Epsilon Yayınevi Soru Hattı

(M. Ihsan Tatari) #61

Epsilon Soru Hattı iki yeni yetkiliyle büyüyor. Bundan böyle sevgili Fahrettin Bey’in yanı sıra Melis Özbakır (@melisfalan) ve Tuğçe Nida Gökırmak (@eimeriina) da sorularınızı yanıtlamak için aramızda. Böylece sizlere daha çabuk cevaplar vermeyi amaçlıyorlar.

Her ikisine de hoş geldiniz diyor, hepinize iyi forumlar diliyoruz.

(Emre Aygün) #62

Ooo, gençler hoş gelmişsiniz. :slight_smile:

(Melis Özbakır) #63

Eveeet, hoş bulduk Emrecan. :nerd_face:

(Aslı Dağlı) #64

Resmen mutluluk :heart: Hos gelmisler:)

(Yasin) #65

Merhabalar. Hoşgeldiniz diyerek ilk sorumu soruyorum. George R.R. Martin’in Fevre Dream ve diğer romanlarını basacak mısınız? Eğer basılacaksa bu sene içinde görür müyüz? :blush:

(Melis Özbakır) #66

Bir kez daha hoş bulduk. :blush: Şu an için Fire and Blood, Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin yeni edisyonu ve Taht Oyunları’nın illüstrasyonlu edisyonu önceliğimizde. Fevre Dream’in sırasına daha var. :dragon_face:

(Tuğçe Nida Gökırmak) #67

Hoş bulduuk Emre! :slight_smile:

(Burak Kuşcu) #68

Neee tek cikt buz ve ateşin şarkısı kitapları mı??

Süpersiniz valla.

(Mehmet Turan) #69

Öncelikle tek cilt Buz ve Ateşin Şarkısı kitapları haberi için teşekkürler. Bu gerçekten güzel bir haber ancak umarım kapaklar karton kapaklar gibi olmaz. Güzel kapaklar bekliyoruz :pray:

Valar Morghulis!
Dizi afişli ilk kitabı aldıktan sonraki baskılarda şimdiki edisyona uygun bir kapak çıkardığınızdan dolayı hayal kırıklığı yaşamıştım. Yeni edisyonları çok güzel yapmayın olur mu? Üzmeyin mevcut kitap sahiplerini :neutral_face:

(Melis Özbakır) #71

Kapakları ciltli ve ( eleutheiros biraz üzülecek ama) daha büyük planlıyoruz. O nedenle “Kısım I-II” olarak böldüğümüz her kitabı tek ciltte ve görsel açıdan çok daha iyi bir şekilde yayımlamak hedefimiz. Çekilişler de yaparız mutlaka, belki onlarda şans yüzüne güler. :blush:

Biri bölüyor biri birleştiriyor arkadaş bildiğin zulüm ediyor yayınevleri bize.

(Hiçliğin bekçisi…) #74

Allah’ım sana geliyorum. Bir de kutulu yapılın sayın yetkililer. Bizde telefon ekranına ekmek banarız artık. :smiley:

Eskisini getir yenisi sadece şu kadar kampayası istiyoruz artık. :sweat_smile:

(Cankut Değerli) #75

Allahım neler oluyor? Bölenler birleştirenler. :joy:
Altıncı kitabın çıkacağını duyana kadar Buz ve Ateşin Şarkısı’yla ilgili bir planım yoktu aslında ama eskiyi getir yeniyi götür gibi bir kampanyayla elimdeki bölünmüş ciltleri verebilir miyim? :joy:
Hoşgeldiniz bu arada. :slight_smile:

(Melis Özbakır) #76

Maalesef! :joy: Merak etmeyin, yeni kitap geldiğinde hem karton kapak hem de ciltli olarak yayımlayacağız. Elinizdeki seriyi bozulmadan tamamlayabileceksiniz.

(Umut Özak) #77

Valla çok korkuyordum son kitapta formatın bozulmasından, içime su serptiniz. :heart_eyes::heart_eyes:

(Hiçliğin bekçisi…) #78

Yayınevi gibi yayınevi.

(Umut K.) #79

Peki bu versiyonu ne zaman çıkaracaksınız? Mesela bu sene görür müyüz?

Öncelikle Foruma hoş geldiniz Açıkçası bir gün sırf ciltli kitaplar çıkar diye beklediğim için seriye başlamadım Bu haber çok güzel oldu :nerd_face:

(Melis Özbakır) #81

Bu ilkbahar sonu/yaz başı hedefimiz ama tabii tam olarak kesin diyemiyorum şu an için. Sizleri çok bekletmemeye ve arayı uzatmamaya çalışacağız.