Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

2 saate 23 oluyor Dolar ve biz hala kitaplar çıksın diye bekliyoruz. Muhtemelen daha da yükselip durmasını bekledikten sonra zamlı fiyatla alın diyecek.

3 Beğeni

Malazan’ı bu hafta çıkarmazsa almayız diye uzun bir cevap yazmıştım ve ne hikmetse yayınlamadı, kayboldu cevap. Çıkacak galiba bu bir işaret olmalı.

6 Beğeni

BKM’de +%10 indirim kodu var ama BKM olduğu için paylaşmadım 600 TL’ye kadar geçerli. Kod: NURBKM

3 Beğeni

Desen Yayınlarında %50 indirim var. Hakimin Yolculuğu seti 162 TL ye geliyor.

5 Beğeni

Hepsiburada’da Destek Yayınlarında 1 alana 1 bedava kampanyası var. Ben de bunları aldım.

4 Beğeni

Bence bizim serinin işi bitti geçmiş olsun :frowning:

1 Beğeni

Valla bende malazanı takip etmeme kararı aldim. İlk kitabı almıştım satarım artık zamlar gelince…

1 Beğeni

Bence bitmedi sadece biraz can yakacak gibi :melting_face:

1 Beğeni

BanaBak uygulamasında 200/50 D&R kodu var.

3 Beğeni

Kavga çıktı sandım daha okurken bununla başlayınca cümle :joy:

3 Beğeni

:joy: :joy: :joy:

2 Beğeni
2 Beğeni

tudemkitabevi.com’da set fiyatı 499 tl. %50 ile 249,5 oluyor sepette. Siz nereden baktınız?
Başka sitelerde de etiket aynıymış. Tekil kitaplar 175’er tl olmuş :frowning:
Hakim serisi var bende ama Toulme’nin diğer iki kitabını alabilirim :confused:

1 Beğeni

Hepsiburada Visa kart ile 400 liraya 100 lira indirim yapıyor. Kitap ya fa başka kategorilerde de kullanabilirsiniz. :slight_smile: Gece 12’ye kadar geçerli.

3 Beğeni

Nays ile öderseniz 45 TL si geri gelir.

2 Beğeni

Birde hepsiburada da Malazan serisinin ikinci kitabı “Ölühane Kapıları” sepette %50 indirim ile 90 TL. Karton kapak
Ölühane Kapıları

5 Beğeni

Ek bilgi: D&R mağazalarında geçerliymiş.

1 Beğeni

Almak isteyen hemen alsın. 10:00’da ekstra %50 indirim bitiyor.(Tam 10:00 olmayabilir)

1 Beğeni

Ben almadım kısa sürmüş kampanya. Kapanın elinde kalmış. Arkadaşım almış ondan duydum ben de .

1 Beğeni

The Witcher setini ben Amazon’dan satın almıştım, Book Depository tarafından gönderilen versiyon da korsan basım çıkmıştı. Mutlaka kontrol edin.

3 Beğeni