Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Bu ay da katılamayacağım çünkü kitap alım perhizindeyim, bu kitap da elimde olmadığı için :sob:, Geç meç her ay okuyordum resmen nazar değdi

1 Beğeni

Üzdü. Kitap kulübü için bir kitaplık ayrıcalık yapma şansın olmaz mı? :stuck_out_tongue: Hem yazarı da geliyor bak.

Hemen kendimi acındırayım :sweat_smile:

Gönül etkinliğe katılmak isterdi, ama köydeyim işte, şartlar müsait olmuyor.

1 Beğeni

Ahah biliyorum abi, sanırım çay toplama değil mi? Artık bir sonrakine katılırsın. :slight_smile:

1 Beğeni

Eh, mevsimi geldi, kaçış yok :slight_smile:

Yoksa, ne sorular hazırlardım, var ya :sweat_smile:

1 Beğeni

Yaaaa çok güzel ama evde değilim. :expressionless: Şartları zorlayacağım. :upside_down_face: Olmazsa da artık sonradan bakıp iç çekerim. :cry:

1 Beğeni

Eh biraz da “Ben katılacağım!” mesajları görelim… :smiley:

1 Beğeni

Biz geldiik :v:

2 Beğeni

Ben varım :point_up:

2 Beğeni

@Irmak Kuşkum yoktu, zaten hiç kaçırmıyorsun. :sunglasses: @mtears :krs:

2 Beğeni

Yeni anket vakti!

Geçen sene başlayan kitap kulübümüz 9 kitap tartışmasını devirdik ve aralıksız devam ediyoruz. Şimdiyse sıra onuncu adımımızda.

Bu sefer kulübün geçmiş anketlerini yâd edeceğiz. Büyük rekabetlerin sonucunda boynu bükük ayrılmış ikinciler yeni ankette yarışacak. Merak edilen kitaplara son bir şans tanımış olacağız.

Not: Etkinlik tarihi anket bitiminden 3 hafta sonra (28.07.2019) başlayacaktır.
Not 2: Anket açıldıktan 3 gün sonra, yani bu pazar (07.07.2019) 20:59’da kapanacaktır.

Bakalım aralarından hangisi yeni kitabımız olacak. Keyifli oylamalar! :krs:

0 oylayan

3 Beğeni

Gitmeliydin böyle bir nebze Shining gibi :slight_smile:

Dağ başına giden bir senarist ve ailesi. 4 yaşındaki kızı ve eşi. Evin kendisinde de bir olaylar var.

Kitap 72 sayfa demiş miydim?

Dün okumaya başlamıştım. Ankette görünce hemen ona koştum.

1 Beğeni

Benim dikkatimi çeken “Görünmez Kentler” oldu. Şehir yaşamında kaybolup gidiyoruz hepimiz. Buna parmak bastığı vurgulanmış. Bu yüzden de merakımı cezbetti. Koca koca binaların arasında yaşam görünmez bir hâl aldı. Belki içimizde bir kıvılcım yakar ve içinde bulunduğumuz keşmekeşten kaçacak cesareti bulabiliriz. Tamamen arka kapağa göre konuşuyorum ama kitabı yaşamın içinde okumalısınız derken buna işaret ettiğini düşünüyorum.

2 Beğeni

Acil Gerçekdışılıkta Maceralar’a oy verememek çok içimde kalmıştı, geçen aylarda okuduğum için tartışmayı da çok isterim. Diğer seçenekler arasında ise Calvino çıksa mutlu olurum.

1 Beğeni

Katılamayacağım için akıl oyunlarına niyetlenen mesajlar atamayacağım :sweat_smile:

Gorunmez Kentler kazandi…herkese iyi okumalar

1 Beğeni

Okuduğum kitap çıktı, param cebimde kaldı :joy:

Kitabı çok severek okumuştun. Tartışmak için de oldukça güzel bir yapısı var.

4 Beğeni

Ben de bir yerden temin etmeye çalışayım bakalım. :thinking:

1 Beğeni

Calvino’nun kitabı “Görünmez Kentler” bu sefer affetmedi.

Tartışma başlığı: KR Kitap Kulübü #10 Italo Calvino - Görünmez Kentler

1 Beğeni

11.kitap kulubu icin yeni anket yayinlandi mi? ya da ne zaman yayinlanacak? Bilgi verebilir misiniz lutfen

1 Beğeni