Gündem

Bu ülke insanı mazoşist arkadaş. :triumph:

Gerçi zamlardan dış güçleri, muhalefet partilerini sorumlu tutanlar var. Bu durumda hem cahil hem mazoşist bu halk.

1 Beğeni

Baba kule yok…!

Kültür bakanlığı açıklama yapmış.

Sevgili @SJack mesajı yanlışlıkla burada paylaşmışım, rica etsem gündem konusuna taşıyabilirmisiniz?

2 Beğeni

Türkiye’de aslında oldukça önemli bir konu olan bu durumla kimse ne yazık ki ilgilenmiyor.

2 Beğeni

Zor maç.

1 Beğeni

Oy moy yok kimseye, hepsi RTE’nin alternatif versiyonları.

1 Beğeni

gündem değil ama pek bir şey değişmemiş yıllardır

5 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni

İzlemişsinizdir kesin. Şu videodan sonra içime içime üzülmeye başladım. Meclisi bi topluca boşaltsalar kendimize gelicez aslında.

6 Beğeni

Netflix bey işin şeyini çıkarmasak mı?

9 Beğeni

Ben aboneliğimi iptal ettim. Son zamanlarda içerik kalitesi de düşmüştü zaten.

6 Beğeni

Ben de iptal ettim. Love, Death and Robot başlayınca 1 aylık alır kumarı sonlandırdım ya da beklediğim bir şey çakarsa tekrar abone olurum. 1 yıllık Disney+ var her ay prime alıyorum yanına bir de hbo max alırım gelince ama netflix şu anlık benim hiç ilgili çekmiyor.

3 Beğeni

Beklediğim ve takip ettiğim bir kaç dizi ve belgesel dışında pek ilgi çekici olmamaya başladı ve artık tadı kaçtı.
Nasılsa insanlar kullanıyor diye devamlı arttırıyorlar fiyatları.
Bende yakında iptal edicem sanırım.

2 Beğeni

Yeni üyelereymis galiba bu fiyatlar, mevcut üyeler eski fiyattan devam diye duydum.

1 Beğeni
5 Beğeni
2 Beğeni

İptal ettim üyeliğimi ben de. Disney+ ve Prime Video’dan yolumuza devam.

2 Beğeni

Yeni üyelereymiş ama yinede bir sene içersinde nasılsa bize mahkumsunuz tavrı hoş değil. Bu kadar saçma sapan fiyatlar ve işten çıkarmalar olacağına senede yüz tane abidik gubidik yapım yapacağına elli tane yap millet ağzı açık otursun izlesin.
Prime mesela ne kadar eleştirsek de oturup Güç Yüzükleri’ni izliyormuyuz?
İzliyoruz. Bitmiştir. Adam bir şekilde kitleyi elinde tutuyor.

2 Beğeni
6 Beğeni