Fantastik Kitap Önerileri

Hocam öncelikle Benim Adım Slither ana seri, zaten Türkiyede çıkmış tüm Wardstone Günlükleri ana seri ( 2 ek kitap hariç ). Yan seri olan Starblade diye geçiyor olması lazım, yan seri demek doğru olmaz aslında Wardstone Günlükleri’nin devamı niteliğinde de denebilir. Sormuştum Tudem’e çok önceden, artık o serinin telifi bizde değil gibisinden bir yazı yazmışlardı :confused:

2 Beğeni

Eh, telifi onlarda değilse, bu saatten sonra kimsenin devam edeceğini sanmam. En iyisi unutayım gitsin.

2 Beğeni

Öyle yapmak en mantıklısı :tired_face:

2 Beğeni

Telifi konusunda emin misiniz yanlış hatırlamıyorsam ben serinin kitaplarından yakın zamanda tekrar baskı için bandrol alındığını görmüştüm.

Edit: Bandrolü buldum.

3 Beğeni

Yapmayın işte, tam umut kesmiştim. Şimdi yine mi acaba ? demeye başladım. Umut ne kötü (!) bir şey.

2 Beğeni

Hocam bu bandrolü alınan kitap halihazırda piyasada var, zamanında sormuştum yayınevine basmayacaklarını söylemişlerdi :confused: yine de yeniden sorayım ben
Not: Bana telifinin onlarda olmadığını söylemişlerdi :thinking:

Biliyorum hali hazırda basılmış bir kitap ancak telif kaybedildi ise yeni baskı gelmemesi gerekiyor. Bandrol alındığına göre tekrar sormakta fayda var gibi.

4 Beğeni

Evet ben sorayım yine, teşekkürler :slight_smile:

3 Beğeni

Arkadaşım bayılarak okudu.

3 Beğeni

:frowning:

4 Beğeni

Seriye devam etmeyip tükenen kitaplar için yeni baskı yapmak da ilginç. Yakın zamanda kitapları toplamak lazım o zaman. :thinking:

4 Beğeni

Şimdiden başlasanız iyi olur :smiley:

1 Beğeni

Tr’de basılan kaç kitabı var?

15, ama hepsi ince kitaplar. Bunların 2 tanesi ek kitap.

2 Beğeni

Bu seri de Delidolu’ya yakışırdı aslında. :slight_smile:

3 Beğeni

Güzel bir seri başlayabilirsin, atıştırmalık çerez gibi çabuk okunuyor ve zevk veriyor

1 Beğeni

Bir an evvel alalım o zaman sonra bulamayız.

1 Beğeni

Selamlar
İnternette Sissoylunun ilk üçlemesinin ayrı bir hikaye, diğerlerinin ayrı bir hikaye olduğu yazıyor, bitmemiş serileri okumayı sevmiyorum, ilk üçlemeyi okusam bitmemişlik hissi hisseder miyim?

Hayır hissetmezsiniz. 4. kitapla beraber 200 yıllık bir zaman dilimi atlanıyor.

1 Beğeni

Üçleme tamamen bir hikayeyi bitirir, sıkıntı olmaz yani.

1 Beğeni