Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Şimdi aklımdaki sorular şunlar:

Amazon 100 TL üzerine 25 TL indirim kodu vermişti. Az önce de yine prime üzerine 100 TL üzerine 20 TL kod vermişler. İkisi bir arada kullanılabilir mi? Yeni hesap açınca bir de ilk alışverişe sanırım 30 TL indirim veriyorlardı hâlâ bitmediyse. Üçü bir arada olursa 100 liralık kitap 25’e gelir mi dersiniz? Üçü bir arada olmadı, ikisi oldu o da olumlu. :smiley:

Deneyelim bakalım. ^^

2 Beğeni

Can Minilerden fiyatı çok düşenler

4 Beğeni

Elimdeki korkunç çeviriyi geri dönüşüme verdiğimden beri uygun fiyatlı Martin Eden pususundaydım çok iyi oldu bu. :+1:

2 Beğeni

Amazon kodları neler peki?

Bliyorsunuzdur ama yine de hatırlatayım, bu kitaplar yatay.

1 Beğeni

Zamanında buradan bir arkadaş amazon indirimli kitaplar linki diye bir şey paylaşmıştı. %60-%70 vb. gibi yazdığın zaman çıkıyordu. O linki kaydeden tekrar paylaşabilir mi? :innocent:

Buyrun.
https://www.amazon.com.tr/s?rh=n%3A12466380031%2Cp_8%3A70-100

5 Beğeni

Evet buydu teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Bu kodlar nelerdir acaba?

1 Beğeni

Kampanya güzelmiş tek dezavantajı hediye tutarı çekemiyor oluşumuz. Muhakkak harcayacaksın başka şekilde diyor yani. Gerçi habire kitap aldığımız için çok da sorun olmaz. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Yine yok bende. Amazon şu kuponları bütün prime üyelerine neden tanımlamıyor.

Bu kupon bende de yok. Anlayamadım valla. :thinking:

1 Beğeni

İlk prime sipariş için.

Vay ve geçen sene 1.000 kaymeye satın almıştım…:man_facepalming:t2::man_facepalming:t2:

Everest Açık Hava serisinin tüm kitapları 6 lira.

3 Beğeni

Ben de kampanyalı kitapların olduğu linki bırakayım şöyle, pek bir şey yok ama belki ilgilenen olur. :upside_down_face:

1 Beğeni

1 Beğeni