Forum Üyelerinin Aylık Okuduğu Kitaplar

17 Beğeni

Bu ay bayağı verimsiz geçti. Sadece tek bir kitap bitirebildim.

19 Beğeni

6 kitap hedefledim, 2 okuyabildim. Yoğun bir aydı, yine de diğer kitapları eleyip etkinlik kitaplarını bitirmeye çalıştım. Tanrıların Açlığı ay sonu telaşı içinde güzel bir macera oldu :heart_eyes:.

27 Beğeni

Psikiyatrist’i iki günde bitirdim, oldukça merak uyandırıcıydı. Caravaggio’yu çok beğendim. 1602 beklentimin biraz altında kaldı. Dylan Doglar her zamanki gibi eğlenceliydi.
Bir Oğlanın Yaşamı’nı, King’in kitaplarını anımsattığından ve gizemli bir atmosferi olduğundan çok beğendim.
Üç Cisim Problemi’ni de keyifle okudum.
Tanrıların Açlığı’nı bitirmeme de çok az kaldı.
Dünyaya Düşen Adam’ın çizgi romanını , romanı kadar beğenmem mümkün değildi. Ama yine de kitaplığımda yer almasını istedim.

29 Beğeni

13 Beğeni

21 Beğeni
  • Çocukluğun Soğuk Geceleri - Tezer Özlü (En bayıldığım kitaplar listesine girdi. Tezer Özlü’ nün diğer kitaplarını da okuyacağım kesinlikle.)

• Sessizliğin Müziği - Patrick Rothfuss (meh… Auri’ yi çok severim ama Auri hakkında pek bir şey öğrendiğimiz söyleyemem. Daha çok Şeyaltını öğrendik bu kitapta.)

• Dünyanın Gözü - Zaman Çarkı Serisi 1 - Robert Jordan (İkinci okuyuşum. Hatırladığımdan çok çok çok daha iyi… R.I.P ustam.)

12 Beğeni