Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Henry H. Neff The Tapestry (Büyü akademisi diye çevirmişsiniz.) serisinin devam kitapları gelecek mi ? teşekkürler.

Şu an için net olarak karar verilmiş bir şey yok bu seri özelinde. Gelişmeler oldukça mutlaka duyuracağız.

Öncelikle iyi günler diliyorum…Gece 8.sezonun ilk bölümünü izleyince beklenti seviyem arttı :smiley: Ciltli baskıların final sezonu ile eş zamanlı çıkacağı söylenmişti tarih nedir? Ve Özel Resimli Baskı ne zaman çıkacak? Nisan ay içerisinde demiştiniz.Fiyat,malzeme kalitesi,ebatlar (en büyük temennim 16/24 olması) nedir? Merakla yanıtlarınızı bekliyorum :smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Zamanında 11tl liste fiyatı olan bir kitap neden şimdi 38tl acaba?

Tom Clancy kitaplarını yeniden basma planınız var mı?

1 Beğeni

Sayın yetkililer Nisan ayının ortasına geldik fire and blood ile ilgili net tarih vermediniz . Kitap almadım onu bekliyorum allah için tarih verin :slight_smile:

1 Beğeni

Taht Oyunları ciltli versiyon mu :frowning:
Bilsek karton kapakları almazdık. Yine de ciltli versiyonu alacağız, ne yapalım artık…

@Who_Sametto merhaba, biraz karışıklık olmuş sanırım bilgilerde. :smile: Şöyle, ciltli seri versiyonu için diziyle eşzamanlı dememiştik. Onlar sonbahar gibi gelecek her şey yolunda giderse. Ateş ve Kan da @eimeriina’nın dediği gibi çeviri aşamasında. Çok az kaldı bitmesine, sonrasında kendisi (yine söylediği gibi :dragon_face: ) bizzat ilgilenecek. Çevirmenler İthaki’den tanıdığımız çok sevgili arkadaşlarımız Alican Saygı Ortanca ve Emre Aygün. :sunglasses: En kısa zamanda yayımlamaya çalışacağız. Duyurusunu yapacağım ben zaten tarihler kesinleştiğinde.

Diziyle eşzamanlı olarak çıkacak dediğimiz resimli Taht Oyunları özel baskı kitabı. Onun da kapak vs. pek çok şeyi hazır, tam kesinleştiğinde onun da kapak görselini buraya atarım. Fikirleri merak ediyoruz. :heart_eyes:

Son olarak, evet, ciltli Buz ve Ateşin Şarkısı serisi ve resimli Taht Oyunları 16 x 24 olacak, kutulu set de yapacağız gibi görünüyor. :blush:

@Husey selam, senin soruna gelecek olursak madde madde izah etmeye çalışayım.

• Çizgi roman Kitapyurdu’nda zaten tükenmiş. Çünkü bu 10 sene önce yapılan bir baskı.
  • Hazırlanan versiyonda kapak, boyut ve iç tasarım tamamen değişti, çeviri yeniden yapıldı, kullanılan kâğıt farklı ve ortaya gerçekten çok iyi bir çizgi roman çıktı. Bir de kâğıt fiyatları almış başını gitmiş durumda. O yüzden zamanında 11 lira olan kitaplar şimdi 35-40 lira bandında farkındaysan ki çizgi romana göre makul bir fiyat koyduk. İnternetten satın alıp okumak isteyenler garanti %40 indirimle alacaklar bu çizgi romanı zaten.

Umarım yeterli olmuştur bu cevap.
Kapağı ve içten bir görseli iletiyorum buraya.

17 Beğeni

Acımasızca… :expressionless: (Ben ağlamaya gidiyorum…)

7 Beğeni

Anlaşılan sonbaharda Buz ve Ateşin Dünyası serisini ( Beş ciltli kitap + Ateş ve Kan + Buz ve Ateşin Dünyası ) gözlerimden gök kuşağı çıkartarak sepete atacağım. En sevindiğim konu ise ciltli versiyonların 16x24 ebatında olması. Bilgilendirme için tekrar teşekkürler :smiley:

3 Beğeni

Eskisini getir, yenisini al kampanyası istiyoruz :roll_eyes:

3 Beğeni

Hem de nasıl istiyoruz. :sob:

9 Beğeni

Merhabalar. Taht Oyunları’nın ciltli ve kutulu versiyonunu ben de bekliyorum. Ancak merak ettiğim bir husus var. Tüm seriyi kutulu yayınladıktan sonra yazarın yazmakta olduğu kitapların akıbeti ne olacak?
The Winds of Winter gibi. Hatta vikipedide bir de A Dream of Spring adlı bir kitap görünüyor.

Epsilon serinin hakkını veriyor.

Dünya çapında bir seri nasıl yönetilir ders veriyorlar. Helal olsun.

6 Beğeni

Bizim gözümüz hep açık, siz merak etmeyin. Her şeyi de birden söylersek hiçbir şeyin tadı kalmaz sonuçta. Gerilim ve heyecan güzel şeyler. :female_detective:

7 Beğeni

Anlıyorum o konuda şüphem yok. Ancak ben kutulu seti almayı planlıyorum. Ama sonrasında +2 kitap kutulu çıkarsa üzülürüm :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Epsilon’da değişim var ve bu değişim iyi yönde. :blush:

4 Beğeni

Çok teşekkür ediyorum 16/24 ebat benim için gerçekten mükemmel bir haber sabırsızlıkla bekliyoruz :heart:

1 Beğeni

Baskıdan geldi heyecanla beklediklerimizden biri. Fikirleri merak ediyoruz. :thermometer::fire:

12 Beğeni

Sırbistan’da çıkmış, biz de bekliyoruz dört gözle.

3 Beğeni