Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Forumda yetkili/denetmen ve muhatap varken neden birden diğer kullanıcılar olaya müdahil oluyor bende onu anlamakta zorluk çekiyorum…

6 Beğeni

20 karakter 20 karakter

3 Beğeni

Ve Epsilon Yetkilisi son zamanlardaki saldırgan yorumlar ve kaba tavırlardan ötürü forumdan ayrıldıklarını açıklar :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Arkadaşlar unutmayalım ticari faaliyetler yetkili arkadaşların onayı altında değil. Bize iyilik olsun diye erken haber veriliyor. Konuşmaları da tartışma köşesine taşıyabilirsiniz.

1 Beğeni

Herkese merhaba,

Forumdan tabii ki ayrılmıyorum. :space_invader: Sizlerle durumu hep açıkça paylaşmaya çalıştım yine en açık şekilde ifade etmeye çalışayım. Bu versiyonu aslına bakarsanız yılbaşı özel baskı olarak konumlandırıyoruz. Eksik ifade etmişim, kusura bakmayın. Az adetli basılacak, fiyatı 100 TL üzerinde, bez ciltli, hediyelik bir kitap olacak. Bu baskı özelinde tekrar baskı olup olmayacağı henüz belli değil. Asıl yapılacak olan ciltli baskı daha önce de söylediğim gibi gelecek, ancak onun tarihi henüz belli değil. Yani bu karton kapağın sert kapaklı versiyonu değil. Yılbaşı için üreteceğimiz daha farklı, koleksiyonluk ve hediyelik bir iş anlayacağınız.

Daha önce de asla sert kapak basmayacağız demedim, tarihi henüz belli değil demişim. Sert kapak daha fiyatlı olup vakit alacağından fuara yetişmesi için ilk olarak karton kapağı sizlere sunduk. Haklısın, mümkün değil demişim @hephaestus çünkü bizler de yer geliyor fikir değiştirebiliyor, farklı şeyler denemeye karar verebiliyoruz. Mutlak doğru diye bir şey yok bu işte sonuçta. Durum aslında bundan ibaret. Seçenekler karşınızda, cebinize göre olanı seçme kararı sizin.

:raising_hand_woman:

30 Beğeni

Ben altın aramaya gidiyorum Alaska’ya filan. :frowning: Ya da bir saniye… Kendime hediye alacak birini bulayım. :smirk::thinking: Kim olabilir, kim olabilir… :thinking: Neyse, ben bir ay içinde bulurum herhalde. :sweat_smile:

9 Beğeni

Çok hoşmuş :blush: Standart kitabı bile hakkıyla basamayanlar utansın. Sizler bize bir sürü versiyon sunuyorsunuz. Teşekkür ederiz.

5 Beğeni

Hmm…hediyelik mi? Kıymetlimiss kütüphanemisde çok güzel duracakken hediye etmek mi…tssss

7 Beğeni

Bez dediniz @alper yaralandı :slight_smile:

Ciltli baskıdansa bu daha güzel bir haber :palm_tree:

2 Beğeni

Bu haber sonrası Epsilonu tüm kanallardan “başta gör” olarak işaretledim :slight_smile:

7 Beğeni

Süper bir haber.(20 kar)

Sana satmayacaklar @alper sen kazana düştün… Kazan da @erdo’ya düşmüştü. Duyduğuma göre yayınevleri de senden hoşlanmıyorlarmış. Hıh, demişler senin için…

5 Beğeni

Ne olacak bu @alper’in hali, çok isyankar, hemen yakıp yıkıyor :slight_smile:

3 Beğeni

Chiristmas ruhunu yakalamıyor hep ondan oluyor. :evergreen_tree::cloud_with_snow::snowman_with_snow::snowflake::snowman:

3 Beğeni

Geçen sene noel ağacı götürdüm az mutlu olsun diye. Ağaç bez baskı değil diye parçaladı :slight_smile:

2 Beğeni

Bir gün Nasrettin hoca ve arkadaşı yolculuğa çıkmışlar, akşama doğru bir hana varmışlar. Hoca akşam yemeğini yemiş ve uyumak için hemen odasına çıkmış. Biraz sonra arkadaşı gelmiş ve Hoca’ya: “Hocam, uyuyor musun” demiş. Hoca: “Ne oldu bir şey mi diyeceksin” demiş. Arkadaşı " Hocam biraz borç para isteyecektim", demiş. Hoca bu sözler üzerine hemen horlamaya başlamış ve “ben uyuyorum, bunu sonra konuşalım”, demiş.

6 Beğeni

Yeni alfa baskıdan mı? :slight_smile: Okuyordun bu aralar sanırım :slight_smile:

1 Beğeni

Evet, başlayalı 15- 20 gün oldu kitaba. İlk bölümleri Nasrettin Hoca ile ilgili hayatı ve yaşamına dair araştırmalar, söylenceler gibi bilgilerden oluşuyor. Şu ana kadar okuduğum diğer bölümler Türkiye dışından derlenen hikayeler fıkralar ve Türkiye’den derlenen fıkralar. Her gün olmasa bile okumaya devam ediyorum kitabı.

1 Beğeni

Bende Asimov - Bilim Buluşlar Tarihi’ne aynı yöntemle başlamak istiyorum ama o şekilde okuduğum başka kitaplar giriyor araya, bir türlü başlayamadım.

1 Beğeni

Arkadaşlar selam, Kitap365’te Efsane Cuma indirimleri kapsamında tüm setlerimizi %48, kitaplarımızı %48’e ve lisanslı ürünlerimizi de %76’ya varan indirimlerle satışa çıkardık. İblis Döngüsü 5 kitaplık set bazı teknik nedenlerle eklenemedi ama yarın 5 kitaplık set sitede olacak. Asıl bunu duyurma amacım ise 2 Aralık’ta heyecanla baskıdan gelmesini beklediğimiz Kalite Ülkesi romanı. Otostopçunun Galaksi Rehberi ve 1984 sevenlerin kaçırmamasını öneririm. :blush:

Efsane Cuma sayfası: http://bit.ly/2rD3nVi
Kalite Ülkesi’ni incelemek için http://bit.ly/2qWfzAd

11 Beğeni