İthaki Bilimkurgu Klasikleri #50

Ben bilimkurgu klasiklerinden ithaki ne basarsa onunla mutlu olan birisiyim. Serilerin gecikmesi ile ilgili serzenişlerim bende saklı olmak kaydıyla :slight_smile: 50. kitap ve yazarla ilgili hiç bir fikrim yok ama mutlu oldum,

4 Beğeni

Eleştirilerden bunalıp yayınevini kapatacaklar diye korkuyorum aman diyeyim :smiley:

Haha. Tribüne gizlenmiş. :joy:

Balon mu.Yapmayanız efendim beklemediğiniz veya sizi tatmin etmeyen bir eser olabilir.Sizin hoşunuza gitmese bile başarısı ortada olan bir esere balon demek epey gaddarca.

5 Beğeni

Bence öyle…

Kapak gözükmüş

7 Beğeni

Daha sert hatlar kullanılarak çizilseymiş keşke…

5 Beğeni

Sanırım açık ara en sevmediğim BK klasikleri kapağı oldu. Diğerleri minimalist ve sadeyken bu sanki çizilememiş gibi yani modern sanat filan değil de sanki benim gibi birine verip buraya kılıçlı kukuletalı bir adam çiz demişler gibi duruyor.

15 Beğeni

Kötü kitap veya iyi kitap diyemem,kitap hakkında hiçbir fikrim yok ancak: attığınız fotoğraftaki kişiler/kurumlar üç aşağı beş yukarı aynı övgüleri her beş kitaptan/yazardan birine yapıyor… Hatta Ursula K. Le Guin en sevdiğim yazarlardan biri olduğu halde birisi Ursula K. Le Guin dediği zaman aklıma ‘‘özgün,yepyeni ve benzersiz’’ kalıbı geliyor ve gelme sebebi kendi kitaplarından dolayı değil…

3 Beğeni

Kapak berbat. Sade dümdüz mavi kapak olsa daha iyiymiş, bu ne böyle?

1 Beğeni

Kapak serideki en kötü kapak olabilir gibi görünüyor. Üzerinde çok çalışılmamış hızlıca bitirilmek istenmiş gibi bir hava var. Ya da bu durum kitabın içeriği ile alakalıdır bilemiyorum.

Ancak nedense hiç albeni oluşturmadı, daha önceki kapaklara bakar hayran olurduk. Neyse açılsın bakalım satışa. :thinking:

9 Beğeni

O güneş(?)in önüne güzel ve sade bir kılıç çizilse çok daha güzel gözükürdü.

5 Beğeni

Her kitaba bu nitelikte üç yazar bir olup yazmıyor.Ölçüyü buradan anlayabilirsin.

Mesela şöyle :stuck_out_tongue_winking_eye:

10 Beğeni

En son ne zaman bu kadar kötü bir kapak gördüm hatırlamıyorum :confused: daha sert çizgiler kullanılabilirdi. Basitliği severim ben ama bu da ne bileyim…

2 Beğeni

Son günlerde İthaki ile ilgili başlıklar çok ilginç bir hal almaya başladı :slight_smile:

3 Beğeni

Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum. Kimi sevdiysek gitti. Kitap konusunda da bu olmasın sakın.

2 Beğeni

Cenk, Q7 ve Abuş döner, hava değişir. :slight_smile:

Talisca, Gomez, Marcelo ve Fabri. :smiley: :smiley:

1 Beğeni

E hadi Sosa’da gelsin. :slight_smile:

1 Beğeni