İthaki Yayınları Soru Hattı

herkese merhaba dün Kocaeli kitap fuarında İthaki yayın evine Silmarillion’un ne zaman çıkacağını sordum eylül gibi dediler doğruluk payı varmıdır kolay gelsin

18 geliyor

İthaki Yayınları Karanlık Kitaplık Serisi

12 Beğeni

İşleri o kadar yoğun ve çileli olmalı ki sanırım dalgınlıktan #17 yazmışlar.

1 Beğeni

İnstagram’da düzeltildi hata.

Soruldu mu bilmiyorum. Eğer yanıtladıysanız, kontrol etmeden böyle bir üslupla sorduğum için özür dilerim.

Neden bu Vakıf serisine ilk 3 kitaptan sonra devam etmek yerine Asimov’un diğer serilerine geçiş yaptınız? Amacı neydi ki? İnsanlar daha Vakıf’ı okumadan neden başka bir Asimov serisine geçsinler. Peki Vakıf serisinin diğer kitaplarını ne zaman yayımlamayı planlıyorsunuz?

1 Beğeni

Bürokratik sorunlar varmış telif konusunda. Hâlâ da devam ediyormuş yanılmıyorsam. Sebebi bu.

1 Beğeni

İyi günler,
Tolkien’in kitaplarının çıkış tarihi hakkında herhangi bir gelişme var mı?

2 Beğeni

Merhaba,
Alastair Reynolds - Beyond the Aquila Rift basmayı düşünür müsünüz? Ya da yazardan farklı kitaplar.

3 Beğeni

Bitmemiş Öyküler tekrar basılır mı?

1 Beğeni

Eski sorularda ve cevaplarda Amber Yıllıklarının yeniden basılacağı yazıyor, peki şimdi ki durum nedir bilen var mı?

1 Beğeni

Bilimkurgu serisinin yeni üyesi belli değil mi ?

1 Beğeni

@irbis beren ve luthien çıkar mı bu ay?:slight_smile: ve ne güzel hızlı hızlı Modern klasik’ler çıkıyordu devamı da hızlı çıkar inş.

@Seroo Yeni Bilim Kurgu Klasiği
"Kızıl Mars - Kim Stanley Robinson"

12 Beğeni

Yaaaa çok sevindim amaaa kalpkalpkalp :blush:

1 Beğeni

Kapagı çok kötü…:frowning:

2 Beğeni

Kitap üçlemeymiş. İki kitap daha gelecek o halde.
Yeşil Mars
Mavi Mars

2 Beğeni

Kapağı ben de beğenmedim

1 Beğeni

Umarım bir sonraki kitabın basılması için, Clarke’ın 2001 ve 2010 kitapları arasında olduğu gibi uzunca bir süre beklemeyiz.

(Bu arada kapak konusunda: BK serisinde ilk defa bir kapağı çok sevemedim. Kapak kötü de değil ama BK’de çıta çok yükseğe konduğu için bu kapak pek tatmin etmedi.)

8 Beğeni