Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

25 Aralık indirim için son tarih, güvenilir duruyor güzel setler var

Güvenilir midir? (202020)

Günahını almayım kimsenin ama bu ilanlar Dolap’ta falan dönen dijital baskı ilanlarının aynısı, fiyatlarda öyle. :slight_smile:

4 Beğeni
1 Beğeni

Sahaflardaki yıpranmış durumda olanlarından da ucuz. 3 4 dolara falan takabül ediyor. Yeni hesaplara 120/30 indirimde uguluyor AMZN30 kodu ile.

6 Beğeni

Kidega’da en uzun gece indirimleri başlamış.

Prime olma koşulu var mı peki? 3 kitap kestirdim gözüme alayım kodla.

Hayır prime olma zorunluluğu yok. Ben demin iki kitap aldım.

1 Beğeni

Bunu ve PRIME20 birlikde deneyen oldu mu acaba?

Onu da denedim ama çalıştıramadım, geçersiz kod dedi.

1 Beğeni

Yordam Kitap’ta %50 set ve %45 tek kitap indirimleri devam ediyor. Bugün yılın - umarım- son siparişini de verdim, toplam 27 kitap aldım Yordam Kitap’tan. Siyasal Düşüncelerin Toplumsal Tarihi setinin kutusunu gönderecekler, seti ilk çıktığında almıştım ve kutu yoktu. Umarım 2022 hepimiz için bol okumalı ve huzurlu bir yıl olur.

7 Beğeni

Peki indirimi çek alımında kullandıktan sonra aynı hesapta ikinci kez kullanabilecek miyiz? Cevap galiba hayır çünkü şöyle bir ibare var “Her müşteri kampanyadan 1 defa yararlanabilmektedir.”

1 Beğeni

Arkadaşlar, daha önce paylaşıldıysa şimdiden kusura bakmayın ama ben görmedim. Vodafone’un “Vodafone Yanımda” uygulamasında (farklı operatörde olsanız dahi) hediye çarkı var ve 200 TL’ye 100 TL indirim, 20 TL alt limitsiz kupon gibi hediyeler çıkabiliyor. İki telefondan denedim, bana bu ikisi çıktı ve mağazada kitaplar var, bu zam döneminde değerlendirilebilir. :upside_down_face:

3 Beğeni

Herkese 20 bana 15 çıktı.

1 Beğeni

Bence hiç yoktan iyidir. :sweat_smile:

1 Beğeni

AMZN30 (İlk kez üye olup mobilden ilk alış-verişe verilen kod)

PRIME20 (denedim çalışmıyor artık)

MERHABA (denedim çalışmıyor artık)

4 Beğeni

BKM kitap kodu var mı ?

Şu çarktan mı bahsediyorsunuz?

Eğer buysa büyük ihtimalle farklı operatörden olduğunuz için öyle hediyeler veriyorlar. Yoksa internet ve sınırsız paketten başka verdiği bir şey yok. :joy:

3 Beğeni

Bakın ondan emin değilim işte. Ben genelde çek ile ikinci kodu farklı kullanıyordum sanırım. Aynı çeki kullanacaksanız farklı hesaplar kullanmakta fayda var gibi.