Hangi Dizileri İzliyorsunuz?

Imdb aratınca çıkmadı fakat ilk sirada IMDb: : Hell Is Other People
Taineun Jiokida (TV Series 2019) - IMDb
Bunu gösteriyor. Acaba İngilizce adı bu mu? Zira konusu çok ilgi çekici duruyor benim açımdan
@wimna

1 Beğeni

Bahsettiğim dizi bu evet. Netflix’teki ismi Strangers From Hell’di ama 2 şekilde de çevrilmiş ve Netflix’ten de kaldırılmış sanırım.

1 Beğeni

Hala güzel ve kaliteli diziler yapılıyormuş.

Ayrıca şu sıralar yarın yokmuşcasına The X-Files izliyorum, geçen rüyamda uzaylılar tarafından kaçırıldığımı gördüm :smile:

5 Beğeni

Yellowstone son dönemlerde çıkan en iyi dizelerden biridir.

Spin-off dizisi olan 1883’üde izlemenizi öneririm. Dutton ailesinin geçmişini anlatıyor ve aynı Yellowstone gibi on numara beş yıldız bir dizi.

2 Beğeni

Evet öyle bir dizi gerçekten, 1883 ve 1923’ü de izledim.

2 Beğeni

1883"nu Yellowstone kadar sevemedim Elsa’dan kaynaklı ama atmosfer ve Tim Mcgraw için bile izlenir.Film tadında bir işti

1 Beğeni

Homeland’i bitirmeyi başardım bugün. Benim için oldukça meşakkatli bir süreçti. Hiçbir zaman öyle çok bayıldığım bir dizi olmadı ama sarıyordu. Claire Danes dünyada en çok kıskandığım kadın olabilir bu yüzden işlerini pek izlemiyorum. Ama diziyi sürükleyen bir oyuncu kendisi, inanılmaz iyi oynuyor. 6-7 yıldır boşasın kocasını da ben alayım beyefendiyi diye bekliyorum ama olmayacak belli ki. Üçüncü çocukları da yoldaymış zaten, Allah mesut etsin diyip geçiyorum.

4 Beğeni

The Americans’ı izliyorum. Soğuk savaş dönemlerini merak edenler için harikulade bir yapım.

4 Beğeni

The Mandalorian’ın sezon finalini izledim, bir ara verecekler büyük ihtimal. Spoilerlı, detaylı bir analiz yapmaya eriniyorum. Kısaca bu sezon aksiyon ve görsel olarak çok iyi fakat senaryo olarak kötüydü, bir yere bağlayamadılar. Efsane olma hakkını kaybetti, onun yerine SW evreninde geçen güzel bir dizi oldu.

2 Beğeni

Bir yere bağlayamadılar kısmına pek katılamadım. Mandolore u geri aldılar, daha ne olsun yahu.

Mandalorian 3. sezonunu bitirdim. 2. sezonda “Acaba dizi Star Wars evreninin odağına mı yerleşecek?” diye merak etmeme rağmen bu sezon umduğum üzere hem çerezlik olma hem de evreni besleme görevini yerine getirdi. Anlaşılan Disney diğer serileri için de malzeme bırakmak istiyor.

Sezon başından beri bir ucuzluk kokuyordu fakat beklentim de zaten bu düzeyde olduğu için beni tatmin etti.

1 Beğeni

Succession güncele geldim. Çok müthişmiş gerçekten dedikleri kadar vardı.

2 Beğeni

Hoş sohbet dakika 21’den sonra dinleyebilirsiniz hocam.

2 Beğeni

Ben de dün bitirdim 3. Sezonu. Genel anlamda dizi ödül avcılığından daha detaylı bir diziye evrildi. Grogu konusunda bir anlaşmazlık mı ne varmış tam detayı bilmiyorum. Ama yine de Grogu’nun gelişimi hoştu. Sezon için tek eleştirim o 3. Bölümü neden çektiniz? :joy: Bana göre amacsız ve bomboş bir bölümdü. Daha net değil ama BK Kulübü için bir inceleme de yazabilirim belki. O yazıda düşüncelerimi fazlasıyla dile getirebilirim. İlk iki sezona göre olmamıs bir sezondu. Eksik hissettirdiği ve böyle de olmaz denilen sahneler de mevcuttu.

2 Beğeni

True Detective

Sadece ilk sezonu izledim. Uzun süredir bu kadar keyif alarak izlediğim bir dizi olmamıştı. İki dedektifin sembollerle bezenmiş bir cinayeti açığa çıkarmasını anlatıyor dizi. Kesinlikle çok güzel işlenmiş. Oyuncular efsane, konu efsane, müzikler efsane…
10/10

12 Beğeni

Matthew’in ağzını şaplata şaplata konuşmasına bitiyordum ben.

1 Beğeni

Keşke diğer sezonlarda ilk sezon kadar iyi olsa… İlk sezon mükemmel ötesi.

2 Beğeni

Matthew bir sezon daha oynasaydı tekrar sigaraya başlayabilirdim sanırım.

3 Beğeni

:rofl:

@Olatris
Hadi ya bu üzücü oldu. Biraz ara vereyim de ilk sezonun etkisinden çıkıp öyle izleyim.

1 Beğeni

Doctor who 3. Sezon

Daha sadece 2 bölüm izledim. Malum karakterin gidişinden sonra aynı tadı alamaz oldum. Benim için doctor who dizisini güzel yapan şey Doctor’un eksantrik hareketleri ve yanındaki kişiler ile olan kimyasıydı. Yoksa dizide öyle çok bağlayıcı gizem ve aksiyon yok.

Hee birde ben en çok geçmişte geçen bölümleri seviyorum. İngilizlerin edebiyata ve tarihe olan sevgi ve saygısına hayranım. Adamlar kültürlerine çok iyi sahip çıkıyorlar. Bizim gibi değiler. Son olarak David Tennant sen harika bir oyuncusun.

4 Beğeni