Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Bence hali hazırda 4 kitaba sahip biri için 100 Tl vermek gereksiz. Kitapların çeviri hataları düzeltilmiş olsa farklı olabilirdi ama bu haliyle parayı çöpe atmak sadece, bence.

4 Beğeni

Kitapların hiçbirine sahip değilim peki hala geçerli mi yorum? :smile:

2 Beğeni

Diğerlerini bilmiyorum ama Fahrenheit’in çevirisine çok kötü diyorlar. Dördünü de okumadım ben. Bence alacaksan 2 türlü karşılaştır hangisi ucuza geliyorsa onu al. İthaki’den tek tek almak ucuz geliyorsa sadece kapak için almaya değmez bence.

Edit: Tek tek İthaki’den almak daha uyguna geliyor hiç kapak işine girişilmezse. Ama sonuçta kişinin kendi tercihi. Kapaktan başka değişen bir şey yok kitaplarda.

1984 için çeviri karşılaştırması varmış.

2 Beğeni

5 Beğeni

Sorunsuz teslimatı umut ederek son bir şarkı istiyorum…

1 Beğeni

Daha zamlanmadan eksiklerimi tamamlayayım dedim ama Körelten Hançer %50 ile bile 39Tl. Silmarillion 40 Tl yazıyor. Almayayım kalsın. Bu fiyatlar ne böyle

2 Beğeni

39 dediniz orayı yıkarlar :slight_smile:

1 Beğeni

teşekkürler elim varmadı sipariş veremedim zaten :smile:

2 Beğeni

17’sinde çıkacak kitaplar nedeniyle çok bekleyeceğiz ama yeni ithakiler için ilknokta 'nın genel yüzde 50 kampanya yapacağı yok BKM tercih edilebilir.

2 Beğeni

İthaki boykotu konusunda kararlıyım. Daha geçen hafta zaten müthiş pahalı olan kitaplara saçma sapan ve oldukça gereksiz bir zam yaptılar. Şu an sayelerinde %50 indirim bile bir anlam ifade etmiyor. Üstelik daha önceden aldığım baskılarla şu anki baskıları karşılaştırdığımda 400-500 sayfalık kitapların gözle görülür şekilde inceldiği, yani kağıt kalitesini düşürdüklerini fark etmek mümkün. Kaliteyi düşürüp fiyatı yükseltmek bir bizim yayıncılarda modadır herhalde, dünyanın başka hiçbir yerinde eşi benzeri olduğunu sanmıyorum.

25 Beğeni

Ezik, buzuk, yirtik kitap gelmesi riskine karsin daha fazla beklemek? Ben beklemeyi tercih ederim. Kaldi ki gecen gun modern klasikler icin indirim talebinde bulundum ilknokta’ya yazarak ve iki gun sonra %50 indirim yaptilar. Kendileriyle iletisime gecerseniz diger seriler icin de indirim yaparlar er ya da gec. :wink: ilknokta duruken baska yerden ithaki kitabi almak benim icin hep hayal kirikligiyla sonuclandi sahsen.

2 Beğeni

Oyle deme, kitapliklarimiza daha cok kitap sigsin diye yapiyorlar. :blush:

5 Beğeni

Ben de sadece Siyah Tom’un Balladı ve Tut Ki Bir Rüya Gördün’ü aldım. İlk kitabı uzun zamandır beklediğim için ve nispeten uygun olduğu için, ikincisiniyse zam yemediği ve eninde sonunda alacağım için aldım. Merdivenler Kenti’nin son kitabını alacaktım, seriyi tamamlamak için. 52 lira gibi hatırlıyordum fiyatını, 59 olmuş. İthaki böyle devam etsin bakalım nereye kadar.

3 Beğeni

Ben de serileri tamamlamak istiyorum ama bu şekilde giderse İngilizce devam edeceğim. Yayınevleri bizi artık okuru bırakın müşteri olarak bile görmüyor, olsa olsa aptal yerine koyuyorlar resmen.

3 Beğeni

Amazon’da İthaki Yayınlarına ait kitaplar %45-50 arası indirimde, haftasonunda da indirim oranı artabilir veya azalabilir. Bkmkitap’a alternatif arıyorsanız değerlendirebilirsiniz.

Amazon kitap fiyatlarını belirlerken diğer sitelerdeki fiyatları da dikkate aldığı için kitap siteleri indirim yaptıklarında eş zamanlı olarak Amazon’daki fiyatlar da düşüyor. Takip etmenizi tavsiye ederim.

3 Beğeni

Büyük kitapları değil ama beklettiğim birkaçını alacaktım mesajınızdan sonra kendimi tutmaya karar verdim. %50 indirim ile pahalı olmak nasıl bir şey ya. Aklım almıyor ekrana bakıyorum iki saattir

3 Beğeni

Kesinlikle öyle, %50’nin üzerindeki indirimi de görmek mümkün değil, malum. :sweat_smile: Kendileri kaybederler, böyle devam edeceklerse umarım hepsi de kaybeder.

4 Beğeni

BKM de İthaki kitapları %50 indirimde. Bir kaç kitap aldım. Çok uyguna geldi. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim :slight_smile: . Kitapları çoktan aldım ama belki kullanacak başka arkadaşlar olur.

2 Beğeni