Fantastik Kitap Önerileri

Bende dun aklimdan tam bu seriyi gecirmistim. Arkadasin okudu ve cok begendi :blush:

Kara prizmayı okuyan var mı? Nasıl bir kitap? İnceleme atacak varsa bakmak isterim

5 Beğeni

Instagram kullanıyorsanız Selkoray’ı takip etmenizi öneririm. Abimiz kitap kaçırmıyor maşallah…
https://instagram.com/selkoray?utm_source=ig_profile_share&igshid=1un2qd49eim9s

Kendisine sorabilirsiniz kitabı bitirmiştir şimdiye :joy:

2 Beğeni

Bunu ben de merak ediyorum. Mit’in ortalama diye nitelendirdiği kitap pek cazip gelmedi açıkcası ama güzel bir inceleme sonrası alıp almamaya karar veririm.

Koray abi daha bitiremedi, 1-2 güne yorumu gelir. :joy_cat:

1 Beğeni

Nevernight’ı okuyanınız var mı arkadaşlar?

1 Beğeni

Pegasus’tan çıkan seriyi kast ediyorsunuz sanırım.
Ben de merak ediyorum, güzel bir şey mi acaba?

1 Beğeni

Krallıkların, gökleri delen kulelerin, hiç dinmeyen savaş sahnelerinin kısacası Taht Oyunları tarzında önerebileceğiniz hangi kitaplar var acaba?

Imm bu Zaman Çarkı işte

4 Beğeni

Katılıyorum, Zaman Çarkı. 1000 sayfa süren savaş yeterli mi?

2 Beğeni

Yalnız Zaman Çarkı çok uzun bir seri ben daha kısa okuyabileceğim bir kitap bakıyorum.

Sissoylu diyebilirim belki ama onda da yayınevi mevzuları karışık.

4 Beğeni

Ne gibi karışık ? Başka yayın evine geçmesi gibi mi?

Oathbringer süreci bayağı sancılı geçiyor o yüzden öyle dedim. Bundan dolayı yazarın diğer kitaplarının geleceği için pek umut görünmüyor gibi.

Bence de Sissoylu’yu denemelisin. Harika bir kurgusu var.

Arkadaşlara katılıyorum, halihazırda ilk çağ üçlemesi okunabilir. Dilerseniz sonraki kitaplara/çağlara devam etmezsiniz.

Sissoylu

Bu yeterli mi?

7 Beğeni

Hmmm… belki yeterlidir

1 Beğeni

Bu kitabı okuyan var mı arkadaşlar?
Çeviri konusunda yorum yaparsanız sevinirim.

2 Beğeni

@Mustafaizmirli nin yazmis olduğu bir inceleme vardi. Arama çubuğunda aradim ancak bulamadım. O bu yorumu görünce sana yardimcı olur.

1 Beğeni