Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Keşke ciltli çıksa bizde de. Sevgili @melisfalan Ateş ve Kan nerede kaldı? Gözlerimiz yollarda…

Ha bir de Kan ve Ateşi Ciltli basarak bir sürpriz yapar mısınız?

Tüm seri ciltli basılacak. Sonbaharda çıkacakmış.

Ateş ve kan ciltli çıkacak denilmedi. Sizin söylediğin buz ve ateşin şarkısı serisi.Ben grr martinin yeni kitabı olan ve targaryen hanesini konu alan kitaptan bahsediyorum.

1 Beğeni

Aklıma bi’ an The Winds of Winter geldi afedersiniz.

1 Beğeni

Yalnizca 9 gun once “ceviri asamasinda” oldugu soylenmis.

3 Beğeni

Gördüm ama insan sevmeye görsün bir kere gözleri yollarda kalıyor böyle

Rebecca Gable’nin Kaderin cilvesi kitabını devamı gelecek mi acaba?

Ay içerisinde (herhalde mayısı kastettiniz) yanılmıyorsam 16/24 ebatlarında özel bir baskı geliyordu ne oldu acaba? -şöyle sağlam bir sert kapak ve şömiz ahh kalbim-

1 Beğeni

Özel basım Game Of Thrones kitabından hala haber yok mu?.. :(((

Dün Instagramdan sordum baskıya gidiyormuş birkaç güne.

Hangi kitabı ele alacak ilk kitabımı?

Evet sadece ilk kitap içinmiş.

1 Beğeni

İlk kitap vesilesi ile umarım tamamı ciltli olur.

Sen buraya bi video atmıştın. Yapacakları illüstrasyonlu özel baskı o kitap. Serinin tamamının ciltli olacağını söylemişlerdi zaten o da sonbaharda gelecekmiş.

1 Beğeni

Aynen hatırladım ama ben o videoyu atarken diğer kitaplarıda aynı kalite ve özellikte olur diye sanmıştım.

1 Beğeni

Ben sormuştum Instagram’dan, seri tamamen ciltlenecek ve kısımlar tek cilt altında birleşecek orijinal hali gibi. Yeni gelecek kitaplarda hem ciltli hem ciltsiz ve kısımlara bölünmüş halde gelecekmiş. Mağduriyet olmayacak… Dolar coştu ama epey pahalı olacaktır

2 Beğeni

Bandrol alınmış. :slight_smile:

11 Beğeni

O zaman alışverişimi 2 hafta daha erteliyorum umarım 2 hafta içerisinde çıkar :smile: Bu arada birşey karıştı bende bu özel baskı sadece Taht Oyunları ilk kitap için özel bir baskı mı? Ciltliler zaten sonbaharda gelecekti yanlış hatırlamıyorsam.

1 Beğeni

Özel baskı böyle çıkacak mış.Diğerleri ise Normal sert kapaklı çıkaçak Benim anladığım.Bu HarperCollins’in süper baskı kalitesi var ya.

3 Beğeni

Umarım 50 tlden ucuz olur…Sepeti 250 tl yapana kadar 2 hafta harcadım sırf bu baskı için 300e çıkardım limiti,bir daha en az 3 ay kitap yok :joy: Bu arada baskı çok hoş duruyor umarım tıpkı basım yaparlar zaten en sevdiğim ebatta yani 16-24 boyutunda geliyor o çok iyi birde o kaliteli baskıya şömiz de olursa düşünemiyorum :heart:

images%20(88)

3 Beğeni