Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Benim de iptal edilmiş ve aramışlar görmemişim aynı şekilde 50TL hediye çeki tanımlamışlar. Ben gelmeyeceğini biliyordum ama hediye çeki hoş oldu :smiley:

5 Beğeni

Beni de az önce Hepsiburada aradı. Sipariş ücreti (kargo dahil) cüzdana yatırıldı. Ayrıca kod tanımlayacaklarını söylediler. Kısa günü karı >_<

3 Beğeni

Belki özür olarak kod filan verirler denesem mi diyip denememiştim, hatta direkt kart bilgilerini girip neyse diyip çıkmıştım. Her zamanki gibi içime doğan şeyi yapmadığım için pişman olduğum bir gün daha. :smiley:

4 Beğeni

Bana kupon da verilmedi :frowning:.

1 Beğeni

Hepsiburada bana da 50₺ hediye çeki tanımladı. Aslında bu tip fiyat hatalarında bazı siteler yine de gönderim sağlamıştı vs üste bile çıktım :slight_smile:
Tedarik edemediğimiz için yayından kaldırıldı diyor, dedim daha yeni çıktı satışa tedarikte sorun yoktur ama bu fiyata göndermek istemediniz anlıyorum dedim.

50-60 liralık bir kitap olsa itiraz edilirdi ama biz gelmeyeceğini bile bile şansımızı denedik. Hem de çok yüklü sipariş oldu muhtemelen. Yine de başka siteler gibi iptal edip geçmediler. Hem arayıp hem de iyi sayılacak bir çek tanımlandı. Gayet güzel bir durum bence. :slight_smile:

7 Beğeni

Alsam mı bilemedim. %40 indirime girmiş.

Opera Anlık Görüntü_2022-01-13_212933_www.bkmkitap.com

İthaki Türk Klasikleri, Yüzde 38 indirimli ve 3 al 2 öde .

Almayı düşünen varsa fiyatları denk getirerek sipariş verin. Yani 2 adet 11 TL 1 adet 6 TL kitap eklerseniz sepete ucuz olan kitap bedava olur. Birbirine yakın fiyatlı kitapları bir arada alırsanız daha avantajlı olur.

https://www.bkmkitap.com/turk-klasikleri-3-al-2-ode

4 Beğeni

Milletin başını yakacaksın yine, kötü esnaf gibisin :slight_smile:

5 Beğeni

Kitap Sepetinde 137,50 TL ve 10 TL kıpan indirimi ile birlikte 127,50’ye geliyor. Alacaksanız buradan alın. Ben de tereddüt ettim ama sonunda aldım. Elinize aldığınızda mutlu olacağınız harika bir eser.

Bugün bu paralara aldın aldın, yarın daha pahalı alacaksın. :slight_smile:

@ufuk “dükkanı” açınca bu dediğimi tabeleye yazdır. :slight_smile:

2 Beğeni

Büyük Umutlar: Mini Kitap %57 https://www.amazon.com.tr/dp/9750737148/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_E1QTAS9PYKWX4VEXYX9N

Basitçe hesapladım. İki kitap eksik. Hepsini %50 indirimle alırsak daha ucuza geliyor. :slight_smile:

Gruplarsan yüzde 50’den avantajlı oluyor.

Oturup ona uğraşamam ya. Nasılsa İlknokta sitesinde guruplanmışını koyup %55 yaparlar. :smiley:

1 Beğeni

:smiley: Ben zaten bu fiyata denk gelmemiştim, arkadaşlara imkanlarından bahsediyorum.

Degas (Ciltli): 500 Görsel Eşliğinde Yaşamı ve Eserleri https://www.amazon.com.tr/dp/6052951842/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_DPZP6K4WN6PXS57E3K27?_encoding=UTF8&psc=1
Serinin kitaplarının etiket fiyatı 150 olmuş. Amazonda hâlâ güncellenmemiş. Şu haliyle %50’den daha fazla indirim payı var gibi.

Bu set ilk çıktığında İlknokta’da 70 tl ye satılıyordu.

BKM Bursa’da yılın her günü 3 al 2 öde kampanyası yapıyor. Ama tabi arka kapakta yazan fiyat üzerinden. Ben 35 lira ve daha üstü bir şeyler alacaksam gidip alıyorum. Alacaklarımı hesaplıyorum kargo falan hemen hemen aynı fiyata veya uyguna geliyor. E kargodan gelirken hasarlı gelme ihtimalini göz önünde bulundurarak elinle seçip alması daha mantıklı geliyor. Zaten 3 tane İthaki bilim kurgu seçtiğin zaman hesaplı oluyor. Bu arada fark yok orda olan, gördüğünüz bütün kitaplarda geçerli.

2 Beğeni

3 Beğeni