Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Karanlığın Sol Eli lider olacak tabi ki. Çünkü neye oy vermişsem o kazanıyor. :stuck_out_tongue:

4 Beğeni

Sıralama çok değişken. Her baktığımda birinci değişmiş oluyor. :smile:

2 Beğeni

Veee Otomatik Piyanoya oy vererek durumu eşitledim :slight_smile: Ne zamandır Kurt Vonnegut okumak istiyordum, bu da iyi bir başlangıç olacak.

2 Beğeni

Seçilmesini istediğiniz kitabı bana hediye ederseniz 14 adet kayıp rıhtım üyeliğimle ankete katılırım. :slight_smile:

6 Beğeni

Bugün Karanlığın Sol Elini alarak evrene bir mesaj gönderdim :joy::yum:

3 Beğeni

Görünmez Kentler’in ittirmeye ihtiyacı var. Yarışta geride kalmış. O zaman kitabın sitemizdeki incelemesinden (Kentlere Yazılan Son Bir Aşk Şiiri: Görünmez Kentler – Kayıp Rıhtım) bir bölüm paylaşmak istiyorum:

“Çocukken dinlediğiniz bir masalın büyüsüne tekrar kapılmaya hazır olun.”

7 Beğeni

Eşitliği üzülerek bozdum ve Otomatik Piyano’ya verdim.

4 Beğeni

Alıyorum ben Otomatik Piyano’yu :stuck_out_tongue:.

2 Beğeni

Sonuç hiç belli olmaz. Üçü de kazanabilir. Sen yine de al tabii. :smiley:

3 Beğeni

öyle bir liste olmuş ki sırayla bile okunabilir.:grin::grin:

2 Beğeni

Çaktırmadan gece operasyonu mu yapıldı? Yine yer yerinden oynamış. Kapat anketi kapat!! :smiley:

Ek not: Ne yazık ki anketin son katılım zamanı şu an değil. Bugün 24:00.

7 Beğeni

Açıkcası Görünmez Kentler de okuma listemdeydi, kazanırsa üzülmem.

2 Beğeni

Gönlüm Kurt Vonnegut’tan yana ama cidden kimin kazanacağı belli değil hala. Ben Kurt Vonnegut oyu kullandığımda Italo Calvino dördüncüydü herhalde :smiley:

2 Beğeni

Hayallerimle oynanıyor :grinning:

2 Beğeni

Benim okuma listemde sıra Otomatik Piyanodaydı.Ben bugün başlıyorum okumaya.Oyumu da ona verdim :slight_smile:

2 Beğeni

Görünmez Kentler ve Karanlığın Sol Eli başa baş. Hangisi ipi göğüsleyecek? Otomatik Piyano süpriz yapabilecek mi Yoksa alt sıralardan bir süprizle mi karşılaşacağız? Cevabına gece yarısı ulaşacağız.

9 Beğeni

Sonlara doğru oy değiştirmeler olacaktır, her şey değişebilir. Görünmez Kentler’in kazanması dışında. :wink:

3 Beğeni

Şakaların hepsi ilk ankete kullanılmış. İlk anketteki ortamı göremedik pek bu sefer :smiley:

1 Beğeni

Ilk ankette 187 oy kullanılmış. Şimdiki ankette ise 105. Kalan 82 arkadaşı göreve ve Otomatik Piyano’ya oy vermeye çağırıyorum. Gelin litfin :grinning:.

5 Beğeni

İtiraf edeyim bir arkadaşıma zorla Karanlığın Sol Eli’ ne oy verdirttim. :stuck_out_tongue: :smiley:

5 Beğeni