İstekleriniz

Şimdi bilgisayarım bozuk ilk fırsatta yapmaya çalışırım :hanci:

Reklamlar üçe çıktı, ona da çıksın ama şu büyük olan bir kaç boy küçültülse olmaz mı?

1 Beğeni

O büyük reklam bilgisayarda yukardakiler gibi ama responsive olduğu için mobilde büyük gözüküyor sanırım. Yarın gün içerisinde bir bakıcam bu duruma.

2 Beğeni

(Önemli not: Gmail ve Yahoo dışındaki mail adreslere onay maili gitmeyebilir. O yüzden bu iki mail adresini ya da yukarıdaki 3 seçenekten birini kullanmanızı tavsiye ederiz.) ( HOTMAIL ve OUTLOOK KULLANMAYIN! ) diyor. Gmail adresimi kapattım ve buradaki eposta adresimi değiştiremedim ve hotmail adresim var sadece. Buna bi çare bulunsa da hotmail adresimizi ekleyebilsek. Tabi buraya kayıt olurken eklediğim g maili kapattım bakalım ne olacak?

Siz o uyarıya çok aldırış etmeyin email adresinizi değiştirin. Hotmail.com mevcutta forum kullanıcılarının kullandığı bir servis. O uyarı standart yazılım kapsamında kalmış bir uyarı. Biz mail için ayrı bir servis sağlayıcısı kullandığımız için böyle bir sorun olmaması gerekiyor. @magicalbronze ile konuyu görüşüp ilgili çeviri metni üzerinden değişilik yaparız.

1 Beğeni

Kategorilere Tiyatro seçeneğinin de eklenmesi iyi olur.

2 Beğeni

Profil resimlerimizi ayarlayabilmek iyi olurdu. Varsayılan olarak ortalanmasın. Twitter’ daki gibi ilkel de olmasın. :slight_smile:

2 Beğeni

Forum tarafından üyelere gönderilen mailler için noreply bir mail adresi oluştursaymışsınız keşke, bir spam dünyasının içine girdik sürükleniyoruz. Kullandığınız ya da kendi kurduğunuz mail server üzerinde ayarı vardır mutlaka diye tahmin ediyorum.

4 Beğeni

Evet forumun attığı maile cevap yazan ve o cevabın sadece kendisine geldiğini düşündüğü için cevap veren başka bir üye ve buna şahit olan binlerce üye var. İlginç bir durum.

3 Beğeni

@_restlessness @Ishamael mail listesinin read only özelliği açık olmadığı için yaşanan bir sorun. İlgili ayarı yaptığımızı düşünüyordum ama olmamış - ya da ben unuttum yapmayı - rahatsızlık için özür dileriz. :slight_smile:

4 Beğeni

Özürlük bir şey yok ben sadece otomatik maile cevap verilmesini ilginç bulmuştum. :slight_smile:

1 Beğeni

Toplu email değil. Tek bir email adresi üzerinden dağılıyor. Aslında kimse kimsenin mailini görmüyor fakat bahsettiğim tek email adresinin read only olması gerekirken bu ayarı yapmayı unutmuşuz.

Ekran görüntüsünü de paylaşıyorum içinizin rahat etmesi açısından.

4 Beğeni

Kelime Arapçadan dilimize girmiş olabilir ama “neticede” artık Türkçeleşmiş. Diğer dillerden aldığımız “kelimeleri” söküp atacaksak kem küm konuşuruz artık.

2 Beğeni

Arapça olan “kelime” yerine “sözcük” kullansaydınız daha iyi olmaz mıydı? Yani bence fark etmezdi ama madem dikkat ediyorsunuz böyle şeylere, tutarlı olmak önemli tabi :wink:

1 Beğeni

Arkadaş haklı. Türkçesi varken ingilizce isimler de kullanmayalım.

Bence konuşmasak hiç problem çıkmaz. Bu da bir bakış açısı neticede. Hem bir Türk dizisi atasözü der ki; aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın.

Neyse şaka bir yana bence kökenine sadık kalmak iyi ama ölümüne bağlanmak hata olur.

1 Beğeni

Çöplükte bir inci olan bu güzel forumun seviyeli kullanıcılarının huzurlu, mutlu, sağlıklı yaşamasını isterim.

3 Beğeni

Cep telefonunda resim büyütme olabilir. Gönderiye resim eklendiğinde, resmin üstüne dokununca lightbox olarak açılıyor, bir daha dokununca da tam boy oluyor. Çimdikleme hareketi ile küçültüp büyültebilsek çok güzel olacak. Resim ekrana sığdığında üzerinde yaz varsa okunmuyor, tam boy yapınca da resim çok büyük ise (genelde büyük oluyor) bu sefer de aşırı yakınlaşmış oluyor.

Bilgisayarda sıkıntı olmuyor ama cep telefonunda çok sıkıntı yaratıyor.

4 Beğeni

Zaten var ki o. Resmi açtıktan sonra iki parmak ile büyüyebiliyorsunuz. Resim içinde yapmak gerekiyor ama dışarıdan olmuyor.

Mesela;

Hesap silme olmalı. Tüm yorumlar silinebilmeli.

Mümkün değilse lütfen belirtin.