Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Dönem dönem Amazonda %50 indirime giriyor ama hepsi değil. Bir de Amazon’dan etiket fiyatları eskiden 85₺ idi 120₺ görünüyor.

1 Beğeni

İthaki %50 indirimli.

Hepsiburada

6 Beğeni

Sadece kargo poşetine koyup yollamasalar bari.

1 Beğeni

Gönderim sıkıntılı olmasa gayet güzel kampanya. En son siparişimde sıvı sabun ve kitap almışım aynı kutunun içinde gelmişler. Kitap mucize eseri sağlamdı.

1 Beğeni

Benim her aldığım kitap kutulu ve korumalı geldi. Daha geçen ayki kampanyada 11 BKK kitabı almıştım. Bir sıkıntı yaşamadım hiç. Satıcısı hepsiburada olanları alırsanız bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Kidega da Sherlock Holmes bütün eserleri ciltli kutulu %60 indirimde

Kidega

1 Beğeni

5 Beğeni

Yeşilin Kızı Anne Kitapları Haftasonuna özel %50 İndirimlidir!
Kitabist

6 Beğeni

Sadece kitapta değil bütün aldığım ürünlerde satıcının hepsiburada olmasına dikkat ediyorum ama bana kargo poşetiyle gönderiyorlar ne yazık ki.

Bitmemiş öyküler böyle gelmişti mesela(göremeyenler için sağ tarafta ciddi bir hasar var)

1 Beğeni

Benim şansıma demekki. Bkm siparişlerimde hep sorunsuz oluyor benim. Gerçekten benim şansıma olabilir :sweat_smile:

1 Beğeni

Bkm kitapta Altın kitap ve İthaki yayınları %50 indirimli.

1 Beğeni

Yalnızca çok satanlarda indirim var sanırım, bazıları %50’yken bazıları %35 görünüyor. :neutral_face:

2 Beğeni

Evet bazıları da %31miş ithakide. Çok satanlar diye de belirtmemiş ama anlayamadım :thinking:

2 Beğeni

Hafta sonuna özel diyor ondandır.

3 Beğeni

Grisha seti, ciltli olarak Trendyol’da indirimde. 25 TL kupon sayesinde 98 TL’ye geldi, almak isteyen varsa kaçırmasın bence.

Bu arada Dune’un ciltli seti de 6 kitap, bu set de 6 kitap. Biri %50 indirimle bile 325 TL, diğeri bu fiyata satılıyor, yorum sizin. :upside_down_face:

9 Beğeni

Pek mantıklı bir karşılaştırma değil bence.

2 Beğeni

Yani çeviri-telif kısmı haricinde malzeme ve işçilik açısından çok bir fark olacağını sanmıyorum doğrusu.

2 Beğeni

1 Beğeni

Bence mantıklı bir karşılaştırma çünkü Dune’un çevirisi pek muhteşem değil açıkçası ortalama bir çeviri ancak fiyata bakınca 230 tl fark var neredeyse sizce bunun ne kadarı baskı kalitesine ve telife gitmiştir? Bu arada Grisha’nın telifi var mı yok mu bilmiyorum ama varsa daha da iyi bir fiyatlandırma olmuş derim.

4 Beğeni

Geçmişte defalarca Trendyol’da 125 TL harcamaya 25 TL kampanyası yapan Tosla’ya %5 yakışmamış…

1 Beğeni