Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Hayırlısı olsun diyelim :smile:
Dost - Yaşamasız’ın e-kitap hali de varmış, sevindim. Hemen alayım. Herkese keyifli okumalar dilerim. :blush:

3 Beğeni

Şansıma, kitabı dün sipariş ettim; bugün ulaştı :blush:

3 Beğeni

Herkese keyifli okumalar. Ben bir sonrakinde hem oylamaya hem de aktiviteye katılacağım inşallah

ya da gecikmediysem katılayım ama okuma tarihlerimizi bulamadım :confused:

3 Beğeni

Ya evet, tarihler nedir? Alıp başladım gerçi.

1 Beğeni

galiba gecikmedik bakıyorum da bir önceki yeni bitmiş, insanlar tedarik ediyor :slight_smile:

1 Beğeni

Anket bittikten sonra 3 hafta sonrası etkinlik başlangıç tarihi oluyor.

2 Beğeni

tamam neyse ben siparişi verdim katılamasak da okuyacağız :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkürler efenim. :buyucu:

2 Beğeni

Yeni anket ne zaman yapılacak?

Daha kitabın tartışması bugün başladı :smiley: Tahminen bir hafta sonra falan yeni anket yapılır.

2 Beğeni

Yeni anket için günlerdir hevesle açıyorum forumu ancak yeni bir anketin olmadığını görüyor ve bayaa bi hüzünleniyorum. Ne zaman başlayacak yeni anket?

1 Beğeni

Dost Yaşamasız’ı tartışmaya 5 Aralık’ta başladık, yani üzerine 1 hafta eklerseniz tahminen 12 Aralık gibi yeni anket başlayacaktır diye düşünüyorum.

Tamamdır, teşekkürler :blush:

Daha fazla gecikmeden Kitap Kulübü’nün 4. etkinliği için anketin kapılarını açalım. Ankette yine yazın dünyasının keyfini tadacağımız birbirinden güzel kitaplar var. Farklı anlatımlar, isimler, türler…

Oylama zamanı!

Not: Anketin kapanma tarihi 12 Aralık 23:59.

0 oylayan

5 Beğeni

Acil Gerçekdışılıkta Maceralar’ı görünce Soğuk Deri’yi de görmek istedim bir an :slight_smile: Belki gelecek ankete.

Yerliden gittim şimdilik. Ama elbette sonlara doğru oyumda yer değişikliği gösterebilir.

Gazamız mübarek olsun.

3 Beğeni

İkisi de listemdeydi. Ancak Acil Gerçekdışılıkta Maceralar’ı daha çok merak ettiğim için bunu koyayım dedim. :smiley: İleride de koyulabilir dediğin gibi, ikisi de ilgi çekici.

Ben de oy değişikliği yaparsam, öncelik olarak Belki Bir Gün Uçarız ve Knulp’u seçerim.

3 Beğeni

Aklımın kaldığı bir diğer seçenek Knulp idi. Oy değiştirirsek sandalyeleri değiştirmiş gibi olacağız desene, ahahah :smiley:

2 Beğeni

Acil Gerçekdışılıkta Maceralar’ı henüz bitirdiğimden ve Knulp da uzun süredir kitaplığımda beklediğinden oyumu ondan yana kullandım. Ancak Blecher harika ve ne yazık ki erkenden kaybedilen bir kalem. Ben anlatımına bayıldım, muazzam. Yine de umarım o çıkar sandıktan :krs:

2 Beğeni

Kitaplardan hiçbiri ilk bakışta ilgimi çekmedi bu sefer. Yazarlardan sadece Haruki Murakami’yi biliyorum ve fırsat buldukça okurum zaten. İsim güzelliğinden gideceğim şimdilik yani Acil Gerçekdışılıkta Maceralar.

Yok ya değiştirdim Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği daha hoş geldi geride kalanlara sempatim var iki ankettir :smile:

1 Beğeni

Zor seçim oldu. Varolmanın Dayanılmaz Hafifliğini okumuştum. Perec in kayboluş kitabını beğenmiştim onun için gözüm kaydı. Ama bir taraftan da Hermann Hesse gerçeği var ortada :disappointed: Sonunda hiç duymamış olduğum in Max Blecher ı seçtim :see_no_evil: Kitap kulübümüz sayesinde hep hep hep tanımadığım yazarlarla tanışıyoruum. Bol kulisli seçimler hepimizeee :dancer:t2:

3 Beğeni