Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Nedense bir mutlu oldum. :joy: Peki Buz ve Ateşin Şarkısı ve İblis Döngüsü dışında başka epik fantastik seriler de görebilecek miyiz sizlerden?

Epik de dahil farklı alt türlerde fantastik yayımlamaya tabii ki devam edeceğiz. :blush:

7 Beğeni

Bu cilti kitaplar sinirli sayida mi olacak?

Hayır, baskıları sürekli yenilenecek.

6 Beğeni

Valla harika haber. Benim de kısım kısım kitapları gördükçe gözüme batıyordu. Başka yayınevleri de bunu örnek almaya başlamıştı. ( :wink: ) Harika bir karar vermişsiniz. Elimizdekileri çıkartma konusu biraz zor olacak ama onlar kalsa da yeni ciltleri mutlaka alırız.

3 Beğeni

Merhaba, hoş geldiniz.
Scott Westerfeld - Leviathan serisi ve Vahşi Kartlar serisinin akıbeti ne acaba?

İblis döngüsü son kitabı hakkında son durum nedir.Merakla bekliyoruz en kısa zamanda gelir umarım

İblis Döngüsü son kitabı çeviride şu anda ve Sonbahar 2019 yayın planında yer alıyor.

2 Beğeni

Geçtiğimiz aralık ayında bütün sosyal medya hesaplarınızdan son cilt çok yakında şeklinde paylaşım yapıldı ama o kadar da yakında değilmiş :frowning:

Merhaba. Benim sorum yok. Sadece Taht Oyunları’nın ciltli versiyonu için paramı almanızı beklemekteyim. Bunu belirtmek istedim. Benim paramı alın. Saygılar. :heart_eyes:

2wYYlHuEw1UcsJYgAA

21 Beğeni

Tekrardan merhaba. Acaba Watership Tepesi’nin ciltli versiyonunu görebilecek miyiz?

En kısa zamanda diyelim şimdilik o zaman. :smile:

1 Beğeni

Selam. Şu an için böyle bir planımız yok. Olursa mutlaka haberiniz olur. :blush:

1 Beğeni

Merhabalar.
images%20(5)

George R. R. Martin’in bu yeni kitabını çıkaracakmısınız? Not:Çizgi romandır.

1 Beğeni

Assassin’s Creed serisine devam edecek misiniz?

Assasin creed serisinin yeni kitabı şu an hazırlanıyor. Çok yakında KARA SANCAK dalgalanmaya başlayacak.

2 Beğeni

Benim soruyu es geçmissiniz bu demek ki basılmayacak galiba sorduğum kitap.

Merhaba, Fire & Blood için tam tarih belli mi?

Merhaba sizi es geçmemin sebebi kitabın basılıp basılamayacağını soracağım kişinin burada olmaması. Bu yüzden şu an cevap yok
Ama çizgi romanları basacağımızı zannetmiyorum.

1 Beğeni

şu an için henüz belli değil net çıkış tarihi.

1 Beğeni