İthaki Yayınları Soru Hattı

(Mertcan Kurnaz) #4444

Biliyorum telif sorunların da en azindan belli bi tarih filan varsa onu öğrenmek istedim.

(Anıl) #4445

Selamlar,

Daha önce ön sipariş ile kitap almadığım için soruyorum -İthaki’ye e-posta attım ama henüz dönmediler- bilgisi olan varsa çok sevinirim:

Silmarillion satış tarihi 2019-08-09 olarak gözüküyor. Bu kitabın daha önce kargolanıp elimizde olacağı tarih mi -video oyunlarında böyle oluyordu-, yoksa bayram tatili nedeniyle teslim daha sonra mı gerçekleşir?

(Mahmut) #4446

Kitap bayramdan sonra gelir büyük ihtimalle.

(Doğan) #4447

İlknokta ithakinin kendi satış sitesi olduğu için belirlenen tarihten bir gün önce kargoya verilir diye düşünüyorum. Ben daha önce ilknoktadan ön sipariş ile Kızıl Mars kitabını almıştım satış tarihinden bir gün önce kargoya verilmişti.

(Serhat) #4448

Aynen çıkış tarihinden bir gün önce kargoya verilir. Ancak bayram tatili olduğu için büyük ihtimal kitap bayramdan sonra elinde olur.

(Mustafa Bayır) #4449

Bu boyut farklılığı cidden kötü olmuş. Acaba sonraki Hurin’in Çocukları baskıları farklı bir şekilde mi çıkacak ? Ayrıca Hobbit’in Çizgi Roman versiyonunu yeniden basmayı düşünüyormusunuz ? @irbis

(Özgür) #4450

Öncelikle selamlar.
Bu sayfayı bunca zaman kaçırmış olmam benim ayıbım sanırım ama şükürler olsun ki bulabildim.
Birkaç sorum var mazur görürseniz sormak istiyorum.

• Neil Gaiman’ın bazı kitaplarının yeni basımları gelir mi(Kırılgan şeyler yada Anansi Cocukları vesair.) Aynı şeye ek olarak Mezarlık Kitabı Cizgi romanı vol2 yada kitabin graphic novel olmayan halinin basımı yapılır mı? Evet neil gaiman imzasıyla ne varsa alırım :sweat_smile:
  • Kara prizma kitabını henüz bitirdim. Serinin devamı da cevirilecek mi?
  • Vakıf, imparatorluk ve robot serisinden hangi kitaplari beklemeliyiz ?
  • Karanlık cevher (altın pusula) serisinin yeni basımı gelir mi ? Yakın zamanda netflix dizisi geliyor epey popüler olacak diye tahmin ediyorum. Plânlarınızda var mıdır? Olursa çok güzel olur.
    Çok sey sordum farkındayım ama sormadan edemedim. Şimdiden tesekkur ederim.

(Ahmet Eren Sancak) #4451

Selamlar, Neil Gaimanlar yeni kapak tasarımları ile yeniden basılıyorlar. Yokyer, Mezarlık Kitabı, Koralin yeni kapaklarla çıktı. Diğerleri için açıklanmış bir tarih olmamakla birlikte basılacağı bilgisi verilmişti.

Karanlık Cevher / Altın pusula serisi için de tekrar basılacağı yönünde bir açıklama @irbis tarafından daha önce yapıldı.

Sorduğunuz soruların muhtemelen aralıklarla farklı kişiler tarafından tekrar tekrar soruluyor. Sayfanın sağ üst köşesinden arama butonunu kullanarak sayfa içerisinde arama yapabilir ve beklemeden sorularınızın yanıtlarına erişebilirsiniz.

(Kaan Aşkın) #4452

Netflix değil, HBO dizisi.

(Zeynep) #4453

İyi günler @irbis , ileride Salman Rushdie - The Satanic Verses görme şansımız var mı ?
Şimdiden teşekkürler.

(Emre Aygün) #4454

Arkadaşlar, her birimizin evinde ikişer, üçer bin kitabımız var. Bazen keyfine de kitap paylaşabiliyoruz. The Satanic Verses görme şansınız yok yani.

(Sadece Emre ) #4455

Hocam geçen arabanın anahtarını paylaşmıştınız onu da İthaki’den çıkıyor sanmıştım ben ):

(Carai an Caldazar!) #4456

Merhaba irbis belki görmüşsündür forum da Enginlik serisinin başlıgı açıldı. Son zamanlar da okuduğum Dune kitabi ile bilimkurguya merak sarmışken acaba devami gelecek mı ve ilk kitap yeni baskı yapar mı? Bu konu ile igili en son soruyu ocak ayında cevaplamışsin o yüzden yeniden sorayım dedim.

(King of Erebor) #4457

@irbis Sandman in 6. Cildi yine Vertigo etiketiyle mi çıkıcak, yoksa DC veya DC Black Label etiketiyle mi? Vertigo nun kaldırıldığına dair birkaç şey gördüm. Sanırım DC en son 21 haziranda bir açıklama yapmış.

(Harun Pekdemir) #4459

@irbis Merhaba Emre Bey, aşağıdaki resimde görülen mağaza İthaki’ye mi ait acaba? Sanırım bir fiyat hatası olmuş. Açıklamalı notlarıyla Hobbit 249TL fiyat ile satılıyor. İlknokta.com’da tükenmiş olsa da etiket fiyatı 90TL.

(liena) #4460

Bence Vertigo etiketiyle çıkar çünkü Vertigo serisiydi, ben bundan sonra Vertigo adı altında yeni seri çıkmayacak diye yorumladım bu durumu. Kesin cevabı Emre Bey verir tabii.

(orhan capas) #4461

Selamlar. Enginlik serisi hic bir yerde bulunamiyor. Cok populer bir dizisi de devam eden bu serinin yeni basimi ve devami yayinlanacak mi?

(karkara) #4462

merabalar zaman çarkı companion kitabını çevirmeyi düşünüyor musunuz?

(Ki Ng Of The Ci Ty) #4463

Aynen bende hep bekliyorum.md22859989946 zaman carki

(karkara) #4464

keşke çevirselerde alsak kitap çıkalı 5 yıl olacak ama yayın evinde tık yok bence mükemmel bir ansiklopedi görevi görecektir. tabi çevirilirse