Epsilon Yayınevi Soru Hattı

(Cankut Değerli) #82

Nedense bir mutlu oldum. :joy: Peki Buz ve Ateşin Şarkısı ve İblis Döngüsü dışında başka epik fantastik seriler de görebilecek miyiz sizlerden?

(Melis Özbakır) #83

Epik de dahil farklı alt türlerde fantastik yayımlamaya tabii ki devam edeceğiz. :blush:

(Metal Storm) #84

Bu cilti kitaplar sinirli sayida mi olacak?

(Melis Özbakır) #85

Hayır, baskıları sürekli yenilenecek.

(Burak Kuşcu) #86

Valla harika haber. Benim de kısım kısım kitapları gördükçe gözüme batıyordu. Başka yayınevleri de bunu örnek almaya başlamıştı. ( :wink: ) Harika bir karar vermişsiniz. Elimizdekileri çıkartma konusu biraz zor olacak ama onlar kalsa da yeni ciltleri mutlaka alırız.

(Türker ŞİRİN) #87

Merhaba, hoş geldiniz.
Scott Westerfeld - Leviathan serisi ve Vahşi Kartlar serisinin akıbeti ne acaba?

(.) #88

İblis döngüsü son kitabı hakkında son durum nedir.Merakla bekliyoruz en kısa zamanda gelir umarım

(Tuğçe Nida Gökırmak) #89

İblis Döngüsü son kitabı çeviride şu anda ve Sonbahar 2019 yayın planında yer alıyor.

Geçtiğimiz aralık ayında bütün sosyal medya hesaplarınızdan son cilt çok yakında şeklinde paylaşım yapıldı ama o kadar da yakında değilmiş :frowning:

(Alican) #91

Merhaba. Benim sorum yok. Sadece Taht Oyunları’nın ciltli versiyonu için paramı almanızı beklemekteyim. Bunu belirtmek istedim. Benim paramı alın. Saygılar. :heart_eyes:

2wYYlHuEw1UcsJYgAA

(Umut K.) #92

Tekrardan merhaba. Acaba Watership Tepesi’nin ciltli versiyonunu görebilecek miyiz?

(Melis Özbakır) #93

En kısa zamanda diyelim şimdilik o zaman. :smile:

(Melis Özbakır) #94

Selam. Şu an için böyle bir planımız yok. Olursa mutlaka haberiniz olur. :blush:

(Hüseyin gök) #95

Merhabalar.
images%20(5)

George R. R. Martin’in bu yeni kitabını çıkaracakmısınız? Not:Çizgi romandır.

(Tansel Diplikaya) #96

Assassin’s Creed serisine devam edecek misiniz?

(Fahrettin Levent) #97

Assasin creed serisinin yeni kitabı şu an hazırlanıyor. Çok yakında KARA SANCAK dalgalanmaya başlayacak.

(Hüseyin gök) #98

Benim soruyu es geçmissiniz bu demek ki basılmayacak galiba sorduğum kitap.

Merhaba, Fire & Blood için tam tarih belli mi?

(Fahrettin Levent) #100

Merhaba sizi es geçmemin sebebi kitabın basılıp basılamayacağını soracağım kişinin burada olmaması. Bu yüzden şu an cevap yok
Ama çizgi romanları basacağımızı zannetmiyorum.

(Fahrettin Levent) #101

şu an için henüz belli değil net çıkış tarihi.