Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Listemde olan bir kitaptı. Kendime ve arkadaşıma aldım şuan. 18 Aralık’ta buradayız. :raised_hand:t3:

2 Beğeni

Dün sipariş ettim bu kitabı merak ediyordum. Bu güzel oldu işte.

3 Beğeni

Sabah e-postayı okuyunca kitabı aldım. Belirlenen tarihte görüşmek üzere :slight_smile:

6 Beğeni

Daha yeni yapmıştım duyurusunu, hemen almışsın. :smiley: Hızlısın. Genel olarak ilgi fazla gibi görünüyor. Süper. :krs:

3 Beğeni

Kitabı okudum, Doğu Yücel’in iki söyleşisine katıldım, notlar aldım, hazırım. :slight_smile:

3 Beğeni

Kitapçının önünden geçerken aklıma geldi, alayım dedim. Doğrusu bu ay kulüp tekrar aktif hale geldiği için biraz da sevindim. :smile:

3 Beğeni

Aha ben de alıp kitabı katılayım bari serüvene

2 Beğeni

Ama fazla hazırsın, bu diğerlerine haksızlık… :stuck_out_tongue:

3 Beğeni

Merak edip soracak bir şeyim kalmadı sanırım, ben sadece buradaki tartışmaya katılabilirim. Haksızlık azalır biraz. :slight_smile:

Düzeltme: Belki tartışmamızdan sonra yeni sorular gelir aklıma, peşin konuşmayayım. :slight_smile:

2 Beğeni

Ben de aldım az önce. İnşallah, kargo yetiştirirse okumak için çabalayacağım. :slight_smile: Kendisini hiç okumadım sanırım. Benim için bir ilk olacak.

3 Beğeni

Katılmak için ekstra bir şey yapmamız gerekiyor mu?
Yoksa alıp okumak yeterli mi?

2 Beğeni

Hayır gerekmiyor. Okumak yeterli. :slight_smile: Sonrasında kitabın başlığında belirlenen tarihte kitap hakkında sohbete başlayacağız. Ardından yazarı foruma konuk olacak ve kendisiyle soru-cevap etkinliği gerçekleştireceğiz.

2 Beğeni

Teşekürler.Yetişebilirsem katılacağım.

Kitabı aldım. Geriye, okumak ve beklemek kaldı :blush:

4 Beğeni

Dün bitirdim Doğu Yücel’in kitabını. Umarım buralarda olup, tartışmayı izleyebilirim.

3 Beğeni

İzlemek dışında katılım da bekliyoruz. :smiley:

2 Beğeni

Bir Kitap Kulübü Klasiği; kargom yola bile çıkmadı. :sweat_smile:

2 Beğeni

Ohoooo ben daha sipariş vermedim bile. Örnek davranış. :sweat_smile:

2 Beğeni

Ya şimdi ya hiç mottosuyla harekete geçtim yoksa unutuyorum ya da geç geliyor, yetişemiyorum. Teslim tarihlerinin aralığın son günlerinde gezdiği bir dönemde riske girmemek lazım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Elimden geleni yaparım :slight_smile:

2 Beğeni