Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Benim BKM siparişler şimdi geldi hocam, attım satın alınan kitaplara. Temiz geldi :grinning_face_with_smiling_eyes: Bu online alışveriş şans işi, BKM den de alınca x2 şans işi zaten :grinning_face_with_smiling_eyes: Ama kişisel görüşüm yayın evlerince yakın tarihte basılan kitapların stokları yok kendilerinde. Siparişlerimiz sonrası yayınevi depolarından tedarik edip gönderiyorlar. Ancak eski baskı kitapları kendi depolarından veriyorlar ve daha kötü/hasarlı gelme olasılığı artıyor gibi. Yani yeni baskı kitap alışverişi yapınca depo hasarı riski azalıyor bence. Tabi kargo hasarı riski her zaman var.

2 Beğeni

Arkadaşlar bu konuda birkaç defa Kidega’da çizgi roman kampanyası paylaşıldı. Ben de ilk kidega alışverişimi 12-13 adet çizgi romanla yaptım ancak 10 gündür kitapların daha hiçbiri tedarik edilmedi. Bkmkitap kitap hakkında kötü yorumlar vardı ama benim alışverişlerim çok iyi gelmişti. Kidegadan pek şikayet görmemiştim o yüzden sipariş verdim, ancak 10 gündür yaprak kımıldamıyor.
Çizgi roman kampanyası yapıp kampanya sonunda bütün siparişleri yayınevlerinden tek seferde çekecekler galiba. Benim gibi bu çizgi roman kampanyasından kitap alan var mı?

Merhaba kidega ile ilgili yaşadığınız durumu geçen ay bende yaşamıştım. Tedarik süresi 3 gün olmasına rağmen 10 gün olmuş ve hiçbir kitap tedarik edilmemişti. Bununla ilgili kendilerine, yıllardır kidega kullandığımı, arayüz değiştiğinden beri sürekli problem yaşadığımı, bundan dolayı kimsenin memnun olmadığını, sürekli okur kaybı yaşadıklarını anlatan bir mesaj yolladım. Okurların büyük çoğunluğunun enpara kampanyası için hala alışverişe devan ettiklerini belirttim. Ertesi gün mesaja karşılık kidegadan yetkili birisi aradı. Sistemlerini 3 ayrı parçaya böldükleri için siparişteki kitapların tedarik süreçlerini sistemden göremediklerini gecikmenin bundan kaynaklandığını belittiler. Gerçekten depomuzda olduğunu bildiğimiz kitapları göndermiyor değiliz. Bu durum için özür dileriz dedi. Arayan kişi sipariş numaralarımı aldı ve kendisinin özellikle ilgileneceğini belirtti. Zaten ertesi gün siparişlerim kargoya verildi.

Yetkili kişinin söylediği önemli bir şey ise yazdığım bu mesajın üst yönetimle paylaşıldığı ve yeni sistemin okurları nasıl etkilediği konusunda kendilerine yol gösterici olduğuydu. Özellikle okurlardan siparişim nerde kaldı gibi mesajlar yerine bu tarz sert mesajların üst yönetime iletildiğini ve yaşadığınız her gecikmede sorun bildirmenizin önemli olduğunu söylediler. Bu ay da sipariş verdikten sonra tedarik süresi bittiği gibi tekrar yazacağım çünkü yazmadığımız sürece kimse ilgilenmiyor ve bir çözüm bulunmuyor. Size ve kidegada sorun yaşayan bütün arkadaşlara aynı şekilde yapmanızı öneriyorum.

6 Beğeni

Çok teşekkür ediyorum destekleriniz için.

1 Eylülde hem kidegadan hem Bkm den sipariş verdim. Bkm ler dün elime ulaştı, kidega lar hala tedarik sürecinde :slight_smile: Kitap alışveriş hizmet endeksimde diplerde yer değişikliği oldu :joy:

Kidegadan en son Şubat ayında sipariş vermişim, hizmet kalitesinin düştüğünü okumuştum birinci elden test etmiş oldum. 2018-2019 larda tıkır tıkır en kaliteli hizmeti veren siteydi, pandemi kötü vurdu herhalde onları :confused:

Zaten sipariş veresim de yoktu, indirim olunca öyle bir bakımdım hadi witcher çizgi romanları alayım dedim. Çok da elzem bir siparişim olmadığı ve bir tane üründe tedarik süresi 10 gün dediği için ses çıkarmadan bekliyorum şimdilik :smiley: Bu arada bu muhabbetlerimiz için daha güzel bir başlık var forumda :slight_smile: ;

1 Beğeni

image


image


image

4 Beğeni

Diskdünya toplayanlara…

https://www.amazon.com.tr/Tırpanlı-Adam-Terry-Pratchett/dp/6055060639/

Tırpanlı Adam: Bir Diskdünya Romanı

12,69 TL

Önerilen Satış Fiyatı: 45,00 TL

İndirim: 32,31 TL (% 72)

4 Beğeni

Bunu aldık Amazon artık diğerlerini de indirime sok lütfen seriyi tamamlayalım.

6 Beğeni

Arka kapak yazısı Ray Bradbury’nin Sonbahar Ülkesi’ndeki Tırpan öyküsünü anımsattı.

İthaki ve jaguar yayınlarında %45 ve sepette ek %5 indirim var.
SEPET10TL kuponunu hem hediye kartı hem de sepette kullanarak %58 indirime ulaşabilirsiniz.

6 Beğeni

Ek olarak idefix’te Alfa %40 indirimde. Sepette %5 ve indirim kuponlarıyla güzel bir indirim yakalanıyor.

2 Beğeni

Çok teşekkürler, çok ucuza 12 tane John Le Carre romanı aldım.

1 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/Şeytanın-Günlüğü-Rosenberg-Reichın-Çalınan/dp/6051733698/ref=mp_s_a_1_100?dchild=1&qid=1631035291&refinements=p_8%3A70-100&s=books&sr=1-100

1 Beğeni

Arkadaşlar, İdefix için geçmiş tarihli indirim kodlarınızı atmayın. Örneğin 1-30 Temmuz arasında kullanmak için verilen iki adet kodu (daha önce kullanılmamış olmak şartıyla) az önce kullandım, sistem kabul ediyor. Kodların her biri 150/20 indirim sağladı.

2 Beğeni

@ElijahBaley Teşekkürler. 40-45 + sepette 5 indirimi tam emin değilim ama herhalde iyi alışveriş oldu benim için de. :slight_smile:

Kardeşimin hesabından kendi hesabıma TEKNOLOJI25 kodu ile 250 TL çek’i 225 TL’ye aldırdım. Kendi sepetim galiba 289 TL idi. Öncelilkle TEKNOLOJI25 kodunu kulladım sepet 264 TL’ye düştü. Kalanı da 250 TL Çek + 14 TL olarak ödedim. Herhalde iyi alışveriş oldu.


19 Beğeni

6 Beğeni

4 Beğeni

Idefix’ ten kendime 100tl’lik hediye çeki yolladım +10tl, sepette kupon kullandım +10tl, 120tl’lik sepeti 100’e alacağım zannederken ödeme yaptıktan sonra Tosla’ dan böyle sürpriz bildirimler geldi. 120tl’lik sepet 80’e geldi, güzel oldu.

6 Beğeni

İdefix hediye çekinin avantajı +10 mudur, nasıl yapılır? Biraz bilgi verir misiniz? Yeşilenip aydınlanalım.