Fantastik Kitap Önerileri

(Umut Özak) #206

Gayet güzel bir seridir, tamamını okudum. Çok epik bir beklentiye girerseniz kesinlikle hayalkırıklığına uğrarsınız. Gençlere yönelik, keyifli bir seridir. İlk 2-3 kitabı alıp deneyebilirsiniz, fiyatları uygun zaten.

(Arfrlecow) #207

Gölgelerin efendisi serisini önerecektim fakat önerilmiş bile. Serinin uzun olması, karakterler ile bağlanmanızı kolaylaştırıyor. Eğer seri bitiminde meraklı kalırsanız (emin olun kalırsınız) serinin türkçe olarak yayımlanmamış bir kitabı daha mevcut. Sanırsam yazarın yan bir serisi daha vardı.(kardeşlik savaşçıları) Kalemini beğendiyseniz onuda öneririm. Belirtildiği gibi fazla epik bir seri olmamasına rağmen gayet zevkli ve rahat bir okunuşa sahip.

(Türker ŞİRİN) #208

Tavsiye edildi mi görmedim. Wardstone Günlükleri serisini öneririm.

Bende dun aklimdan tam bu seriyi gecirmistim. Arkadasin okudu ve cok begendi :blush:

Kara prizmayı okuyan var mı? Nasıl bir kitap? İnceleme atacak varsa bakmak isterim

Instagram kullanıyorsanız Selkoray’ı takip etmenizi öneririm. Abimiz kitap kaçırmıyor maşallah…

Kendisine sorabilirsiniz kitabı bitirmiştir şimdiye :joy:

Bunu ben de merak ediyorum. Mit’in ortalama diye nitelendirdiği kitap pek cazip gelmedi açıkcası ama güzel bir inceleme sonrası alıp almamaya karar veririm.

(Umut Özak) #213

Koray abi daha bitiremedi, 1-2 güne yorumu gelir. :joy_cat:

(∆) #214

Nevernight’ı okuyanınız var mı arkadaşlar?

(Cankut Değerli) #215

Pegasus’tan çıkan seriyi kast ediyorsunuz sanırım.
Ben de merak ediyorum, güzel bir şey mi acaba?

Krallıkların, gökleri delen kulelerin, hiç dinmeyen savaş sahnelerinin kısacası Taht Oyunları tarzında önerebileceğiniz hangi kitaplar var acaba?

Imm bu Zaman Çarkı işte

Katılıyorum, Zaman Çarkı. 1000 sayfa süren savaş yeterli mi?

Yalnız Zaman Çarkı çok uzun bir seri ben daha kısa okuyabileceğim bir kitap bakıyorum.

Sissoylu diyebilirim belki ama onda da yayınevi mevzuları karışık.

Ne gibi karışık ? Başka yayın evine geçmesi gibi mi?

Oathbringer süreci bayağı sancılı geçiyor o yüzden öyle dedim. Bundan dolayı yazarın diğer kitaplarının geleceği için pek umut görünmüyor gibi.

(Turgay) #224

Bence de Sissoylu’yu denemelisin. Harika bir kurgusu var.

Arkadaşlara katılıyorum, halihazırda ilk çağ üçlemesi okunabilir. Dilerseniz sonraki kitaplara/çağlara devam etmezsiniz.

Sissoylu

Bu yeterli mi?