Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

15 Beğeni

3 Beğeni

Stephen King 11 kitap takım %70 indirimli: İlkNokta

stkng2

9 Beğeni

Dune ve Dune Hanedanlık setleri %50 indirimde. İthaki yayınlarının bazı kitapları setleştirilmiş ve %50 indirime girmiş: İlkNokta

7 Beğeni

Amazon’da 75 tl üzerine 20 tl indirim için prime kodu var: PRIME10 şu an prime üyesi değilim, eskiden öyleydim ve ilk alışverişim de değildi ama kod yine de çalıştı. ilk 6000 kişi içinmiş, ne zaman biter bilmem.

6 Beğeni

Uygulamadan mı geçerli yoksa her platform için mi?

1 Beğeni

Uygulamadan denedim, çalışmadı. Nerede yazıyor acaba?

1 Beğeni

Prime üyesiyim, uygulamadan denedim, çalışmadı. :laughing:

Uygulamada bir ürüne bakarken fiyatın üstünde “promosyon” olarak yazıyordu orada gördüm. Uygulamadan aldım satıcı amazon.com.tr idi. Anneme söyledim başka bir ürün aldı onda da çalışmış sizde niye çalışmadı anlamadım :woman_shrugging:t2:

1 Beğeni

Şuan Chrome dan denedim olmadı.

1 Beğeni

Ekran Alıntısı

Bilgisayardan denedim çalıştı. Teşekkürler. :slight_smile:

3 Beğeni
3 Beğeni

Çıkış yapınca görebildim. “Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir.” yazıyor kullanım şartlarında. Etik olmayabilir ama başka bir hesabınız varsa girip oradan kontrol etmenizi önerebilirim. Prime’a üye olmadan da çalışıyor çünkü.

4 Beğeni

Prime hesabımdan olmadı, prime olmayan hesaptan oldu. Teşekkürler.

3 Beğeni

Ben de prime olmayan hesaptan alabildim. Teşekkür ediyorum.

3 Beğeni

Hazır kupon varken amazondan iyi indirimli kitap önerileriniz var mı sayın forum üyeleri?

1 Beğeni

Eşimin Prime olmayan hesabında çalıştı :slight_smile:

1 Beğeni

Kampanya’dan faydalanmak için, 9-16 Mart tarihleri arasında Amazon Prime’a üye olmanız gerekmektedir.

Yazıyor ama Prime olmayan hesaplarda da çalışıyor kod.

Madem kendi koyduğu şartları doğru düzgün uygulayamıyor o zaman bunu Prime üyelerine de açsınlar. Sadece Prime Üyelerinin faydalanamadığı kampanya mı olur?

8 Beğeni

İtiraf Ediyorum - Jaume Cabre
Tirza - Arnon Grunberg
Bir Son Duygusu - Julian Barnes

3 kitapta iyidir.

3 Beğeni

Eşimin hesabında hiç alışveriş yapmadık hatta kullanmıyoruz bile ama onda çalıştı bende çalışmadı. Galiba kendilerine uzak gördükleri üyeleri çekmek amaçlı bir kampanya yapmaya çalışmışlar.

3 Beğeni