Kara Çınar Dizisi (Çınar Yayınları)

Yeni eser

18 Beğeni

Bu serinin kapaklarını çok beğeniyorum. Serinin tek kusuru çok yavaş devam etmesi.

3 Beğeni

Kesinlikle kapaklar çok şık. Umarım seri biraz daha hızlanır :pray:

2 Beğeni

Ne zamandan beridir Klasik Polisiye Hikayelerini yayınlayacaklar… Vazgeçtiler sanırım.

1 Beğeni

Vazgeçmemişlerdir ama çok ağır basıyorlar bu seriyi. Ayda biri geçtim iki ayda bir bile gelmiyor yeni kitap. Oysa seri kapaklarıyla, çevirileriyle, kitap seçimleriyle harika bence. Bu kitaba da aşırı yükseldim. Hem konusu hem kapağı çok ilgimi çekti. Yeni kitap alışverişi yapmamış olsaydım bunu alırdım ilk elden.

3 Beğeni

Yeni Kara Çınar

17 Beğeni

Çınar Yayınları bu diziye bayağı önem veriyor gibi gözüküyor, seri şekilde kitaplar çıkartıyorlar :yum:

2 Beğeni
10 Beğeni

Ve kapak tasarımları da çok güzel, bu yayınevinin gelişmesini ve büyümesini istiyorum.

3 Beğeni

Klasik Polisiye Öyküleri nasıldı? Okuyan varsa değerlendirebilir mi? Kararsız kaldım.

Bir arkadaşımız okumuş ve kısaca yorum yapmış. Belki işinize yarar.

5 Beğeni

Kaliteli bir yayınevinden güzel bir seri. Tavsiye ederim…

2 Beğeni

Arkadaşıma doğum günü hediyesi alacağım da bu seriden önereceğiniz kitaplar var mı canım forumdaşlar?
(Kısa Bir Cehennem Ziyareti cepte :grin:)

Psikolojik korku/gerilim olarak ‘‘Öteki’’ kitabı güzeldir tavsiye ederim. Onun dışında polisiye olarak ‘‘Sarı Odanın Esrarı’’ nı tavsiye ederim. Yazmayı unutmuşum Sarı Odanın Esrarı kitabının devamı Siyahlı Kadının Parfümü yani hikaye oradan devam ediyor.

2 Beğeni

Yeni

7 Beğeni

Öncelikle sevgili fortknoxt’a bu güzel haberi verdiği için teşekkür ederiz. Karaçınar yayınlarını ilgiyle takip ediyorum, çok yavaş ama çok güzel çalışmalara imza atıyorlar fakat bu kitabı sakın kidega’dan satın almayın, zira siparişinizin elinize ulaşması 2 haftayı bulabilir, bu konuda ekşi sözlükteki son entrylere göz atabilirsiniz.Tavsiyem, alacaksanız bekleyin ve kitabı diğer kitap satış sitelerinden alın.

3 Beğeni
2 Beğeni

O kitap Cehennem Kapıları değil mi yukarıda paylaşılan?

Evet o olabilir.

1 Beğeni

7-8 aydır bu seriden de ses yok. Bitirdiler mi acaba?

3 Beğeni