Gündem

%100 yerli Togglarımıza %100 yerli uçakların kanatları monte edilllmek suretiyle (buraya meşhur el hareketi giriyor) uçan taksilerimiz üretime başlamış olup yıl sonuna kadar göklerde olacaktır. Evet bu hamle şahsım döneminde gerçekleşmiştir!

1 Beğeni

Heykellerin put diye kırıldığı, cumaya gitmedi diye insanların kırbaçlandığı, 10 yaşında çocukların kuma alındığı günler malesef sandığımızdan çok daha yakın.

13 Beğeni

2023 yetmemiş 3023 olmuş hedefler

4 Beğeni

Cami vs kapatanlardan ne farkı var şimdi bu zibidilerin. Gerçi dertleri cami vs değil biliyorum, dertleri insanlara iki dünyada da hayatı zindan etmek.

1 Beğeni

Ben bunun kışkırtmak maksadıyla yapıldığını düşünüyorum. Uzun zamandır büyük bir mağduriyet yaşamadıkları için bir yerleri kaşıyorlar. İnsanlar sokağa dökülürse hedef tutacak. Yok eğer dökülmezse -ki öyle - bu kez de istedikleri yönetim biçimine bir adım daha yaklaşmış olacaklar. KAZAN/KAZAN

1 Beğeni

3 Beğeni

4 Beğeni

3 Beğeni

5 Beğeni

Kim ne düşünüyor bilmiyorum ama benim için koca bir saçmalıktan ibaret. Tez vakitte serbest bırakırlar umarım.

6 Beğeni

3 Beğeni

Acaba bu sefer kimin videosu geliyor? :joy::joy::joy:

3 Beğeni

https://twitter.com/haskologlu/status/1563618949337698304?s=20&t=WlMr-uvnxEI3If-MZXDMqw

Bu partizan kafa bir gün ülkenin sonunu getirecek. Ne zaman futbol takımı tutar gibi parti tutmayı bırakacağız merak ediyorum.

5 Beğeni

Hiçbir partiye, düşünceye, insana bu denli bir bağlılık olmamalı.

4 Beğeni

Le Figaro’nun haberine göre, İsviçre merkezli kakao ve çikolata üreticisi Barry Callebaut, Mondelez’i ürünlerinde salmonella bakterisi ihtimali konusunda uyardı.

Haberde, Ferrero’nun Kinder ürünleriyle patlak veren salmonella skandalının benzerini yaşamamak için Mondelez’in Oreo bisküvilerinin de üretildiği 3 büyük üretim sahasındaki bazı birimleri kısmen bazılarını tamamen kapattığı aktarıldı

Şirketin yöneticilerinin kapatma gerekçesini “büyük bir temizlik” olarak ileri sürdüğüne değinilen haberde, asıl gerekçenin yapılan salmonella uyarısı olduğu savunuldu.

Haberde, üretimin yavaşlaması nedeniyle marketlerde söz konusu bisküvilerde tedarik sıkıntısı yaşandığına dikkat çekildi. Ayrıca şirketin faaliyetini durdurduğu fabrikalarda yeniden üretime geçilmesinin uzun süre alacağından bahsediliyor.

Gıda uzmanları, son dönemde tüketim ürünlerinde salmonella ve benzeri bakterilerin ortaya çıkmasını, üreticilerin “daha ekonomik olduğu” gerekçesiyle ucuz malzemelere yönelmesine bağlıyor ve bu konuda uyarılarda bulunuyor.

5 Beğeni

Kırmızı tuborg stoklıyım yarın.

5 Beğeni

İçmeyelim diye yapıyorlar. İyiliğimizi düşünüyorlar :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

İçkiye geliyorsa cigaraya da gelmesi yakın demek :scream:

1 Beğeni

Gelsin hocam ona da gelsin

2 Beğeni

:roll_eyes:

2 Beğeni