Forum Üyelerinin Aylık Okuduğu Kitaplar

Bu hızla yakında tüm pdfleri ve kütüphanedekileri bitirirsiniz vallaha :slight_smile: Sonrasında belki etik bulmadığınız davranışı gerçekleştirirsiniz :slight_smile:

6 Beğeni

Vermeyin zaten efendim. Siz o arada bi Modern Klasik harcarsınız, bana vakit ayırmayın lütfen.

5 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

1 Beğeni

Listeyi görünce ben de bir iki kelime etmek istedim ama vazgeçtim sonra. Kimsenin okuduğu kitapta gözümüz yok ama el insaf diyorum :slight_smile:

2 Beğeni

:frowning:

11 Beğeni

Herkes herşeyi anlıyor bir siz anlamıyorsunuz efendim. Neyse forumda engelleyeceğim ilk kişi olacaksınız iyi akşamlar :slight_smile:

2 Beğeni

Bu yılın okuduğum son kitapları. :slightly_smiling_face: 2020 senesi benim açımdan Zaman Çarkı senesi olacak gibi. :slightly_smiling_face:

18 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

1 Beğeni

Arkadaş %100 troll. Kitap satın almayı etik bulmayan birisi. Hatta bir kitabın korsanı varsa korsan satana destek olmak için alıyormuş.

Troll olsun ya da olmasın bence böyle zihniyetlerin forumda barındırılmaması gerekiyor.

Fırsat bulup 27 kitap okumuş, arkadaşın normali de bu değil. Mesela şu an bu başlıkta kaybettiği vakitte bir kitap daha okuyabilirdi.

8 Beğeni

Arkadaşın aylık okuduğu kitap sayfası üzerinden abartmış olabileceği söylenmiş ama forumda daha fazla okuyanlar vardı.

6 Beğeni

Ek olarak 8 cilt manga
Bernhard’ın nefes ve çocuk kitabı
Caylak ve filozof 2
Lord Arthur Savile’in Suçu
Ateistin Kutsal Kitabı
Felsefeye Giriş / Hüsamettin Erdem
( Kitaplığımda mevcut değiller :frowning: )

Baya iyi okudum kendimi tebrik ediyorum :star_struck::smile:

Üstteki yazışmalara yeni tanık oldum. Bence herkesin okuma hızı ayrı. Bunun üstüne de böyle atmış gibi olunca da atmakla kötü mü yaptım diye düşündüm ama kendimden eminim insan sadece kendini kandırabilir. Buradaki maksat gövde gösterisi de olamaz benim için sadece karışıklı kitap dostları ile etkileşimde olmak adına paylaşmak istedim esen kalınız rıhtım ailesi herkese iyi geceler

17 Beğeni

Senenin son kitabı Uçan Mabet oldu, çok da güzel oldu. :smile:

15 Beğeni

9 Beğeni

Ölümcül Yumurtalar- M.Bulgakov
Al Midilli-J.Steinbeck
Bay Mozart Uyanıyor-Eva Baronsky
Sadist- S.King

4 Beğeni

İlk paragrafı görmemiştim. Özür dilerim ama çıldırıyorum QELQKDLQKENÖQMEÖ. Böyle bir açıklaması var ve hala cevap mı veriyorsunuz evet deyip geçin lütfen.

1 Beğeni

Aralık da böyle geçmiş. 2019’da da toplam 94 kitap okumuşum.

17 Beğeni

Kırmızı Piyano - Josh Malerman
Son Tiryaki - Müfit Özdeş
Kurbağa Adası - Selim Erdoğan
Doğu Ekspresinde Cinayet - Agatha Christie

8 Beğeni

Arkadaşlar ben de bu ay HAY klasiklerinde bulunan bütün kitapları okudum.Kitaplar çok olduğu için fotoğraf koyamadım.Bir sonraki ay hedefim modern klasikler dizisinin hepsini okumak olacak. Verimsiz bir ay oldu :thinking:.En sevdiğim konulardan birinde böyle troll insanları görmek sinirimi bozdu. Sanırım sahafları çok eleştirdiğimiz için saldırmaya başladılar :expressionless:

12 Beğeni

Balonla 5 Hafta’yı yarıda bırakmam gerekiyor, çünkü yılı ders notları okuyarak kapatmam lazım :roll_eyes: Bitirmişim gibi dursun orada, belki yarın bir yerlere gitmem gerekirde yollarda okur bitiririm :smiley:

15 Beğeni

Sağ üstteki “…Çağı” serisi dikkatimi çekti, almayı düşünüyordum. Nasıldır, önerir misiniz? Gerçi tarih kitabı sormak biraz saçma oldu ama merak ettim.

1 Beğeni