Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Hâlâ satılmadı, hayret.

Bir kitaba 5-6 bin lira harcamak bu devirde sanırım zengin işi bir olay. 3’lü kitaplık seti alıp içine de yüzlerce kitap almak daha makul bir tercih gibi geliyor bana o paraya. :smiley:

1 Beğeni

Ortalığı kızıştırma şimdi. Ayrıca satıyorsan 500’e anlaşalım. Olmaz dersen Soldier Boy ile sen muhatap olursun benden söylemesi.

4 Beğeni

Kidega’da günün %50 indirimli yayınevi E Yayınları. Mario Puzo’nun Baba kitabını ve diğer kitaplarını merak edenler bakabilir.

6 Beğeni

Hepsiburada, İTHAKİ Yayınlarında tüm indirimlerin üzerine sepette %20 indirim daha yapıyor.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/ithaki-yayinlarin-sepette-net-20-indirim

3 Beğeni

EDENRED10

Kidega kodu geçersiz. Elinde yeni kod olan var mıdır?

@SJack hocam kod lazım arkadaşlara.

2 Beğeni

Başka yok. Bilen varsa bana da söylesin. :joy:

6 Beğeni

5ti galiba zam gelmiş.

Yalnız 181 kişi tıklamış linke. 6bin liralık kitabın linkine 181 kişi tıklamış ey ithaki. Bekleyeni çok bu kitabın.

4 yaşında yeğenimin izlediği bir çizgi filmdeki şarkıyı ithakiye uyarlayayım.

İthaki kağıdın var mı, var var.
İthaki yapıştırıcın var mı, var var.
İthaki Tolkien telifin var mı, var var.
İthaki Açıklamalı notlarıyla Hobbit’e talep var mı, var var.

E ne duruyorsun, Hobbit bassana, Tolkien bassana.

15 Beğeni

180 diyelim, beni istatistik hesabından düşün, muhabbet ne, konu ne diye meraktan baktım. :slight_smile:

1 Beğeni

Hocam o şarkı Mahmut Tuncer’e ait yanliş olmasın
1992 çıkışlı Helva Yapsana :blush::blush::blush:

2 Beğeni

Bir süredir düz Hobbit’in bile baskısı yok. Sanırım Hobbit’i gözden çıkarmışlar. :d

Valla hocam çizgi filmlerin arasına reklam gibi bir şey yapmışlar berbere, manava, bakkala yaptırıyorlar bir şeyler. Benim de aklıma takılıyor bazen söylüyorum yalnız orjinalini Mahmut Tuncer’in söylediğini bilmiyordum :thinking::thinking: halbuki orjinal sözleri biliyorum.

Bu arada İthaki basacağım derse Mahmut Tuncer’e de söylettiririm ben duy sesimizi İthaki.

1 Beğeni

Ufak bir eleştiri yapacağım. Belki depremden dolayı insanların yaşadıkları durumları gözeterek basmıyorlardır. :slight_smile: Kâr amacı güden kuruluşun böyle insani bir fikirle klasikleri 3’er 5’er birkaç haftadır pompaladığı gerçeğini gözetirseniz tabii ne kadar geçerli olur bilemeyeceğim. Uygun zamanı gözlüyorlar olsa gerek ama hangi uygun zaman olduğunu bir allah bilir bir de İthaki satış departmanı. :slight_smile:

1 Beğeni

Şayet basılırsa benim sayemde olacak gibi. Beni de görmeleri lazım. :hand_with_index_finger_and_thumb_crossed: @Bunn-Y

2 Beğeni

Her mecra da o kadar çok yazdım ki “Açıklamalı notlarıyla hobbit” ve hobbit çizgi romanın tekrar baskı yapmasını, bezdim artık.
Üstelik Açıklamalı Notlarıyla Hobbit kitabı için İthaki yetkililerin açıklaması olmasına rağmen değişen bir şey olmadı.
Ben ticari olarak da mantık çerçevesinde de bakınca baskı yapılmamasının hiç bir nedenini bulamıyorum.
EY İTHAKİ SAL GİTSİN telifini, belki başkası basar.
Aynı mantıksızlık, ticari öngörüsüzlük Metis de de var.
Ya arkadaş bassana yüzüklerin efendisi kitabını ayrı ayrı Ciltli olarak.
VEYA yine tekli Ciltli sırtı desenli olarak hatta kutu içerisinde falan.

2 Beğeni

Ekmeğime kan doğranıyor olarak yorumladım.

2 Beğeni

OlduBil indirin. Mobil kart uygulaması. Ordan alışveriş yaparsanız yüzde 15 indirim veriyor.

1 Beğeni

Bir kitap ararken tesadüfen bu site denk geldi. İthaki’nin birçok kitabı eski fiyatından satılıyor ve baya indirimli oluyor gibime geldi. Kemal Tahir’in Köy üçlemesi 160 TL mesela. Bir de Ay Zalim Bir Sevgilidir, Yıldız Gemisi Askerleri satışta gözüküyor. Instagram üzerinden stoklu çalışıp çalışmadıklarını sordum ama henüz cevap gelmedi.

3 Beğeni