaklar gibi olmaz. Güzel kapaklar bekliyoruz :pray:

3 Beğeni

Valar Morghulis!
Dizi afişli ilk kitabı aldıktan sonraki baskılarda şimdiki edisyona uygun bir kapak çıkardığınızdan dolayı hayal kırıklığı yaşamıştım. Yeni edisyonları çok güzel yapmayın olur mu? Üzmeyin mevcut kitap sahiplerini :neutral_face:

2 Beğeni

Kapakları ciltli ve ( eleutheiros biraz üzülecek ama) daha büyük planlıyoruz. O nedenle “Kısım I-II” olarak böldüğümüz her kitabı tek ciltte ve görsel açıdan çok daha iyi bir şekilde yayımlamak hedefimiz. Çekilişler de yaparız mutlaka, belki onlarda şans yüzüne güler. :blush:

11 Beğeni

Biri bölüyor biri birleştiriyor arkadaş bildiğin zulüm ediyor yayınevleri bize.

9 Beğeni

Allah’ım sana geliyorum. Bir de kutulu yapılın sayın yetkililer. Bizde telefon ekranına ekmek banarız artık. :smiley:

Eskisini getir yenisi sadece şu kadar kampayası istiyoruz artık. :sweat_smile:

7 Beğeni

Allahım neler oluyor? Bölenler birleştirenler. :joy:
Altıncı kitabın çıkacağını duyana kadar Buz ve Ateşin Şarkısı’yla ilgili bir planım yoktu aslında ama eskiyi getir yeniyi götür gibi bir kampanyayla elimdeki bölünmüş ciltleri verebilir miyim? :joy:
Hoşgeldiniz bu arada. :slight_smile:

2 Beğeni

Maalesef! :joy: Merak etmeyin, yeni kitap geldiğinde hem karton kapak hem de ciltli olarak yayımlayacağız. Elinizdeki seriyi bozulmadan tamamlayabileceksiniz.

8 Beğeni

Valla çok korkuyordum son kitapta formatın bozulmasından, içime su serptiniz. :heart_eyes::heart_eyes:

1 Beğeni

Yayınevi gibi yayınevi.

6 Beğeni

Peki bu versiyonu ne zaman çıkaracaksınız? Mesela bu sene görür müyüz?

Öncelikle Foruma hoş geldiniz Açıkçası bir gün sırf ciltli kitaplar çıkar diye beklediğim için seriye başlamadım Bu haber çok güzel oldu :nerd_face:

Bu ilkbahar sonu/yaz başı hedefimiz ama tabii tam olarak kesin diyemiyorum şu an için. Sizleri çok bekletmemeye ve arayı uzatmamaya çalışacağız.

5 Beğeni