Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

@AeroKnight-sama ile Albert Camus’yü “saçma” ve “uyumsuz” düşüncelerle destekliyoruz :metal:

4 Beğeni

Şuraya küçük mutlu bir Görünmez Kentler lobisi bırakmak istiyorum.

• Kitabın orijinal ismi “Le città invisibili”. Havaya bak! Başka söze gerek var mı?
5 Beğeni

Bütçem kısıtlı ama olsun, Karanlığın Sol Eli’ne verdim oyumu, o nasıl bir kitap kurgusudur Ursula üstad, çok yaratıcı ve perspektif genişletici :krs:

3 Beğeni

Oyumuzu kullandık bakalım. Hayırlı uğurlu olsun.

3 Beğeni

Zirvedeki iki kitap da çok ilgi çekici kesinlikle kara veremedim. Umarım durum böyle çekişmeli devam etmez.

3 Beğeni

Cheers! Kazansın da bir dahaki kulübe katılmış oluruz en azından.

2 Beğeni

Philip K. Dick’in uzun zaman önce okuduğum yazılarından birinde Otomatik Piyano’yu en iyi bilim kurgu romanı olarak adlandırdığını hatırlıyorum. O yüzden oyum ona gitti.

4 Beğeni

Otomatik Piyano neymiş diye bakınırken, Lujin Savunması’nı işaretlemek takdire şayan bir hareket oldu.:smile: Seçilmeyeceği çok belli. Bari bir sonraki alışverişte alıp okuyayım da yanlış oy bir işe yarasın…

5 Beğeni

Benim için zor bir oylama oldu. Evde olduğu için İşte İnsan’a oy vermek istesem dee Otomatik Piyano ve Karanlığın Sol Eli konuları ile beni ele geçirdi.:roll_eyes: Sonuçta baktıım baktıım ve Otomatik Piyano dedim. Ama ne çıkarsa çıksın bu iki kitap alınacaklar listeme her türlü girdiler.:sweat_smile:

3 Beğeni

Her girdiğimde farklı bir kitap liste başında oluyor :sweat_smile: Bugün fuardan alayım diyordum kitabı ama her an herşey değişebilir gibi duruyor :thinking::grimacing:

4 Beğeni

Ben de aynı durumdayım, umarım anket fazla uzun sürmez. Maalesef fuara pek fazla gitme şansım olmayacak, internetten de almak istemiyorum.

4 Beğeni

Bu anket acayip dişli dün Görünmez Kentler ve Karanlığın Sol Eli yarışıyordu bugün Otomatik Piyano depar atmış o.O

3 Beğeni

Burada bugünleri görmek için yillardir bekleyenler var :frowning:

Ama oyum Görünmez Kentler’e :slight_smile: okuduğum bir kitap olmasına rağmen öyle farklı bir tarzı ve dokusu var ki hepiniz bunu tadın istedim.

4 Beğeni

Dün 1. sıradaki kitap açık ara öndeydi. Şimdi 3. sırada. Bu kadar değişken sonuçlar beklemiyordum doğrusu :grinning:

3 Beğeni

Ben anket başlamadan önce Le Guin rahat kazanır diyordum. Anket başladı Görünmez Kentler ve Karanlığın Sol Eli yarışıyordu. Vonnegut bi’ ara dördüncülüğe geldi, 2. ve 3. şansı bile zor gözüktü. Şimdi birinci olmuş vov.

3 Beğeni

Kitapların hiçbirisine sahip olmadığım için yine katılamadığım bir anket. :’)

1 Beğeni

Bende de kitapların hiçbiri yok okumak istediklerime oy verip bir ay içinde kitabı alıyorum. Okumak istemediğim kazanırsa da o ay katılmıyorum.

1 Beğeni

Öyle de yapılabilir ama şu an alışverişe pek müsait değilim. Elimde olanlar da yeter bir süre. Ki yeni kitap alacak olsam da kendi listemden alırım. Ankette yer alanlar genelde benim henüz varlığını keşfetmediğim kitaplar oluyor.

1 Beğeni

Arkadaşlar üzülmeyin :slight_smile: biz yine katakulli yapar bir çekiliş hazırlarız :slight_smile:

4 Beğeni

@galeme’ye özel çekiliş yapalım. Sadece o katılabilsin. Bakalım kazanabilecek mi? Geçen birçok hesapla katıldım diyordu. :smiley:

Ayrıca geçen anketin favorisi İşte İnsan’ın düştüğü haller ne? Desteğiniz bir kereye mahsusmuş yazıklar olsun! :stuck_out_tongue: Xu Sanguan gibi vuran vurana… Dördüncülüğü korusa bari.

6 Beğeni