İmzalı Kitaplarınız

Böyle bir başlık var mı göremedim. Evet kıymetli kitaplarınızı dökeceğiniz başlık olsun bu da.

Öğretmeninizden, çevirmenden, yazarından, kimden olursa, imzalanmış, not eklenmiş, hoş anılara sahip kitaplarınızı görebilir miyiz? :slight_smile:

3 Beğeni

Kitapları okuduktan sonra son sayfayı ben kendim imzalıyorum, onlar olur mu? :slight_smile:

4 Beğeni

Yani ne diyeceğimi bilemedim ben de ilk sayfalara yazıyorum nereden aldığımı falan ama onlar saylanmaz bence :smile:

2 Beğeni

Özellikle kitap imza günleri vb gitmiyor ya da imzalı diye o kitabı almıyorum. Benim için pek bir anlamı olmuyor bu olayın. Daha çok özel baskı, sınırlı baskı denilen olayı seviyorum kitaplarda.
Gerçi en son bana bir TV kanalı müdüründen birkaç kitap hediye gelmişti, bir iki kelime iyi dileklerle yazarlarına imzaltılmış kitaplar.

Bence de “saylanmaz”

Çok üşendim, oturup resimleyemeyeceğim şu an.

1 Beğeni

Tamam niye kızdın :roll_eyes:

Enteresanmış valla

1 Beğeni

Yok yahu kızmadım. Ona kızmak denmez. :smiley: Daha doğrusu “kızmak saylanmaz” bence. :smirk:

1 Beğeni

:smile:

Tamam tamam :slight_smile: bir iki imza göreydik herkes neşelenecek de :smile:

Senin yok mu?:face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Ben başlayayım madem.

Zamanında hediye olarak almıştım bu kıymetli araştırma kitabını.

5 Beğeni

Onur Selamet’ten (@darlyopus), Ölü Dalgıcın Sonbaharı:

Seran Demiral’dan imzalar!

10 Beğeni

Arif Damar’ın aslında tüm kitapları imzalı ama bu kitabı bana göndermiş. 1. Ve 3. Kelimeleri deşifre edebilen olursa çok makbule geçer.

4 Beğeni

Yok, Gebze’den İstanbul’a gelmek zor oluyor. Bana yakın imza günü de olmuyor. Olursada haberim olmuyor zaten.

Ahmet Ümit’e imzalatmıştım geçen sene bi o var.

8 Beğeni

Ahmet Ümit başı alır gibi. :innocent:

3 Beğeni

Bunlar da benim kitaplığımın imzalılar bölümü

20 Beğeni

Manâlı cümlelerle imzalanmış birşeyler varsa görmek isteriz. Maşallah bu arada :slight_smile:

1 Beğeni

Yazarından imzalanmış kitaplarım olmasına rağmen en değerlileri sevdiğim insanlardan gelenler. Sayılır mı bilmiyorum ama :sweat_smile:

4 Beğeni

Biri çıkıp imzalı Zaman Çarkı veya Brandon Sanderson koyacak ve bütün hevesim sönüp gidecek. :unamused:

5 Beğeni

Yuvarlak şekli ağlayan surat sandım bir an. :smile: Garip bir imzaymış.

2 Beğeni