Fırtınaışığı Arşivi

2020 yılıma kadar 3. Kitap gelse keşke :joy::joy::joy::grimacing::grimacing:

Bahsimi Sanderson’ın akılçelen’e tur bindireceği yönünde oynamak istiyorum.

5 Beğeni

Buna sesli güldüm :joy::joy::joy: .Blöf olmadığını düşünüyorum ve pas diyorum. :joy:

2 Beğeni

Bahsi görüp arttırıyorum. Bence sene sonuna kadr Oathbringer ve bir Brandon kitabı daha gelir. :joy:

4 Beğeni

Ya Skyward ya da Arcanum Unbounded olacaktır muhtemelen, tabii olur da çıkarsa.

2 Beğeni

Skyward 2. Kitabı çıkmak üzere zaten. Biraz önce İngiltere kapağını paylaştı Brandon Sanderson.

Şuradan da önsiparişe açılmış imzalı baskı.

2 Beğeni

Biz daha birincisini okuyamadık yahu. :frowning: Yok arkadaş, Akılçelen Brandon Sanderson gibi kral bir yazarı hiç haketmiyor.

5 Beğeni

Ingiltere kitap fiyatlari ne kadar acaba en ufak bi fikri olan var mi? Oradan bir tanıdığım gelecek çok pahalı değilse hediye olarak isterdim çok aklıma takıldı şu an. Biz alsak tanesi 150 200 tlye filan geliyor sonuçta çok daha hesaplı olurdu böylesi.

İngiliz Sterlini en son 8 tl falandı, sanmıyorum hesaplı olacağını.

Ama onlar ingiltereden satın alıp gelirken getirseler ne kadar ödemiş olcaklar ki? Orada 40 50 sterlin değildir heralde max 10 filandır diye düşündüm. Hediye olacağı için onlara pahalıya patlamayacak ise getirmelerini isterim diyodum.

250tl ye geliyor kargo ile birlikte. Aslında alınabilir ama kocam beni vurur. Bekar olmak vardı :unamused:

1 Beğeni

Amazon uk üzerinden görebilirsiniz fiyatları aslında.

https://www.amazon.co.uk/s?k=brandon+sanderson&ref=nb_sb_noss_2

1 Beğeni

İşte evlenmemem için bir sebep daha. Böylesi çok daha iyi. :laughing:

2 Beğeni

Evlenin arkadaşlar. Evlenin. Evlilik güzeldir. Bizi bu yolda yanlız bırakmayın.:sweat_smile:

2 Beğeni

Fırtınaışığı arşivinin kalan kitabının ilk 2 kitabın boyutunda da basılıp sadece kendi internet sitelerinde normal edisyona göre 10, 15 tl fark ile dahi olsa satılması için Instagram üzerinden ve mail ile yayınevi ile iletişime gececeğim.

(Fırtınaışığı arşivi 10 kitap olacak ama 5+5 iki seri şeklinde düşünülebilir. İlk 5 kitaptan sonra birinci kitap ile başlayan hikaye tamamlanacak.)

Madem sorun raf boyları o zaman ilk 2 kitabı büyük boy alanlar için kendi sitelerinden böyle bir satış yapabilirler sınırlı sayıda da olsa.

Küçük boy basılan parlayan sözler kitabında 1 sayfada tam 44 satır bulunuyor, bu rakam aynı boy olan ithaki bilimkurgu klasiklerinde ise 34 satır. Puntoların ne kadar küçültüldüğünü buradan hesaplayabilirsiniz.

Siz de bahsettiğim talebe destek verip makul bir üslupla yayıneviyle iletişime geçerseniz çok sevinirim. En azından okuyucular için böyle bir seçenek yaratabiliyor olmalılar kalan 3 kitap için.

2 Beğeni

Bunun bir çözüm olacağını düşünmüyorum… Yayınevi kalan yedi kitap için bunu tekrarlamayacaktır. Beşinci ciltten sonra cep boya doğru geçiş olur diye düşünüyorum ben zaten.

3 Beğeni

Bu adam bir harika :slight_smile: paralel evrendeki kendisiyle beraber yaziyo kitaplari galiba bu ne hız

Bu arada oathbringer ingilizcesinin satildigi bir yer bilen var mi turkiye de satiliyor mu?

Kindle versiyonu iyidir. Siddetle tavsiye ederim.

1 Beğeni

Teşekkürler, ama kindle okumayi sevmiyorum pek :frowning: kitapligimda tutmayi seviyorum kitaplari

1 Beğeni

Sanderson 4. kitaptan bir bölüm okuyor.
Haber buradan. Get a First Look at Stormlight Archive Book 4, Courtesy of Brandon Sanderson! | Tor.com
Video buradan
A Special Update from Brandon Sanderson - YouTube