Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Program şu an için dolu o nedenle henüz gündemimizde değil. :slight_smile:

Assassin’s Creed goodreads seri sıralamasında Cehennem kitabı son kitap gözüküyor. 6. kitap olarak basmanızın sebebi nedir acaba?? 6. olarak okumak daha mı iyi olur?

1 Beğeni

Soruya cevap verecek kişi olarak, hemen yazayım. Es geçmedim, bu çizgi romanla ilgili çalışmalarımız devam ediyor, yayımlamayı istiyoruz. Ancak henüz net bir şey söyleyemiyorum. En kısa zamanda net bir cevap verebilmek üzere diyorum şimdilik.

2 Beğeni

Kitapların oyuna göre sıralamasıyla, yazarın kronolojik sıralaması arasında farklılıklar mevcut. Ancak 6. kitap olarak da, son kitap olarak da okuyabilirsiniz Cehennem’i. KARA SANCAK nisan ayında ve bir sonraki kitap da 2019 içerisinde yayımlanacak.

1 Beğeni

Herhangi bir gelişme var mı acaba kitabın yayın tarihiyle ilgili ve sert kapak olarak yayınlayacagınızı umuyorum.

3 Beğeni

Fire and Blood’ın çevirisi devam ediyor, sonrasında en kısa sürede yayımlanacak. Bu konuyla bizzat ilgileniyor olacağım :wink: Bu arada bir de ilkbahar aylarında, umuyorum ki nisan içinde olacak: Taht Oyunları özel resimli bir edisyon hazırlıyoruz. Sert kapak konusuna gelince, serinin tümünü başladığımız gibi karton kapaklar ile yayımlayacağız. Ayrıca ciltli edisyon da seri için planlananlar arasında, bunun çalışmaları da başladı.

23 Beğeni

İşte yayınevi gibi yayınevi. Basın ne basarsanız basın hepsini alacağım söz :slight_smile:

1 Beğeni

Özel edisyon bu mu acaba?

5 Beğeni

Evet tam olarak bu. :slight_smile:

13 Beğeni

:slight_smile: :slight_smile: bütün seriyi böyle bassanız keşke ama zor bir iş gibi.

Bide böyle bir baskı varmış insan görünce iç çekiyor valla.

1 Beğeni

Tuğçe Hanım müjdeleri patlatıyorsunuz ama nasıl bekleyeceğiz :slight_smile:

2 Beğeni

Çevirmeni Sibel Alaş mı?

1 Beğeni

Bu baskı da çok güzelmiş, keşke basılsa diyelim de gün ola… belki bizde de basılır.

Unutmadan @Husey bunlar Delta baskı boyutlarında, sen sevmezsin :slight_smile:

Aynen videonun ilerleyen yerinde gördüm cidden küçükmüş ama delta baskısının en büyük sorunu ve bana göre tek sorunu miniminnacık yazı boyutu ve baklama hamuru inceliğinde kağıdıydı ben onun için o baskı tütünü sevmemiştim üstüne dünyanın parasına satıyorlar maalesef o baskısıyı yky.

Hayır değil, son yayımladığımız George Martin kitabından itibaren çevirmen değiştirdik malum. :slight_smile: bu konuda şimdilik başka bir şey demiyorum ama güzel bir çeviri olacak endişe etmeyin.

2 Beğeni

Bilgi için teşekkürler. Sanırım son kitabı beklerken okuycam Cehennemi :grin:

Kutulu yapsalar sanki ne olacak? Kutulu aldığım 5 serinin 4 ünde kutu hasarlı geliyor. :rage::face_vomiting:

İblis döngüsü 5. Kitap the core ne zaman türkçeye çebrilecek

Cevabı yukarıda. Arama düğmesini kullanarak bulabilirsiniz.

Sonbaharda gelecek diye hatırlıyorum