Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

(Hazal Çamur) #372

Kundera’ya ihtimal vermiyordum, neler olmuş Serhat ya?

Özet

Kriz çok fena vuruyor. Bir dahaki ankette bir tanecik kütüphanemde bulunan bir şeyi koyun, gözünüzü seveyim :shushing_face:

(Burak Kuşcu) #373

Milan Kundera bütün kuponları yatırdı. Siparişi geçelim bari hemen. Kitap almanın dayanılmaz hafifliği :slight_smile:

Acil Gerçekdışılıkta Maceralar’ı okumayı çok istiyordum. Ne ara ikinci sıraya düştü anlamadım. :cry:
Şu günlerde okuma hızım çok düşük, yetişebilirsem size katılırım.
Herkese keyifli okumalar dilerim.

(hüseyin) #375

Milan Kundera yı yıllar önce okumuştum ne yazık ki size katılamayacam. İyi okumalar

(Burak Kuşcu) #376

Ben siparişi verdim. Okuyalım iyidir.

Yeni anket yapılacak mı, ertelenmesi gibi bir durum mu olacak?

(Ezgi ) #378

Milan Kundera’da bir uğursuzluk var kesin, bu kadar az katılım ek süreye rağmen (kendimi en başından belirttiğim için saymıyorum :no_mouth: ). Kulübü hala merakla takip ediyorum ama sonraki okumaya da katılabileceğim gibi görünmüyor hiç.

(Hiçliğin bekçisi…) #379

Ben bir ara başlamışım sonra yürümedi. Sanki saatlerce okuyordum ama bir-iki sayfa ilerliyordum. Biraz ara verdim yine başladım, olmadı. Demek ki ruh halim müsait değilmiş, zorlamanın anlamı yok diyerekten pas geçtim. Başka zaman artık. :frowning:

(Didem) #380

Milan Kundera ya başlanalı çok oldu diye biliyotdum. Öyle değil miymiş? Okuduğum için tekrar başlamamıştım ben de…

(Cem) #381

Selam arkadaşlar, Goodreads’teki Kayıp Rıhtım grubunu aktifleştirdik. Artık oradan da kulüp etkinliklerini takip edebilir ve kulübün kütüphanesine göz atabilirsiniz. Yeni etkinlikler oluşturulduğu zaman da başlangıç ve bitiş tarihiyle birlikte bildirim alacaksınız. Takibe almayı unutmayın! > https://www.goodreads.com/group/show/182329-kay-p-r-ht-m

Aynı şekilde Kayıp Rıhtım’ın Goodreads ana hesabına da göz atarsınız: https://www.goodreads.com/kayiprihtim

Bunun dışında kulüp olarak özel etkinliğe hazır mısınız? Soluklanalım diye biraz ara verdik. Ama sırada özel bir etkinlik olacak. Detaylar belli olunca paylaşacağım. Tabii ki bu sırada önceki etkinliklerin kapısının yorumlara her zaman açık olduğunu unutmayın.

Edebiyatla kalın, etkinliklerimize 2019’da da son hız devam edeceğiz. :krs:

(Cem) #382

Herkese merhaba. KR Kitap Kulübü ufak bir aradan sonra geri döndü!

Öncelikle son mesajda yazdığım özel etkinliği daha iyi hazırlamak için bir sonrakine ertelediğimizin haberini vereyim. Kulübün 5. etkinliğine gelirsek… Hep birlikte altkültürün derinliklerine ineceğiz. Gelin görece az bilinen altkültür eserlerinden Onur’la (@darlyopus) birlikte oluşturduğumuz listeye bakalım.

Not: Etkinlik tarihi anket bitiminden 3 hafta sonra (15.02.2019) başlayacaktır.
Not 2: Anket açıldıktan 4 gün sonra, yani bu cuma (25.01.2019) 25:59’da kapanacaktır.

Hepinize keyifli oylamalar!

0 oylayanlar

(Didem) #384

Kaybedecek ata oynadığımı biliyorum. Son Tiryaki ile çok gittim geldim ama sonuç Kvaidan Tuhaf Şeylere Dair Öyküler oldu benim için. Tanıtımda Poe yu gördüm vuruldum. :roll_eyes: Son Tiryaki’yi elbette destekliyorum.:yum:

(hüseyin) #385

Sanırım bu etkiliğe de katılmayacağım. Bu kitaplar ilgimi çekmedi. İyi okumalar.

Conan; eski dosta bir selam çakmanın zamanı geldi sanırım…

(Hiçliğin bekçisi…) #387

Kvaidan’ı geçen sene okumuştum. Kaçan Ayna uzun zamandır okumak istediğim ama hâlâ alamadığım bir kitap. Oylama hakkımı sonraya erteliyorum. Diğerlerine de iyice bakayım bakalım.

Hazır elimde Kaçan Ayna varken oyumu ondan yana kullandım.

(Ezgi ) #389

İlk kez kitapların çoğu ilgimi çekmiyor. Elimde okumak için çok fazla kitap var ve hepsini merak etmekten yoruldum. Sadece Kaçan Ayna çıkarsa okumaya çalışırım ama çıkacak gibi görünmüyor. :roll_eyes:

(Muhammet Topcu) #390

Aman efendim, geçen ayki gibi olmasın, okuyacağımız eserleri seçelim. Varolmanın dayanılmaz hafifliği başlığı etkinliğin en boş sayfası durumda. Kaçan Ayna’ya verdim oyumu.

Oyum Kvaidan - Tuhaf Şeylere Dair Öyküler’e gitti. Seçilen kitap olmayacağını düşünerek kendimi Son Tiryaki’yi okumaya hazırladım. :smile: Son Tiryaki’nin kapağının hoşuma gittiğini de söylemeliyim. :blush:

(Emre Can Doğan) #392

Tomris Uyar’da olsaydı keşke.