Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

100’e 30₺ indirimiyle gönülleri fethedip artık 300’e 30₺’ye indirim yapan Amazon… Umarım başka kampanyalarla birleşiyordur, zaten normalde 10 kitap alana %10 indirim yapılıyordu diye hatırlıyorum.

5 Beğeni

Bu sefer bir düzenleme yapmışlar. İndirimdeki kitapları dediğiniz kampanyadan çıkarmışlar. Bu haliyle zayıf kalıyor indirim. Ben o kampanyayı ayırdıklarını şimdi fark ettim.

1 Beğeni

Arkadaşlar Amazon indirim kodu var mı?

1 Beğeni

8 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&ie=UTF8&node=66003990031&pf_rd_r=GN473GM0BQ53CVDAF1MB&pf_rd_p=f41e2d76-9c57-4197-9238-629c135a4f86&pd_rd_r=b2408fa9-b8cc-444e-abf5-80e1dc17ff59&pd_rd_w=DcdZI&pd_rd_wg=rf93I&ref_=pd_gw_unk&tag=technopattr-21
işte o link!

9 Beğeni

Bir ekran görüntüsünde iki indirimi de gösteriyor. Bunun linkini de atabilir misiniz?

2 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&ie=UTF8&node=27132608031
bu olabilir belki ancak benim sıfır hesabımda kullanılamıyor bu, öncekini kullanabiliyorum.

2 Beğeni

Teşekkürler indirimi haber verenlere Yulaf Ezmesi stoğu bitmişti tekrar aldım. :joy:

3 Beğeni

Vay gözünü sevdiğimin dünyası. Hangi linke tıklasam da farketmiyor, hep bizden diyilsın çıkıyor :frowning:
Neyse ben kitabımı okumaya devam edeyim en iyisi

7 Beğeni

:slight_smile:

Bu kodlar hep ilk siparişler - yeni hesaplar için oluyor, artık hiç bakmıyorum bile. :slight_smile:

Amazon’u gün içi veya ertesi gün kargosu, 1 TL 'lik ürün alsam bile bedava kargosu nedeniyle kitap dışı alışveriş için getir- migros hemen vs gibi. kullanıyorum artık. :slight_smile:

Benim hesaplara yine vermemiş :slight_smile:

Tekliflere uygun değilmişim.

Yeni hesaplarda geçerli

Evet, öyle yazıyor ama bazen eski hesaplara da veriyor. Daha önce bana da başka arkadaşlara da verildiği olmuştu.

150/50 kodunu Amazon neye göre veriyor, çözemedim.

Koşullarda bahsedildiği tarihler arasında birden fazla hesap açtım. Kimisiyle alışveriş yaptım, (150 üzeri) kimisiyle yapmadan beklettim.

Her iki hesaba da uygun değilsiniz yanıtı almaktayım. İlk alışveriş olması veya yeni hesap olması yine fark etmedi.

Eskiden yaptığımız alışverişlerde (150 ve üzerine), alışveriş yaptığımız hesapların ikinci alışverişine kod uygun oluyor ve 50 tl indirimden yararlanıyorduk.

Ayrıca şu anda 120/40 kodu ile beraber 5 veya 10 ürün üzerine kullanabileceğimiz %5 veya %10 tasarruflar, bu kodlar ile artık çalışmamakta.

1 Beğeni

Benim 12 hesabima vermis, 40/50 kesisenlerle yirmiye yakin. Listem saticilardan stoga gecmedigi icin muhtemelen yazi beklerim. Bu ara oyun toplama zamani.

Ben alışveriş için kidega’yı bekliyorum. Her hafta sonu yüksek indirimli kampanyalar yapıyorlar :heart_hands:

2 Beğeni

%50 indirime girmiş.

Her ciddi kutuphanede bulunmasi gerek demissiniz de, cevirmen kismini gorunce YKY orijini kimmis diye baktim:

Tercih sizlerin.

1 Beğeni

Valla tenteni alan kişiye bir hayırlı olsun oturmasına gidilir pastalı börekli

3 Beğeni