Gündem

Yeni üyelereymis galiba bu fiyatlar, mevcut üyeler eski fiyattan devam diye duydum.

4 Beğeni

Bu gönderi konu dışı olabilir. Yetkililer tarafından kontrol edilene kadar geçici olarak gizlenmiştir.

1 Beğeni

İptal ettim üyeliğimi ben de. Disney+ ve Prime Video’dan yolumuza devam.

1 Beğeni

Yeni üyelereymiş ama yinede bir sene içersinde nasılsa bize mahkumsunuz tavrı hoş değil. Bu kadar saçma sapan fiyatlar ve işten çıkarmalar olacağına senede yüz tane abidik gubidik yapım yapacağına elli tane yap millet ağzı açık otursun izlesin.
Prime mesela ne kadar eleştirsek de oturup Güç Yüzükleri’ni izliyormuyuz?
İzliyoruz. Bitmiştir. Adam bir şekilde kitleyi elinde tutuyor.

1 Beğeni
4 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

https://sputniknews.com.tr/20220915/ab-mahkemesi-googlea-4-milyar-euronun-uzerindeki-para-cezasini-onadi-1061208905.html

1 Beğeni
1 Beğeni

Sayenizde KPSS de bir soru yaptım teşekkürler. :innocent:

1 Beğeni

Ne demek:) güzel bir sonuç gelir umarım sınavdan.

1 Beğeni

Eltisini 17 yerinden bıçaklayıp, başından kaynar su döken kadın mahkemece serbest bırakıldı

:rocket: :rocket:

2 Beğeni

Böyle haberleri görünce aklıma iki fikir geliyor; ya haber kanalları ilgi çekmek için bazı önemli detayları gizliyorlar ya da hakimler apaçık rüşvet yiyor.

3 Beğeni

Roketleri görünce uçtuğumuz aklıma geldi (!) Şaka bir yana millet kafayı yemiş resmen ya. Ben son birkaç yıldır fazla haber izlemiyorum bu sayede kafam daha rahat. Zaten insanların dert yanmasından, siyasetteki saçmalıklardan, bu gibi ruh hastası manyaklardan gına gelmişti. Üstüne ekonomik durumlar, virüs olayı vs. de eklenince ben artık herkesten her şeyi bekliyorum. Ah unutmadan bu tür suçlulara ve katillere yalnızca para cezası veren ya da onu bile vermeyenlere söyleyecek söz bile yok. :neutral_face:

1 Beğeni

Kadın millî voleybol takımı daha önce birkaç turnuvada yüksek dereceler elde edince millet olarak beklentiyi yükseltmiş ve sonraki turnuvalarda şampiyonluklar beklemeye başlamıştık. Fakat biz beklentiyi yükseltirken millî takım da çıtayı düşürmüş. Bugünkü oyunu gördükten sonra pek umudum kalmadı.

Zaman geçtikçe takımın daha iyi olması gerekirken kapasitesi düşmüş. İzlerken kanser eden hatalar yapıyorlar ve bu hatalar öyle arada bir de değil, giderek artan oranda yapılıyor.

Elbette her maçı kazanmak zorunda değil bu takım. Elbette yenilgiler olacaktır. Beni rahatsız eden şey bugünkü yenilgi değil. Beni rahatsız eden şey yıllar geçtikçe tecrübe kazanması gereken, kendisini geliştirmesi gereken oyuncuların bu yönde ilerlememesi.

Voleybolcu mu yetiştiriliyor yoksa reklam yıldızı mı belli değil.

2 Beğeni

Önceden medya ya da sosyal medya bu kadar pohpohluyor muydu bilmiyorum ama her şeyde kendimizi çok iyi görüyoruz. Malum medya malumun elindeyken bu kadar gazla bizimkiler anca patlar.

2 Beğeni