İstekleriniz

Gerek var mı acaba? :smiley:

Yukarıdaki tahminim doğru mu diye merak ettim, yoksa daha gizli amaçlara mı hizmet ediyor ? :joy:

1 Beğeni

Siteye yeni üye olan her kişi için @SJack 10 TL alıyor. Çekilişte 100 yeni üye gelse Allah bereket versin.

4 Beğeni

Yakalandık. :joy: :joy:

3 Beğeni

Çekilişler sürekli olan bir durum, bunun için bir kod yazılabilir. Bu kod excelde eğer komutu ile bile yazılabilir. Eğer üye bu gruba dahilse bir, şuna dahilse iki, şuna dahilse üç şeklinde yazılabilir. İsimler şeklinde çekiliş yapılıyorsa isim rütbesine göre bir, iki veya üç kere yazılabilir. Eğer sayı ile yapılıyorsa daha kolay, rütbeye göre sayı veya sayılar çekilişe katılana tanımlanabilir.

3 Beğeni

Forum niye bu kadar çökmeye başladı altyapı mı yetersiz :grimacing:

1 Beğeni

Paralar başka yerlere gidiyor demektir bu. :joy:

Bu sitenin bir gideri vardır muhakak. Server vs… Forum olarak da reklam alabilmek, yayıncılardan kitap almak için muhakak sayısal çoğunluğa ihtiyaç var. Ben buna karşı değilim. Ama elin adamı geliyor, alakası yok burayla hatta instagramda filan çekiliş olsun da diyen tipler var kitap okumayacağı halde katılıyor. Sırf sayı için bunu yapın buna da tamam…

Lakin, arada sadece foruma özel, ne biliyim en az 3 yıllık üye filan kriterimiz olsun. Facebook, instagram dahil çekilişlerde bir yarışma filan olsun. Ona göre ödülü verilsin. Forum olarak bir seçkinliğimiz bir farklılığımız olsun. Bu kadar ortalık malı, göstermelik olması yazık…

1 Beğeni

Ana siteden bir konuyu okumak için tıkladığımızda karşımıza ilk olarak sayfanın en tepesi geliyor.

Bunun yerine konunun başlangıç kısmı gelse daha verimli olur gibi geliyor bana. Böyle düzenleme mümkündür umarım. :slight_smile:

@Pardus Böyle bir düzenleme yapılması mümkün değilmiş.

1 Beğeni

Foruma beğenmeme butonu gelsin. Her tartışma bir şekilde kavgaya dönüşüyor. Kavganın ortasında fikirlerini beyan etmekten çekinen üyeler, beğenerek destek verebildiği gibi beğenmeyerek destek verebilmeli.

1 Beğeni

Umarım bir gün bu da gelecek. Nasıl portal kısmında o haberi oylayabiliyorsak forumda da gönderileri oylayabileceğiz.

1 Beğeni

Sitedeki konunun forumdaki özetinin altında DEVAMI bağlantısı var. Önceden bu bağlantıya tıklandığında aşağıya doğru genişliyor ve bizde konuyu hemen oracıkta okuyabiliyorduk. Şimdi ise yeni sekmede açılıyor. Bu herkeste böyle mi yoksa benim tarayıcımla ilgili bir durum olabilir mi? Herkeste yeni sekmede açılıyor ise eskiden olduğu gibi aşağıya doğru genişleyerek açılabilir mi? :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba,

Ne yazık ki Forum portaldaki tüm içerikleri almıyordu. Örneğin fragman haberlerinde youtube videoları çıkmıyordu ve sadece forum üzerinden haberleri okuyanlar eksik şekilde bilgilere ulaşıyordu.

Bu nedenle Portal teması güncellendikten ve gece modu aktif hale geldikten sonra doğrudan ana sayfa üzerinden okunma özelliğini aktif ettik :krs:

4 Beğeni

Merhaba, sessize aldığım ya da engellediğim kişilerin açtığı konuları görmeye devam ediyorum. Mesajlar “Hancı Tarafından Gizlenmiş İçerik” olarak gözüküyor ama başlıkları görmeye devam ediyorum. Sürekli aynı meseleye dair konular açan ya da açtığı konuyu neredeyse her seferinde silip kaçan üyelerin başlıklarını görmemek için yapabileceğim bir şey var mı?

3 Beğeni

Hesap tercihlerinde kategori sessize alma olayı var ama bu durumda pek işe yaramaz.

Dediğiniz gibi konular için sadece yapılabilecek şu durum var.

1Opera Anlık Görüntü_2021-05-06_115942_forum.kayiprihtim.com

2Opera Anlık Görüntü_2021-05-06_120008_forum.kayiprihtim.com

4 Beğeni

Geçen ilk defa bu özelliği kullandım bir konu için. Bir okuyayım dedim, demez olaydım. Ben de sessize aldım :smiley:

2 Beğeni

@alper
@SJack
@magicalbronze

Arkadaşlar merhaba. Teli yeniledim ama uygulama APK sini bulamiyorumda…
Yardım eder misiniz?

1 Beğeni

Tarayıcıya girdiğinizde uygulama ana ekrana eklensin mi demesi gerekiyor. Öyle bir uyarı gelmezse ayarlar kısmından bakabilirsiniz.

Bulamıyorum :thinking:
Tercihler kısmında nereye bakacağım