Karn Aduamin (Tanışalım, Kaynaşalım)

Genele uymamakla bağlantılı aslında değil de öyleymiş gibi söyledim. :slight_smile:

1 Beğeni

Benim adım Ayhan Gazi’dir, yaşım 23 ve Kayseriliyim. Ayrıca bir oyun geliştiricisiyim, en kısa zamanda bir hikaye yazacağım, mutlaka sizlerinde yardımı gerekecektir. Yardım derken yazım ve imla hatalarından bahsediyorum.

Selamlar. Kendince yazan, çizen biriyim yıllardır. Yazmak bana nefes almak gibi gelir. Çizmenin de yeri ayrıdır benim için…Açıkçası Rıhtıma gelmeyi düşünmüyordum ama arkadaşım Mavi için üye olup geldim. :slight_smile:

4 Beğeni

Hoşgeldin, Mervecim. Biraz başını şişirsem de seni burada görmek güzel. :slight_smile:

1 Beğeni

Öncelikle hoşgeldiniz :raised_hand_with_fingers_splayed:

Herkes bir gün Rıhtım’lı olacak !!! :grin:

1 Beğeni

Hoş buldum. Güzel bir yer burası ama biraz kullanımı zorluyor. :smile:

1 Beğeni

Selamlar Merve hoş geldin, ben seni tanıdım ama yüksek ihtimalle sen beni tanımadın ehehe :smiley:

1 Beğeni

Ohaa tanışma başlığı varmış : (

Hoş buldum Can. Eski forumdansın biliyorum, Mavi söyledi. :slight_smile:

2 Beğeni

Merhaba, ben Oğulcan Karamağara. Buradan bayağıdır bir haberdarım ama ilk tanışmam arkadaşımın öykü seçkisini önermesiyle olmuştu. Sonra üye olmama rağmen pek aktif olamadım. Yazmayı, okumayı ve müzik dinlemeyi çok severim. Ayrıca animeler ve oyunlara da bayılırım. İngiliz dili ve Edebiyatı okuyorum, 24 yaşımdayım.

Aylar sonra gelen güncelleme, 25 oldum ocakta. :smiley:

7 Beğeni

Selamlar. Buralara gelme gibi bir planım olmadan bir anda atladım, sanırım hoş geldim? :smile:

15 Beğeni

Herkese merhabalar, harika bir cumartesi günü. Umarım keyfiniz yerindedir. :vulcan_salute:

10 Beğeni

Tanışma başlığını yeni görüyorum :open_mouth:

Ben de yeni üye olanlardanım, daha önce Fantastik Canavarlar’daki içerikleri okuyordum ve bu forumu da yeni öğrendim. Dokuz Eylül’de İngilizce öğretmenliği okuyorum. Klasiklere ve ansiklopedilere bayılıyorum. Manga ve animeleri de çok seviyorum.

Kitap okumaya ilkokulda Jack London, Victor Hugo ve Jules Verne ile başladım daha sonra ortaokulda Percy Jakcson serisi hayranı oldum. Sefiller’i ilk okuduğum zamanı hiç unutamıyorum çok etkilenmiştim o günden beri de Victor Hugo’ya hayranım, Fransızcamı geliştirip orijinal dilinde okumak istiyorum kitaplarını.
Buradan kimseyi tanımıyorum ve tanımaya çalışıyorum, üye olmamın nedeni de etrafımda okuduklarımı tartışabileceğim ve anlattıklarımı anlayabilecek çok insanın olmayışındandı.

Üniversitem dışında ek olarak karakalemle uğraşıyorum. Üç yıl resim eğitimi aldım. Benden şimdilik bu kadar :stuck_out_tongue:

Herkese iyi okumalar.

15 Beğeni

Biri rom’ u dedi .Bana da ismarlasana sana söz kvotheyi cagiricam :smiling_face: zaten biz kanka sayiluriz kvothe ile bana az lavta çalmadı kerata.

4 Beğeni

Herkese selam. Uzak limanlardan, başka okyanuslardan geldim. Umarım güzel vakit geçiririz.

17 Beğeni

Hepiniz hoş geldiniz. :krs:

10 Beğeni

Hoş gelmişsiniz. :slight_smile: Başka başlıklar altında görüşmek dileğiyle.

5 Beğeni

Biz Buket Cesur ve Serdar Cihan Cesur ;

Gezip görmeyi seven iki kişi olarak tesadüf eseri tanışmamızla birlikte, yolculuklarımızı önce hep aynı rota üzerinde birleştirerek buluşup görüştük. Bir çok yeri birlikte keşfedip bir çok değişik deneyimler edindik. Yaşadığımız heyecan dolu yolculuklar ve maceralardan aldığımız zevk ve keyif ikimiz içinde hep aynıydı. İkimiz de yeni yerler görmeyi, yeni şeyler keşfetmeyi, kaybolmayı seviyorduk ve macera dolu bir hayatımız olsun istiyorduk. Çok şanslıydık ki birbirimizi bulduk.

Bu güzel seyahatlerin ardından ciddi kararlar alıp hayatlarımızı sonsuza kadar bağlayan imzayı attık. Artık sadece birlikte seyahat etmiyoruz, hayatı da birlikte yaşıyoruz. Yaşantımızı evliliğimizden sonra Bulgaristan’nın Sofya şehrinde devam ettirmek istedik ve buraya taşındık. Aldığımız bu sorumlulukla birlikte biraz daha büyümüş olarak ama hep aynı hislerle yanımıza bir arkadaş daha edinip (Adı Yuki) gezip görmeye devam ediyoruz.

3 Beğeni

Hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar.
Tüm başlığı okuyunca, evet kendi mesajımı da okudum, kendimden utandım yahu. Millet uzuuuun uzun kendini anlatmış, ben yarışmacı arkadaşlara başarılar dileyip gitmişim. :joy:

1 Beğeni

Bu başlığı gözden kaçırmışım. Çok çok geç oldu demezseniz kendimi tanıtayım da kim bu eleman demeyin içinizden de olsa :slight_smile:

İstanbul’da yaşıyorum.28 yaşındayım. İnşaat Yüksek Mühendisi’yim. 5 senedir falan çalışıyorum. Şu anda da İstanbul Havalimanı’nda çalışmaktayım.

Kendi çapında bir koleksiyoner olduğum söylenebilir. Muhtemelen çok fakir ve yaşlı olsam bir çöp evim olabilirdi :smile:

-Oyun kartı(iskambil)
-Kırtasiye (özellikle kurşun ve mekanik kalemler, silgi vsvs.)
-Puro
-Parfüm

Koleksiyonlarım var.

Hobilerimle ilgili kendi çapımda blog tutmaya da çalışıyorum.

Tüm bunların yanında bir de kitap merakım vardır ki, belki de en azılı hobim olabilir. Kitap okumayı, özellikle de almayı çok severim. Evet kitap alma hastası olabilirim ben de. Genelde, hatta çok büyük çoğunlukla roman okurum.( yüzde 95 falan) Osmanlı tarihi ve Celaleddin-i Rumi de ilgi alanlarımdandır. En çok tabi ki fantastik edebiyat okuyorum ve alıyorum.

Öyle

1 Beğeni