Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Hızlı okunan bir kitap ama. Ben bitmesin diye son öyküleri birkaç gün bekleyip okudum mesela. :relaxed: Yetişirsin diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Benim en büyük avantajım daha önce okumamış olmam sanırım. Eğer beğenirsem daha alıp okuyacak çok kitabım olur. :slight_smile:

2 Beğeni

Ya evet! Bu çok güzel bir şey. Ben bunu bir kere Murat Uyurkulak’a söyledim ya dan diye imza gününde… “Sizi geç keşfettiğime çok mutluyum” dedim. Adam şok! :slight_smile: Sonra açıkladım tabii.
Benim favorim ve en sevdiğim Doğu Yücel kitabı Varolmayanlar. Beğenme ihtimaline karşılık not düşeyim. :buyucu:

3 Beğeni

Notumu aldım; mesajı işaretledim. :slight_smile: Alışverişlerimden önce forumda işaretlediğim mesajlara bakma gibi bir alışkanlık edindim. Böylece unutma olasılığımı ortadan kaldırmış oluyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

Kitabı okudum. Şimdi gün sayıyorum. Tabii öykü öykü gidip, çok fazla şeyden bahsetmeyeceğim. İnsan okuyacak, insan :sweat_smile: Kısacık, genel bir değerlendirme sunup geri çekileceğim.

Neyse, gelsin tartışma zamanı.

2 Beğeni

Hayırlara vesile olsun. :sweat_smile: Benim kitap daha gelmedi. Muhtemelen etkinlik bitince elimde olur. :joy:

Kargo işi alışveriş çılgınlığına denk gelmiş olabilir mi? Şu sıralar kargo firmaları bayağı bir dertli de.

Sorun şu ki sipariş daha çıkmadı. Muhtemelen çıkınca da o çılgınlığa takılacak. :upside_down_face:

Talihsizlik üstüne talihsizlik :sweat:

1 Beğeni

Ne yazık ki bu benim siparişim için de geçerli… 3-4 gün oldu sipariş vereli.

1 Beğeni

Son 3 hikaye kaldı ve güzel gidiyor inşallah bu akşam bitireceğim kitabı.

1 Beğeni

Ben siparişi vereli 12 gün olmuş. En azından yazar gelmeden bir gün önce gelse ben bir şekil okumaya çabalarım. Bakalım hâlâ vaktimiz var. :slight_smile:

2 Beğeni

12 günde kargolanmaması uzun ve tuhafmış. Sepetteki bazı eserlerden olmuştur sanırım.

1 Beğeni

Hepsi güncel eserler. Çok da fazla bir şey yok aslında. Hepsinde normalde 1 iş gününde kargo yazıyor. Ondan sonra aldığım ön sipariş olanlar bile geldi. Muhtemelen buradaki kargo firmasının kargo kabul etmemesiyle alakalı çünkü Kidega arayıp ilçe Yurtiçi kargonun kabul etmediğini söylemişti. Arasla yollamıştı. Bunlar onu da düşünememiş. :sweat_smile:

1 Beğeni

Temin edilemeyen kitaplar, geç kargoya veren internet siteleri, bir türlü eve getirmeyen kargo firmaları ve Black Friday… Bıktık be kardeşim. Bu kitabın ‘lanet cuma’ indirimlerine denk gelmesiyle birlikte birçok kargo sorunu yaşandı. O sebeple eserin yazarı Doğu Yücel ile de konuştuk ve etkinlikleri 1 hafta ileriye attık.

Yani son durum şöyle: Öldüğünü Google’dan Öğrenen Adam ve Diğer Tuhaf Hikâyeler’in tartışma başlangıç tarihi: 25 Aralık 2019 | Soru-cevap etkinliğinin başlangıç tarihi: 28 Aralık 2019

3 Beğeni

Harika olmuş. :heart_eyes: Kendi adıma sevindim. :hugs: Benim kargom geldi ama içinde Doğu Yücel kitabı yok. İkiye bölmüşler. :expressionless: Şu an çok sevindim. :blush:

1 Beğeni

Etkinliğe katılmayı düşünmüyordum ama uzatılan süreyle birlikte kitabı alabilirim herhalde bir kitapçıdan. Lanetli cuma indirimlerinden aldığım her şey bir hafta içinde geldiği için kutsal insanım herhalde :smile:

2 Beğeni

Sevindim. Katılımcı sayısı artmaya devam ediyor. :smiley:

1 Beğeni

Hazırım. :sunglasses: Okumaya başlıyoruz; ben, içimdeki benler ve battaniyem. :heart_eyes:

8 Beğeni

Gelmiyor… ah be PTT Kargo. :frowning:

13 gün önce Kidega’dan verdiğim sipariş kargoya yaklaşık 2-3 gün sonra verilmişti. Ancak kargo bırakın getirmeyi daha bugün gönderi bilgisini yeni güncelledi ve yazan şu: Kabul Edildi. :heart:

1 Beğeni