Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Çox teşekkür ederim.

1 Beğeni

Bu Amazon’un “seçili ürünlerde 10 ürün alana %10 indirim” olayı şehir efsanesi sanırım. Sepet 150 TL, 15 lira düşmesi gerekirken 3 küsür lira düşüyor ve onun da ne olduğu belirtilmiyor tam olarak. Şartları okuyup uyduğumu düşünüyorum ama olmuyor bir türlü. Bunu başarabilen var mı?

Sepetinizdeki kitapların hepsi bu kapsama girmiyor olabilir. Yani “seçili ürünlerde 10 ürün alana %10 indirim” tüm kitaplarda olmayabiliyor. Kontrol etmenizde yarar var. Ben bu kapsamda en az 5-6 kez sipariş verdim ve hepsinde %10 indirim yapıldı.

1 Beğeni

1 Beğeni

Evet buna dikkat etmek gerekiyor. Mesela ben Sandman serisini almak istediğimde 10 ürüne %10 indirim yapmamıştı. Ben de sebebini anlayamamıştım. Sonra tek tek her sayının sayfasını inceledim. 9. sayının bu kampanyaya dahil olmadığını fark ettim. Kampanyaya dahil olan başka bir kitap ekleyince indirim uygulanmıştı. :slightly_smiling_face: (Hepsi de Amazon tarafından gönderilecek olmasına rağmen)

1 Beğeni

1 tanesi bile kampanyaya dahil değilse bir alt kampanya olan 5 ürüne %5 indirim kampanyasına geçiyordur. 3 lira oradan düşüyordur. Amazon %10, %5 ikisini de kullandım bir kaç defa. Çalışıyor.

1 Beğeni

Bende şu şekilde çıkıyor. :sweat_smile:

Amazon’da yeni hesap açıyorum yeni TC yazıyorum yinede AMZN30 kodunu kabul etmiyor ne yapmam lazım?

Arkadaşıma yılbaşı hediyesi alacağım, IDEFIX kargo kodu var mı arkadaşlar? DNR’da olabilir.

@Blackheart ve @Gelu : Bütün ürünleri tek tek kontrol ettim zaten buna rağmen indirim olmuyor. 10’dan fazla var hatta.

Ve bir de, bu 10 ürünün mü %10’u alınıyor yoksa sepetin tamamının mı %10’u? Bu da meçhul sanırım. Anlamadım hiçbir şey. 3 küsür lira indirim oluyor dediğim gibi, onun da ne olduğu yazmıyor açıklama olarak.

0031AB7F bu kod bir ara kullanılıyordu, ben bir süredir kullanamıyorum. Belki sende çalışır.

1 Beğeni

Mobil uygulamadan yapmak gerekiyor. Eğer bilgisayardan ya da telefon tarayıcısından yapıyorsan kod çalışmaz.

1 Beğeni

Oldu hocam, çok teşekkür ederim. :slight_smile:

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla 15 ürünün en ucuz 10 ürününün %10’u alınıyor.

2 Beğeni

Evet bu şekilde oluyor.

1 Beğeni

Ve satıcının Amazon olması gerekiyor.

1 Beğeni

Olabilir. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

KY yorumlarını okumayın, spoiler kavramını bilmeyen biri kitabın sonunu söylemiş.

4 Beğeni

Ben aylardır alıyorum Amazon’dan ve hep %10 indirimli alıyorum. Sadece 10 tane almalısınız. 11 tane bile alsanız %5’lik indirim uyguluyor. Saçma sapan bir durum ama gerçek bu. Ben de o yüzden 10 kitap alıyorum sonra yeni bir sipariş oluşturuyorum, bir 10 daha alıyorum, yetmedi mi bir 10 daha alıyorum, çil yavrusu gibi dağılıyorlar :slight_smile:

9 Beğeni

2 Beğeni