Hangi Kitap Evreninde Yaşamak İsterdiniz?

Ben orta dünya da küçük bir hobbit evinde yaşamayı isterdim

3 Beğeni

Middle Earth veya Narnia’dan birini seçmek isterdim :krs: ama ikisi arasında bir seçim yapamam sanırım :drooling_face:

3 Beğeni

Uzayda ilerleyen koca bir kaplumbağanın üzerinde dört filin taşıdığı dairesel disk şeklinde bir dünya da hancı olmak isterdim :slight_smile: Her ne kadar başka evrenleri sevsem de DiskDünya evreni benim için daha mucizevi bir yer.

5 Beğeni

Kötülüklerden ve tehditlerden kaçıp sığınabileceğim, güvenli liman olarak gördüğüm Gandalf’ın yanında orta dünyada yaşamak isterdim.:smile:

Orta dünya evreninde yaşamak isterdim sanırım. Günümüz teknolojisini görmüş olsak bile. :smiley:

1 Beğeni

The Wheel of Time evreninde yaşamak isterdim, onu takip eden evren ise Middle Earth sonrası Dragonlance
:beers::crossed_swords::bow_and_arrow::fire::first_quarter_moon::star_struck::krs:

4 Beğeni

Önceliğim tabi ki Middle Earht’ın bulunduğu Arda kıtası olsa da bir Dragon Lance ile Forgotten Realms da bir o kadar içerisinde barınmak istediğim yerler.Şimdi düşününce Dune evreni de aklımı çelmiyor değil.

1 Beğeni

Asıl bu teknolojiyi gördükten sonra Orta Dünya’ya gidesi geliyor insanın, benim de tercihim oradan yana! :kalp:

5 Beğeni

Siz de haklısınız. :slight_smile:

2 Beğeni

Forgotten Realms evreninde, gezgin olarak yaşamayı isterdim…

4 Beğeni

Tabi ki de Wheel of Time…İsmime bakınca da WOT dünyasının hangi kısmı olduğunu anlayabilirsiniz :slight_smile:

4 Beğeni

Aslında pek çok evreni seviyorum ama en yaşanılası Harry Potter evreni gibi geliyor. :smile:

4 Beğeni

Bir Wot hayranı daha görmek gülümsetti. Blue Ajah güzeel seçim :smiley:

1 Beğeni

İlk göz ağrılarımdan Krynn işimi görürdü.

1 Beğeni

Sokak lambalı ve lokumlu fantastik Narnia varken çorak ve lembaslı Orta-Dünya da neymiş :droll:

1 Beğeni

Kara Kule’nin geçtiği Orta Dünya’da yaşamak isterdim, ama kitaplarda gördüğümüz yitmiş halinden ziyade Sİlahşorların bol olduğu, huzur içindeki halinde yaşamak güzel olabilirdi.

Zaman Çarkı evreni de sunduğu kültürel ve coğrafi çeşitlilikle gayet cazip geliyor.

1 Beğeni

charlie’nin çikolata fabrikası hangi gerçeklikse onda yaşamak isterdim

sonra charlie’yi kahvaltı fabrikası yapmaya ikna ederdim… günde 5 öğün kahvaltı yapabilirim

2 Beğeni

The Four Corners of Civilization evreninde yaşamak isterdim belki Yoltaşı’nda Kvothe (Kote) ile karşılaşırdım. Üniversite’ye giderdim ama mülakatta büyük ihtimalle Arşiv diye sayıklardım. Ruhlarla da karşılaşır su isterdim.

7 Beğeni

Roshar’da bir Diyaryürüyen olmak isterdim. Yeterince öğrendikten sonra da bir Worldhopper olarak Sel, Scadrial, hatta harap olmuş Ashyn’e bile gitmek hedeflerim arasında bulunurdu. Belki Yolen’i bile bulabilirim kim bilir…

Bir de Zaman Çarkı Efsaneler Çağı döneminde bir Yönlendirici olarak yaşamak harika olurdu.

4 Beğeni

Harry Potter Evreni’nde. Hogwarts’ta

2 Beğeni