Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Baskıdan baskıya çok fazla farkettiğinden çok genel konuşmak gerekiyor o da pek doğru olmuyor ama iç kısmın hamur kağıt kalitesi bahsettiğim gibi aşağı yukarı aynı. Yine çok genel konuşursak gözle görülür hissedilir çok bir fark yok.

Kapaktan kasttetiğim hem kapak kartonun kalınlığı hem kapağın üstüne yapılan baskı. Örneğini verdiğim Voyager’ın Asimov baskıları, Penguin’in bastığı Shirley Jackson - Haunting of Hill House (Tepedeki Ev) baskısı, Vintage’ın All Quiet on the Western Front (Garp Cephesinde Yeni Birşey Yok) baskısı vs. korsan baskı gibi. Bizde bu örneğini verdiğim yabancı kitapların kapakları kadar kötü kapaklar yok, ben hiç denk gelmedim.

1 Beğeni

İdefix kuponları tekrar aktif:

1 Beğeni

kitapsepeti.com üzerinden alışveriş yaptıysanız size puan karşılığı bir kupon veriliyor. Bu kuponu 20 TL üzeri alışverişlerde kullanabiliyorsunuz. Bundan sonra anlatacaklarım sitenin açığı ile ilgili.

Benim hesabımda 24,46 TL lik kupon mevcuttu. Bende Kralların Çarpışması kitabını bu kuponla aldım ve 114 TL ye geldi. Daha sonra sepete başka kitaplar daha ekledim ve kullandığım kupon kullanılmamış gibi duruyordu. Tekrar aynı kuponu denedim ve sepetten düştü.

Site 49 TL üzerine kargo ücreti almıyor. Ben tekrar sepet oluşturdum. HAY klasiklerinden eksiklerim vardı. Sepete attıktan sonra kupon 2 kere kullanmama rağmen hala duruyordu. Bende tekrar kullandım kuponu 49 TL ücreti geçmem yeterliydi. (Tabi ki kuponu kullandıktan sonra 49 TL’yi geçmeli). Böyle böyle 10-11 tane sipariş verdim. Site içerisinde kuponlarım kısmından kontrol yapın derim.

Siparişler

Kupon Kullanımları Kupon miktarının değişmesinin sebebi kuponları bilmeden önce girmemdi. Sepeti oluşturup 49 TL + puan miktarı olduktan sonra tanımlama yapmanız.

Bu konuda site bana dönüş yapmadı. Yapmış olsaydı ve sipariş iptal etmiş olsalardı siparişleri iptal ederdim. Bir müddet sonra durumu fark ettiler herhalde puan karşılığı çıkmadı.

Sipariş Detayları

1. Sipariş

2. Sipariş

3. Sipariş

8 Beğeni

Ben denedim, ilk siparişten sonra puan karşılığı görünse de düşmedi maalesef.

Haa düştü düştü. Uygula dememişim.

Bundan bir şey anlaşılmıyor ama.

1 Beğeni

Dikkat edersen TL karşılığı 24 TL iken 20 TL’ye düşmüş. Onun sebebi ben sepet daha dolmadan kuponu uygula dememden kaynaklı. Aslında sepeti doldurup sonra uygula demek gerekiyor. Ben 49 TL’yi tutturacağım derken kupon miktarını ister istemez düşürmüşüm.

NOT: Bu arada siparişler yola çıkmış bile. Sıkıntı yok.

Sende de mi aynı durum var şuan @BiblofilYouTube

Eğer öyle bir durum var ise tekrar sepeti doldur. Sonra bak bakalım yine kupon duruyor mu

1 Beğeni

Anladım.

Bende de aynı durum var evet. Üç sipariş verdim. Şimdi bir iki daha deneyeceğim.

1 Beğeni

Onlar duruma ayıkmadan verebildiğini ver. Kupon miktarı yüksekse çok daha iyi. Hele 50 TL ye yakınsa süper olur.

Yok be abi 8 lira bir şey ama olsun. 58 lira sepet yapıyorum. Yüzde 16 civarı ilave indirim oluyor. Bu devirde iyi. :smile:

2 Beğeni

Aynen öyle. Benim çok işime yaradı. İndirimin üstüne birde bunu kullandım. Uyandılar mı yoksa sistem bir yerden sonra sildimi anlamadım ama şuan için yok

Bende duruyor ama durmasa da iyi olacak. Battık anasını satayım.

1 Beğeni

@alper senin puan fazladır bunu sen de yap, sen de bat :joy:

@fortknoxt

Peki @alper’in 49 tlden fazla kuponu varsa sıfır lira sonsuz alışveriş yapabilir mi? :joy:

Şaka yapıyorum sanırım kupon miktarı kadar 49 tl’nin üstüne alışveriş yapmamız gerekiyor :+1:

2 Beğeni

Aynen sepet her ne olursa olsun 49 TL üzeri olmalı kargo bedava için.

2 Beğeni

@alper telefonlara bakmıyor adamı döngüye soktun :joy:

5 Beğeni

:joy: :joy: :joy: :joy: Ben masumum :joy: :joy:

Bilmem artık mahkemede; “herşey bir arkadaşın foruma yazmasıyla başladı diye anlatır”.

Arabasının arkasına “o son alışverişi yapmayacaktım” yazdırır.

Son sözleri “ölmeden önce bir kere daha kullansaydım olur” çok riskli bir durum bu :joy:

2 Beğeni

Benim de 1,50 TL’lik kuponum varmış, bozdurup bozdurup harcayacağım şimdi. :joy:

2 Beğeni

Alper yok ediyor siteyi bence. Telsizi de kapadı.

2 Beğeni

@alper’ in 100tl kupon varmış. Benden duymuş olma.

3 Beğeni

Çok puanım yokmuş, Kaku alayım dedim, kuponla bile alınmaz onun dışında zaten alacak bir şey şimdilik kalmadı ben de.

@BiblofilYouTube Telsiz kodum kanadı kırık kartal. :slight_smile:

3 Beğeni

Çok değil dediğin 99800 puan. Neden @BiblofilYouTube hesabını ister kullanmak için diye mi korktun? :slight_smile:

3 Beğeni